Spot.Light

Motto: A narcissist is someone better looking than you are

Ikonka uživatele Spot.Light
Score: 0 Registrován od: 16.09.12, naposledy on-line 15.1.17 12:23
Počet příspěvků v diskuzích: 118 Brno
Hodnocení uživatele: 474 369
 

MFF Karlovy Vary 2014

21.7.14 21:31

Marně čekám, kdy se na nějakých fotkách z Varů konečně objeví ozřalý Bartoška pdo stolem v Puppu. Každý rok se to stane a nikdy to nikdo nestihne vyfotit. Buď si na to dávají pozor nebo prostě smůla. Ale jednou to vyjde a prasisko bude odhaleno:) Zobrazit komentář »

Zelený mužíček

6.2.14 01:51

Ale jo, souhlasím s tím, že by lidi do divadla měli chodit v civilu. Ale proč ve funkčním oblečením určeným na hory nebo na sport? To mi nějak nedává smysl. Zobrazit komentář »

Zelený mužíček

6.2.14 01:44

Ty pohorky musely být v téhle situaci děsně nepohodlný. Podle mě jsou teda nepohodlný vždy a všude, ale asi je to spíš tím, že je vytáhnu dvakrát do roka někde na horách a že na ně tím pádem nejsem zvyklej. A to obtažený triko taky nic moc. Kdyby tam přišel v mikině, vytahaných džínách a keckách, tak si řeknu, že na to asi kašle a chce se cítit pohodlně, ale tohle nechápu. Možná nějaká sázka. Zobrazit komentář »

Pražský módní týden 2013 - 2.

14.10.13 17:24

Hezký. Akorát je škoda, že Peklo opět zcela přehlíží Paris fashion week:( Zobrazit komentář »

Full of Beauty 2:1

14.10.13 17:19

@Brunhilde Zajímavý nápad. Taky tyhle soutěže nemám rád a missky se mi zdají všechny stejný stejný ksichty, figury, úsměvy, hodnoty, plány. Je to prostě nuda. Zobrazit komentář »

Full of Beauty 2:1

3.10.13 22:35

Pro tohle já jaksi nemám smysl. Je fajn, když jsou lidé smíření se svou postavou, i když není dokonalá. Nikdy bych si nedovolil nikoho konkrétního kritizovat za to že je (podle mě) příliš hubený nebo tlustý, ale obecně toto prostě nepovažuju za moc estetické. Vlastně vůbec. Zobrazit komentář »

Vlna nevlna?

12.9.13 19:37

Áha, tak to jsem netušil. No, určitý smysl to třeba i dává, i když teda tailored obecně znamená něco docela jiného:) Zobrazit komentář »

Japonsko: nový trend?

9.9.13 12:33

No jo, podprda. Když ono to není o podprsence jako takové, ale spíš o tom, jaká ta podprsenka je a hlavně na jakém je těle:) Jinak by mě zajímalo, co by pekelnice dělaly, kdyby potkaly slečnu v perforovaném topu naostro. Nejspíš by zuřivě tahly foťáky a dokumentovaly tu dekadenci. :D Zobrazit komentář »

Vlna nevlna?

3.9.13 13:48

Přesně. Vůbec nejde o chybu, ale o snahu přesvědčit zákazníka, že když to není šustka nebo kůže, je to vlna. A hotovo. Zara si vůbec hraje s pojmy, jak ji napadne. Tak např. některé z pánských obleků jsou označené jako classic,jiné jako basic, aniž by mezi nimi byl patrný nějaký rozdíl. A dokonce tam mají jeden oblek označený jako tailored. Těžko říct, co tím mají na mysli, ale custommade to nejspíš nebude:) Totéž platí u bot. A tady jedna perlička: Krokodýlí boty z kombinace 75% polyurethanu a 25% hověziny:) http://www.zara.com/cz/en/man/shoes/crocodileanklebootc269239p1295055.html span classsmallPříspěvek upraven 03.09.13 v 13:48/span Zobrazit komentář »

Sbírka podprsenek aneb už zase

21.8.13 22:52

Pěkný pohled to není. Ale v těchto případech není problém odhalená podprsenka (ta ostatně sama o sobě není problém téměř nikdy, s výjimkou situací, které vyžadují nějaký dresscode nebo jen seriózní vzhled), ale ošklivost většiny fotografovaných těl. S prominutím. Zobrazit komentář »

Hlavně nápadně

3.8.13 17:05

Ale kdepak. Zobrazit komentář »

Hlavně nápadně

3.8.13 12:14

Palec nahoru kulatým přívěskům Marni a Pouzarově Staré vodárně. Zobrazit komentář »

Hlavně nápadně

3.8.13 12:07

A nebo taky... :D Zobrazit komentář »

Chytrá horákyně v růžovém

31.7.13 23:46

Pokud nejsou furt o tom stejném. Navíc tady už to všichni znají, není koho odstrašovat. Jde buď o přesvědčování přesvědčených nebo (a to je horší) náhražku panoptika. Abychom si tu všichni mohli říct, že na tom sami ještě nejsme tak špatně:) Zobrazit komentář »

Chytrá horákyně v růžovém

30.7.13 14:57

Tyhle články jsou pořád dokola to samé. A už je to trapné a hlavně zbytečné. Lidé, jako ti na fotkách, tu budou vždy. Není to ostatně jen česká specialita; najdete je všude na světě. Chtělo by to spíš nějakou pozitivní inspiraci. Takhle MP zůstává na úrovni bulváru. Zobrazit komentář »

Šije Dior horkou jehlou?

22.7.13 11:45

Jsteli zákaznicí Dior Haute Couture (nezaměňovat s Prêtàporter, resp. Ready to wear), pak se Vám za tu paušalizaci omlouvám. I tak ovšem trvám na tom, že drtivá většina čtenářek MP si to nikdy nekoupí a nejspíš opravdu ani neprohlédne jinak než z fotografií. Tím jsem si vážně jist;) Zobrazit komentář »

Šije Dior horkou jehlou?

11.7.13 14:01

Pro Zoe i katango: Co já vím, třeba je záměrem právě ta odfláknutá práce a nejde tu vůbec o estetiku. Třeba chce Simons poukázat na to, že se to prodá, i když to na první pohled není precizně udělané. Třeba je to něco na způsob rat style cars. A nebo šlo jen o to rozproudit debatu a upoutat pozornost. A konečně se nedá vyloučit ani to, že se jim to nepovedlo. Při přehlídce rtw s/s 2013 měli zase problémy s botama. Takže si netroufám ani hádat, o co jde. Ale může mi to být jedno, stejně jako téměř všem českým ženám i mužům:) Zobrazit komentář »

Šije Dior horkou jehlou?

11.7.13 13:49

Jak vás napadlo, že se podle mě nad něčím nesmíte pozastavit? Vždyť jsem výslovně napsal, že bych si nedovolil komukoliv upírat právo na názor. Druhá věc je, že ta zdejší diskuse prostě je místy až komická. Zobrazit komentář »

Šije Dior horkou jehlou?

10.7.13 14:43

Tento článek, resp. hlavně diskuse pod ním mě tak pobavily, až jsem se musel po dlouhé době přihlásit a něco přidat. Předpokládám, že nikdo z nás, co jsme se tu vyjádřili, nemá nejmenší tušení, co bylo záměrem tvůrců kolekce, protože asi nikdo z nás nevidí pod ruce krejčím od Diora, natož pak do hlavy Rafa Simonse. O to ale vlastně nejde. Mnohem zajímavější jsou ty nářky místních čtenářek nad (ne)kvalitou zboží, které si drtivá většina z nich (pokud ne rovnou všechny do jedné) nejen nikdy nekoupí, ale ani neoblékne a nejspíš ani nebude moci prozkoumat jinak než z fotografií. Připomíná mi to hospodské debaty majitelů Fabií nad tím, že to Ferrari už není, co bývalo:) Podotýkám, že nikomu nechci upírat právo vyjádřit svůj názor na cokoliv, jen mě to prostě rozesmálo. Zobrazit komentář »

Správná délka rukávů u saka a kabátu - dvě cesty agenta Smithe

21.12.12 18:53

V podstatě souhlasím. To první se mi líbí hodně a je to podle mě bez problémů nositelné. Bez těch manžet ani nijak výstřední. To druhé jsem dával spíš jako příklad opačného extrému a přiznám se, že jsem chtěl vyprovokovat nějakou reakci. Sám bych si to na sebe nevzal je to už troch ichtyloidní:) Obecně si ale myslím, že není špatné jít v Čechách proti českému proudu, pokud člověk ví, co dělá, proč to dělá a že to dělá dobře. Zobrazit komentář »

Správná délka rukávů u saka a kabátu - dvě cesty agenta Smithe

19.12.12 22:45

No a proč ne? Zrovna to, co jsem vytáhl, se dá, resp. dalo potkat i na ulici, i když ne v ČR. Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

8.11.12 08:00

Hezky a rozumně napsáno. Osobně si myslím, že doba, kdy budou muži běžně nosit lodičky, nikdy nepřijde. Lodičky nejsou, oproti většině bot s rovnou podrážkou nebo jen malým (pánským, lzeli to tak nazvat) podpatkem, pohodlné a člověk si na ně musí zvykat a učit se na nich chodit. Znám i ženy, které se jim proto vyhýbají, jak jen to jde. A drtivá většina mužů prostě nikdy nebude nosit to, co by jim bylo krajně nepohodlné, na co by si museli dlouho zvykat, co by jim, minimálně zpočátku, činilo určité potíže. Takže i když se někteří návrháři snažili pánské boty na vysokém podpatku (dokonce přímo na jehlách) nabídnout, myslím, že se to nikdy neprosadí. Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

7.11.12 21:58

Díky, já to o tom klobouku Hedimu vyřídím;) Kočka s kšandy je trochu androgynní, což mi ale vůbec nevadí. Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

7.11.12 21:34

Obrázky u článku jsou přece taky fajn, ne? Hlavně reklama na Brooks Brothers a pak ta kočka s kšandy. Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

7.11.12 19:17

Holky, co vypadají jako kluci, co vypadají jako holky, jsem měl vždy radši než princezničky v sukýnkách. Musí se to ale umět, o tom žádná. Třeba takto: Zobrazit komentář »

Návrháři z Designbloku

15.10.12 21:27

Náhodou mě to pobavilo, protože jsem si hned vzpomněl na tamní diskuse. Pod článkem o módě deset komentářů, devět z nich ve stylu: fuj vychrtliny, ať se nají, proč se mračí... A pak jeden slušný, který má devět mínusů. Zobrazit komentář »

Návrháři z Designbloku

15.10.12 21:16

Skvělý článek, díky! Ještě by bylo fajn nějak okomentovat letošní Paris fashion week:) Vím, že je toho moc, ale aspoň některé nejvýraznější nebo nejvíce očekávané kolekce by si to zasloužily. Nepochybuji o tom, že to Ada Pekelná bedlivě sleduje. Zobrazit komentář »

Návrháři z Designbloku

15.10.12 21:14

Tyhle typy komentářů bývají akorát na idnes, aktuálně atd. Tady snad ne. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Spot.Light zprávu   Přidat uživatele Spot.Light do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek