Susieanne

Ikonka uživatele Susieanne
Score: 0 Registrován od: 12.05.13, naposledy on-line 16.8.13 01:25
Počet příspěvků v diskuzích: 15 Leipzig
Hodnocení uživatele: 212 25
 

Tři zářezy

31.7.13 23:10

Když on se málokdo narodí jako Donna Karan nebo Donatella Versace ;) Stojím si na tom, že člověk musí mít nějakou soudnost, ale balerínky na velké noze? Nedovedu si představit, čím by mohla takováto žena někoho urážet nebo pohoršovat. Je rozdíl mezi modním peklem a nedokonalostí :) Zobrazit komentář »

Tři zářezy

31.7.13 22:25

Ale to, co popisujete je ideální stav, kterého se nedožijeme ;) Já teda nejsem zjevně takový kritik a přehlédnu ledascos... toleruju mnohé a tepu pouze do velkých nešvarů :) Zobrazit komentář »

Tři zářezy

31.7.13 22:08

OK, to beru, že každý musí respektovat omezení svého těla, ale přijde mi to z extrému do extrému. V životě jsem neslyšela, že by někdo někoho hanil kvůli nevhodné obuvi vzhledem k jeho velikosti chodidla, nebo kvůli tomu, že má do šatů malá prsa. Dámy na fotkách, to je ovšem jiná podívaná, a myslím, že právě o tenhle nevkus tady jde :) Kdyby si aspoň polovina žen místo džín oblíkla v létě krásné šaty a místo trekových sandálů balerínky, tak si myslím, že by ulice zkrásněly, a o dost. A aťsi by měly malá prsa a velká chodidla :) Zobrazit komentář »

Tři zářezy

31.7.13 21:46

Konkrétně tričko, co má slečna na sobě bych nedoporučovala ani nikomu s velikostí 36. Ale podle mě mícháte dohromady dvě věci, chodidla ani prsa si většina z nás bohužel nevybírá, a nemyslím si, vámi uvedené příklady by byly nějakým prohřeškem...I s větší nohou se dají obout balerínky a myslím, že pinup šaty byste také nějaké slušivé sehnala ;) Zobrazit komentář »

Tři zářezy

31.7.13 21:14

Zas nepřehánějte. Ona není velikost 44 jako velikost 44. Jinak to vypadá na vysoké slečně se sportovní postavou a jinak na někom menší postavy, kdo prostě má ty kila navíc, no. Ne každý, kdo nosí velikost 42 a více, je nesoudná osoba hodná opovržení, která by měla do konce života nosit nejspíše jenom pytel! Zobrazit komentář »

Tři zářezy

31.7.13 20:56

U první slečny je ovšem ještě naděje, že z toho vyroste :) Postavu mám sama taky dost problematickou a korpulentní (holt jablko těžký život má;)) a správné oblečení se mi podařilo vychytat až věkem. Hadry, co jsem nosila v pubertě by se v pekle smažily na prvních příčkách, to mi věřte. Takže o teenagerku se nebojím, zatímco u zbylých dvou dam půjde už asi bohužel o východní styl neměnný. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Susieanne zprávu   Přidat uživatele Susieanne do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek