Světýlko.t

Ikonka uživatele Světýlko.t
Score: 0 Registrován od: 07.05.12, naposledy on-line 1.5.18 14:09
Počet příspěvků v diskuzích: 80 Praha
Hodnocení uživatele: 347 36
 

Jak jsem se učila nosit krátké sukně

1.5.18 14:08

Eskalátory na Vltavské a Palmovce jsou má noční můra. Snažím se to nějak elegantně a s grácií vše zachytit, ale s elegancí to asi nic moc společného nemá. Navíc jsem typ ženy, která často střídá sukně a kalhoty takže prostě občas zapomenu, že mám něco přidržovat. Nezbývá mi pak nic, než se zeširoka a nevinně usmát. Zobrazit komentář »

Ordinérní Julie

25.10.13 16:03

Ado, poslední věta v tvém článkum je prostě trefná :). Zobrazit komentář »

Zeptejte se cizinky, jak vidí českou módu

20.9.12 17:39

Já si myslím, že tady nešlo úplně o to, že by nás dotyčná chtěla ohromit angličtinou, ale přeci jen její příspěvek je poněkud delší, takže bych řekla, že chtěla Adě ulehčit práci. Ale třeba se mýlím... Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

13.7.12 16:39

Já jsem si loni koupila tyto sandálky http://faraonsandals.cz/Egypt/Hakor002M/. Mám je hrozně ráda a něco takového už jsem dlouho sháněla. Je to taková zlatá střední cesta mezi elegancí a sportovním stylem. Na tůru po horách to asi není vhodná obuv, ale já s nima absolvovala celodenní výlet po městě v Itálii a cítila jsem se pořád příjemně. Zobrazit komentář »

Sexy FB

21.6.12 14:19

Tak samozřejmě, že je to její věc. Je to sice její soukromý profil, ale jestliže si tam to soukromý nenastaví, tak je z jejího profilu veřejný. V tom případě dotyčná slečna souhlasí s tím, že její fotky uvidí úplně všichni. Souhlasím s tím, že není hezké se někomu posmívat. Já se také neposmívám, ale hlavně se divím a jsem doopravdy překvapená co všechno se dneska nosí. Konec konců si myslím, že na módním pekle bylo už mnoho a mnoho příspěvků a fotografií, které opravdu za to pousmání stály. Zobrazit komentář »

Sexy FB

21.6.12 13:03

Fosforeskující věci mě tedy nikdy nezaujali. Ještě jsem to schopna pochopit, když někdo tyto bravy zvolí jako doplňky...jenže z tohole doslova přechází zrak. Ty zářivé harémky si nedokážu představit ani jako domácí oděv. Potřebují mít totiž rozkrok přímo v rozkroku a jakmile mám rozkrok jinde, tak mám tendence pořád si kalhoty popotahovat. Navíc ta barva by mě neuvěřitelně rozptylovala, takže si nedokážu ani představit, že bych se v nich třeba měla učit na zkoušku (asi bych totiž zírala furt jenom na ty gatě místo do knihy). Zobrazit komentář »

Jak nenosit krajku

20.5.12 18:37

No tak to je tedy drsný. Nějak nechápu, jak ji mohlo napadnout obléci si to na maturiťák. Nemám k tomu co dodat, prostě v tom vypadá jak šlapka. Zobrazit komentář »

Jak nenosit krajku

20.5.12 15:41

No tak to je opravdu velmi povedený článeček. Krajka je tak hezká věc, je škoda, že to někdy skončí v takových podivných kombinacích. Jen tak na okraj..nemohu si pomoci, ale hned druhý obrázek ve mě evokuje fotografie, které můžeme nalézt u oblečků z sexshopů. Né, že by to bylo zas tak odvážné, ale tak nějak mi to stylově připomíná.... Zobrazit komentář »

Boty, které byste měli znát

18.5.12 14:22

Souhlasím tady s některými, že je to možná velmi pohodlná bota, ale mě teda přijde velice nevkusná. Vůbec nevím k čemu by se to dalo nosit, nedokážu si představit, že existuje nějaké oblečení, se kterým to vypadá dobře. Hodně často jsem to viděla v seriálu Big bang theory, kde je nosila Penny. Měla je jak k teplákům, tak k sukni a výsledek mi přišel vždycky katastrofální. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Světýlko.t zprávu   Přidat uživatele Světýlko.t do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek