Stuclinka

Ikonka uživatele Stuclinka
Score: 0 Registrován od: 18.03.06, naposledy on-line 10.2.15 16:09
Počet příspěvků v diskuzích: 166 Nové Město nad Metují
Hodnocení uživatele: 1508 400
 

Tristní trička s nápisy

30.1.15 18:43

Na porady mám tričko s Ing. Zlem: Není žádným tajemstvím, co si o vás myslím. A na rodičák si beru: Hraju na klavír v bordelu. span classsmallPříspěvek upraven 30.01.15 v 23:12/span Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 2. díl

8.9.14 18:24

Pro lidi z Hradce Králové a okolí doporučuji outlett prádla na Gočárově ulici naproti Baťovi. Nakoupila jsem tam velmi levně bezešvé sportovní podprsenky, které mi umožnily v těhotenství dýchat i při postupně se měnícím obvodu hrudníku (nemyslím teď velikost košíčků) nemusela jsem opakovaně nakupovat nové podprsenky. Často vzpomínám na těhotenství v Americe, kde jsem se konečně mohla levně a hezky obléknout. Byla jsem opačný extrém. Velikost 34 a břicho. V Čechách byla těhotenská móda XXL. Zobrazit komentář »

Oblečení pro těhotné - 1. díl

3.9.14 16:41

Já jsem teda taky zahlídla pár vyloženě svůdných a přitom těhotných žen, takže s tím sexy bych nebyla tak břitká. Pravda ale je, že byly oblečenější než uvedené fotky. Ta poslední byla například celá v černém, útlá až na to bříško a měla červenou rtěnku. Ale do článku by směle seděly fotky z místního fotoateliéru (v každém městě takový je), kde je spousta mamin v průsvitné košilce, pokud možno ji partner svírá prsa nebo u ní drží budík (?) a nejhorší kombinace je, když u toho jejich domácího erotična postává a drží se maminky ještě starší dítě. To mi hlava nebere. Zobrazit komentář »

Timeout, no nekup to!

21.8.14 01:14

@Rowena Hawke No, někdo mi takhle popisoval zkušenost s pracími prášky. Ty zrovna osobně tolik neřeším, ale u potravin mě to už fakt štve a s tím oblečením mi to taky přijde nefér. Dobré maso, vejce a mléko se dá koupit u farmářů, ale s oblečením to zas tak jednoduché není. Zobrazit komentář »

Timeout, no nekup to!

20.8.14 20:19

@andiedvorakova No právě. Přesně to jsem myslela. Platí to s jídlem a mám podezření, že i s oblečením.. Zobrazit komentář »

Timeout, no nekup to!

20.8.14 19:50

Já jsem si v TO nakoupila před devíti lety a jsou to pořád pěkné věci. Nemění barvu ani tvar. Ale už pár let bych tam nic nekoupila. Škoda. Mám dojem, že se to stává i dalším značkám. Ještě mě napadá, jestli třeba do Čech tradičně nevozí něco horšího než třeba do Německa.. Nemáte někdo zahraniční zkušenost? Zobrazit komentář »

Nová norma hrbatosti

2.8.14 22:22

Víc než neustálé ďoubání do zad od příslušníků rodiny, mi pomohl předmět Hospodářská korespondence. Psát hodiny a hodiny na psacím stroji, dnes počítači, je pro záda katastrofa. Pokud nesedíte rovně... Můj muž se směje, že vypadám jak na baletu.. jsem dnes za ten školní dril ráda... Zobrazit komentář »

Nová norma hrbatosti

2.8.14 22:18

@Jiná Realita A šmajdání! Chůze přes palec. Dříve ojedinělost, dneska takhle chodí většina dětí a puberťáků. Děsný.. Zobrazit komentář »

Nová norma hrbatosti

2.8.14 09:08

Tak to je přesné, často vrtím hlavou nad krásnými holkami v šatech, jak se klátí ulicí. Obvykle se ale vedle nich stejným způsobem klátí i maminka, takže chápu, že není, kde brát. Já myslím, že to souvisí s nesmyslnou potřebou se shazovat. Zvlášť na těch maminkách je to znát, jak se tím shrbeným postojem úplně omlouvají za to, že si vzaly šaty..co ale s tím? Máme malé sebevědomí jen tady v Čechách nebo se hrbí i jinde? :o) Zobrazit komentář »

Cool rady

13.4.14 23:19

Na malém městě nebývají ve skutečnosti ani ty obchody s oblečením. Většinou to pokryjí vietnamské tržnice nebo něco, co se jim snaží konkurovat. Ale v Praze jsou dětské koutky s hlídáním! Hodina času na zkoušení! Zobrazit komentář »

Cool rady

13.4.14 23:01

No, já teda s dvěma dětmi nakupuju přes internet..někdy to nevyjde :o) Zobrazit komentář »

Cool rady

13.4.14 22:50

Musíte ty děti strčit do sousední kabinky. Nebo se pokuste dětem ztratit hned po vstupu do obchoďáku. I proto je výhodné nenakupovat v malých autorských obchodech ale zaměřit se na velké spletité nákupní galerie. Zobrazit komentář »

Cool rady

13.4.14 10:48

Chápu. Asi jsem si špatně vyložila tu formulaci džíny ne, legíny ne, co ještě ne :o)) Zobrazit komentář »

Cool rady

13.4.14 10:36

Ono jde asi spíš o to nadužívání ne? Nevšimla jsem si, že by tady Ada něco zakazovala. Ale běžně v různých radách a tipech to vypadá, že bolerko a rifle řeší všechno a výsledek je pak jaký je.. já jsem teda už dlouho neviděla hezky a smysluplně použité bolerko. Zato klasických šlehaček a obřích hranatých bolerek dotvářejících efekt ragbista travestita je všude hromady.. Zobrazit komentář »

Cool rady

13.4.14 09:17

Já myslím, že Adina doporučení pro různý tvar postavy jsou tu jinde, tak už je znovu nepřidávala. Ale taky by mi nevadilo opakování :o)) Podobné nebezpečné výklady jsou, myslím, v každém druhém časopise. Poslední dva roky řeším změnu tvaru a pořád ještě nejsem rozhodnutá, kam se zařadit. Někdy už si myslím, že mám vyhráno, pak se zahlédnu na fotce a mám pocit, že všechno je špatně... Zobrazit komentář »

Barevné a vzorované punčocháče – nohy jako téma

11.4.14 18:51

Taky mám v šuplíku jedny květované.. Zobrazit komentář »

Barevné a vzorované punčocháče – nohy jako téma

11.4.14 17:10

Barevné punčochy zbožňuju, ale s věkem a kily ubírám na barevnosti i vzorech a raději se na ně dívám na ostatních. Takže je noste, prosím vás, ať se máme na co dívat :o)) Zobrazit komentář »

Šaty pro Miss Agro

27.3.14 17:01

Fuj... kromě té nedbalé práce mě fascinuje ještě propojení vílích šatiček s kopytoidními botami. Na mě to působí hrozně vulgárně. Jak kdyby se ty holky fotily pro úplně jiný typ akce. Někdy mám obavu, že tu vulgaritu už lidi ani nedokážou vnímat, protože jinak už se náctileté holky snad ani nefotí. Ze všeho nejvíc mi to přijde smutný. span classsmallPříspěvek upraven 27.03.14 v 17:02/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Stuclinka zprávu   Přidat uživatele Stuclinka do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek