Svobodný Petr

Score: 0 Registrován od: 20.02.13, naposledy on-line 4.4.13 10:42
Počet příspěvků v diskuzích: 8 Cheb
Hodnocení uživatele: 129 72
 
4.4.13 10:42

A dál? Něco k věci by nebylo? Zobrazit komentář »

29.3.13 14:39

Mně se k Vám nechce, ale za pozvání děkuju. Vaši poznámku jste si mohla při větší pozornosti při čtení odpustit – jasně jsem napsal, že to DÁL nechci pitvat, z čehož vyplývá, že jsem původně zcela úmyslně pitval, ale nehodlám v tom pokračovat. Vaší vinou jsem to nakonec nedodržel, což dokládá tento můj příspěvek, který je k této záležitosti už opravdu poslední. Jo, a WAS IST DAS bylo jen rejpnutí, zas tak krkolomnou formulaci jste nevytvořila. Pa pa. span classsmallPříspěvek upraven 29.03.13 v 14:41/span Zobrazit komentář »

29.3.13 11:35

Jasně, že jsem pochopil, jak je to myšleno, ale popsala to dost divně; možná se pletu, ale mně to připadá jako věcnej nesmysl – zabarvení jednotlivých prvků oblečení se přece NEPODOBÁ nějakému odstínu hnědé barvy, ale JE odstínem hnědé barvy, ať už by ty odstíny měli i vlastní pojmenování. Vaše rovnítka v obhajobě taky nepovažuji zrovna za šťastná. Vzhledem k tomu, že je to vlastně banalita, tak bych to tu nerad dál pitval a řešil. Zobrazit komentář »

29.3.13 09:38

… všechno … co se PODOBALO nějakému odstínu hnědé. WAS IST DAS?! Oblečení určitě zaujme a je bezesporu inspirativní – další důkaz, že lze s citem a vkusem vytvořit z odstínů jedné výchozí barvy dobře vypadající oděvní dílo, za což paní velmi chválím. Vypíchl bych zvlášť fajnový botičky, jedny z mála kozaček, které akceptuju; s výhradami ke kabelce maličko souhlasím, asi bych si uměl představit nějakou jinou, snad takovou, která nemá tak členitej povrch, nebo mi vadí ten lesk? Zobrazit komentář »

27.2.13 15:03

Dělám to nerad, ale musím na vás znovu reagovat: Co kdybyste příště v komentářích vyjádřila jen a pouze své pocity a dojmy (v rozsahu líbínelíbí) a odpustila si to opakované vynášení soudů – v tomto případě viz body 1 až 3 ve vašem komentáři. Co jiného to vlastně je, když ne přikazování? Proč máte dojem, že právě vaše vidění je to jediné správné, přesné, absolutní? Když nejste spokojená s uvázáním šály, budiž, za to vás tady určitě „ly(!)nčovat“ nebudou, na takový názor máte plné právo, ale proč to musíte prezentovat tak, že šála FAKTICKY JE, bez jakýchkoliv debat, špatně uvázaná? Já k ní třeba výtky nemám a líbí se mi, že není na kabátě, nýbrž uvnitř. A mimochodem, slečně jsem přihodil zelené … Zobrazit komentář »

25.2.13 11:46

Mně se oblečení líbí, není rozhodně obyčejné. Nejspíš ušlechtilé materiály. Dělá to na mě hodně dobrý dojem. Sice celohnědé, ale ne monotónní, čehož si zjevně byla paní Hana vědoma (i ten svetr je jiný odstín, a pěkný). Jestli to má chybičky, já sám je nedokážu, bohužel, odhalit. Zobrazit komentář »

22.2.13 06:46

Aha, takže když se oblečení líbí VÁM, znamená to, že prostě JE pěkné či že se slečna UMÍ obléci, a každý, kdo vznese námitku, je ZÁVISTIVEC. Vítej, PRAVDO! Blahopřeji k takovému soudu, paní psycholožko! Podobný postoj jsem právě tento týden kritizoval na jednom hudebním serveru. Závidět můžu talentovanému spisovateli (dostanu Tě, Vieweghu!), kolegovi iPod, kolegyni milence, Židům, úspěšnému podnikateli, ptákům či delfínům, ale proč by negativní kritika šatu děvy měla být projevem ZÁVISTI? Nedochází mi, proč by se oblečení muselo KAŽDÉMU líbit! Zobrazit komentář »

20.2.13 16:23

Nó, já tomu lejno rozumím, ale protože chci bejt zlej, tak se ptám, co by z té „obdivuhodné kombinace“ zbylo, kdyby dotyčná byla v kabátci zapouzdřená (že by černočerněčerná superinspirace?), resp. jak by to vypadalo bez něj. Nezlobte se, drazí, ale žluté sáčko a zelené šatečky mi osobně evokují, chca nechca, divadelní kostýmek nějaké blíže neurčené pohádkové postavy – dost se mi nelíbí a budí úsměv (to bude asi těmi barvami jako dětské hračky, chi chi). Dále pochybuju, že lze dotyčnou potkat tak výrazně rozhalenou a k tomu s kabátem jen na ramenou. Toto opakující se naaranžované sebepředvádění už trochu unavuje, proto chválím poslední z příspěvků od klaracroft za její relativně odvážný názor. Také mě více baví lidé z lidu. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Svobodný Petr zprávu   Přidat uživatele Svobodný Petr do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek