slunceadéšť

Score: 0 Registrován od: 02.05.12, naposledy on-line 23.1.14 22:27
Počet příspěvků v diskuzích: 51 Praha
Hodnocení uživatele: 552 139
 
slunceadéšť
51 příspěvků 26.4.13 17:56

A nenapadlo Vás, že těm lidem je opravdu zima? Já jsem věčný zmrzlík, zvlášť když jsem třeba nevyspalý, vzduch je po ránu ještě studený, takže pořád nosím čepici a šálu. Holt za to budu v pekle…aspoň se konečně ohřeju. Jen pro vaše info teplo na tričko je mi tak kolem 30 a na kraťasy kolem 35 stupňů, ale nikdy by mě nenapadlo pošklebovat se těm, co se vyletní když je stupňů 18.

Diskuzní téma - Aklimatizace Aneb nesoulad v českých ulicích
slunceadéšť
51 příspěvků 8.3.13 16:11

@DonChichot To co píšete je nesmysl. S poslechem hudby nemá thinitus nic společného. Každý doktor vám řekne, že medicína jeho příčinu nezná. Já jím trpím už několik let a hudbu jsem přitom ve sluchátkách nikdy neposlouchal. Je to zřejmě nervová porucha. Ve Střešovické nemocnici mi doporučili rehabilitace krční páteře, která může tlačit na nervy a po proceduře se tinitus hodne lepší, když mám štěstí i na pár dní zmizí. Pravděpodobně hraje roli genetika. Mají ho i moje babička a matka a všem nám začal zhruba ve stejném věku. Kortikoidy nebere nikdo z nás, protože mají spoustu vedlejších účinků a jak jste správně napsal, jen potlačují symptomy, neléčí. Časem se to naučíte ignorovat, ale první 1/4 rok je krušný, dohání to k šílenství, znám lidi, co se v zoufalství i pokusili o sebevraždu. Invalidní důchod na to rozhodně nedostanete.

Diskuzní téma - Sluchátka: je to peklo nebo není?
slunceadéšť
51 příspěvků 11.2.13 17:10

@janiiv víte, že je dobré si přečíst na co reagujete? Všimněte si, že píšu, že jde o LETOŠNÍ (minulý víkend) Grammy a že moc dobře vím, že je měla i loni. Prostě reaguju na to, že ty křusky bude zřejmě tahat na slavnostní akce, dokud se jí nerozpadnou nebo dokud jí nepřestanou zvát.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
slunceadéšť
51 příspěvků 11.2.13 16:01

Irglová na Grammy

Takhle byla Markéta Irglová na letošních Grammy. Proč jí někdo neřekne, že vypadá jak cuchta, když už to ona sama nevidí? Ale dobře, možná chce mít imidž umaštěný intoušky, tak fajn. Ale co proboha ty boty? Jestli nevidí, že se za A)nehodí k jejímu jsemskromnáhol­katyhlešatyjsou­pomáměasakomám­zesekáče stylu a B)nehodí se na červený koberec, tak nemá o moc větší IQ než kytara na které skládá své tklivé písně. BTW ty strašný boty měla i loni na cenách Tony.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
slunceadéšť
51 příspěvků 18.1.13 22:15

Jennynka je smutná, jen leží a kouká. Lady bylo 5, když jsem Jenny přinesl jako 6 týdenní štěně, tak byla jako její máma

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
slunceadéšť
51 příspěvků 18.1.13 21:16

Já mám ještě pejska Jennynku a kočičku Lízu, ale stejně je tu bez Ladynky tak strašně prázdno. Děkuju vám všem moc za milá slova podpory.

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
slunceadéšť
51 příspěvků 18.1.13 20:04

Bylo jí 11 a půl a ještě před 3 týdny vypadala naprosto zdravě. Pak nějak moc hárala a veterinář řekl, že má estogenitídu v důsledku nádoru nebo cysty a jediná možnost je operace. Do toho se mi v jejím věku nechtělo, myslel jsem, že je to moc velké riziko a když se to zhoršilo (hrozně rychle běchem pár dnů) a viděl jsem, že nic jiného už mi nezbyde než to risknout, doktor řekl, že už je na zákrok moc slabá. Zemřela mi v náručí, hladil jsem jí do poslední chvíle. Byla pro mě něco tak moc, že to slovy vůbec nejde popsat. Pořád si vyčítám, že kdybych tu operaci risknul hned mohla ještě žít. A taky všechny momenty, kdy jsem na ní zvedl hlas nebo dělal něco jiného místo abych si s ní hrál. Na hezký chvíle vzpomínat už vůbec nemůžu, když jsem to zkusil, rozbrečel jsem se. Poprvé v životě.

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
slunceadéšť
51 příspěvků 18.1.13 02:04

Dneska mi zemřela Ladynka

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
slunceadéšť
51 příspěvků 4.12.12 12:56

@bertulka, viktorka_od splavu, Adeela Děkuji za rady ohledně škrábání. Škrabadlo mam i horizontální a Líza ho taky ignoruje. Kozlík vyzkouším. Šantu jsem zkoušel, s šantovou kuličkou si párkrát hrála a byla pěkně sjetá, ale nasypaná na škrabadlo ji nezajímala. Kdyby aspoň měla jen jeden oblíbený kus nábytku, ale ta potvora škrábe všude, jen ne tam, kde má. Už se co do zničených věcí začíná vyrovnávat Jennynce a to je co říct, ta byla jako štěne velký ničitel. Jinak na Lízu neplatí ani ty odpuzující spreje, leze mi do kytek a usekává poupata a vyhazuje hlínu z květináče, i když jsem tam nastříkal odpuzovadlo před minutou. Tady zabrala jedině stříkací pistolka a voda a stejně tam leze když ví, že nejsem doma. I tak ale přemýšlím o ještě jedné kočce. :-)

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
slunceadéšť
51 příspěvků 28.11.12 15:54

Dva zlatí retrieveři Lady a Jenny a nalezenec Kočička Líza. Současná situace nic moc. Doma probíhá rozchod, Lady je ex, Jenny moje, Jenny je na na Lady hrozně fixovaná, tak nevím jak snese rozdělení. O Kočičku Lízu zuří tuhý boj. Válečky jsou v neustálé permanenci, zdi špinavé od psů, podlaha hodinu po umytí taky, černá barva z šatníku musela zmizet (ač co se týče oblečení moje nejoblíbenější), nábytek zničený od kočky. Přesto bych je nevyměnil za nic na světě. P. S. Neví někdo jak donutit kočku, aby používala škrabadlo? Okázale ho ignotuje a škrabe všechno okolo

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
slunceadéšť
51 příspěvků 21.9.12 11:02

Nemůžu si pomoct, ale první, co mě napadlo bylo štětka. Docela by mě zajímal názor jiných mužů tady, od nás z práce jsem byl jediný, kdo nad tím uznale nezamlaskal. Chudák její manžel, kdyby slyšel, jak ní slintají a nejmírnější výraz je, tak to tý bych šel, ta to evidentně chce, tak ho asi trefí. Jsem divnej, když bych takovouhle nechtěl ani náhodou?

http://media.super.cz/…ry/48909.jpg?…
http://media.super.cz/…ry/48879.jpg?…
http://media.super.cz/…ry/48878.jpg?…
http://media.super.cz/…ry/48877.jpg?…

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
slunceadéšť
51 příspěvků 13.9.12 21:47
Batika jinak

Tak si tak čtu článek o návštěvě Williama a Kate v Malajsii najednou jsem si musel pomoct slovníkem, protože tohle popisují jako batikované šaty a tak moc se to nepodobá žádné batice, kterou jsem kdy viděl, že jsem si nebyl jistý, jestli slovo batik nemá ještě nějaký další význam. Nemá. Škoda, že v reálu asi nikdy neuvitím jinou batiku, než typ „obsah žaludku po divokém mejdanu“ http://i.dailymail.co.uk/…_470x483.jpg

Ty šaty Kate dostala jako dar. Link na článek je tady http://www.dailymail.co.uk/…alaysia.html

Diskuzní téma - Batika jinak
slunceadéšť
51 příspěvků 11.9.12 16:45

Mě by třeba hezký povlečení potěšilo, jsem sedmispáč a navíc mám tu neřest, že v posteli s oblibou jím, čtu a pracuju. Povlečení měním každý týden, tak jich potřebuju celkem dost a mám rád mít nějaké na každou náladu.

Diskuzní téma - Povlečení pro přítele
slunceadéšť
51 příspěvků 22.8.12 11:13

Tak mi to nedalo a šel jsem to spočítat. Je to 35 párů + 15 párů už ne moc nositelných, protože už je na nich znát, že toho mají hodně za sebou (ale já boty vyhazuju jen velmi nerad) a hromada žabek, odhadem tak přes 20 párů

Diskuzní téma - Kolik párů bot už je moc?
slunceadéšť
51 příspěvků 27.6.12 16:18
Diankenstein

Ale Lady Di netušila, že ty kalhoty jsou takhle průsvitné. Byly takové jen proti přímému slunci. Byl z toho tenkrát v UK obrovský skandál a Diana z toho byla špatná a fotografové šli na kobereček, že to pustili ven.(byly to ofiko fotky pro Palác) Dodnes se podobné nehodě v UK říká Diana moment http://in.news.yahoo.com/…0619340.html

Jo a někde je na netu i video, jak v těch kalhotech jede ráno do práce a jak chystají na focení a fakt průsvitné nejsou, dokud ji nevysvitlo slunce přímo za zády.

Diskuzní téma - Bořiči mýtů
slunceadéšť
51 příspěvků 27.6.12 15:52

Hm, mluvniční policie. Má tam sice být ji v tom máte pravdu, ale jinak jste úplne mimo je to 4. pád (koho co vedlo)

1. pád ona ony
2. pád jí, ní jich, nich
3. pád jí, ní jim, nim
4. pád ji, ni je, ně
5. pád
6. pád ní nich
7. pád jí, ní jimi, nimi

Diskuzní téma - Markéta Irglová na Tony Awards

Zobrazit všechny příspěvky uživatele slunceadéšť »

Napsat uživateli slunceadéšť zprávu   Přidat uživatele slunceadéšť do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek