Tal

Ikonka uživatele Tal
Score: 0 Registrován od: 19.04.12, naposledy on-line 23.1.17 13:35
Počet příspěvků v diskuzích: 7 Praha
Hodnocení uživatele: 59 2
 

První květnový haul!

11.5.16 14:18

Musim se priznat, ze jsem si to cetla v praci a na svym pomerne dost velkym monitoru mzouram na ty fotky a na ten mejkap a rikam se: ale nene. tohle neni vazne, ze ne?:D V jednu chvili jsem zkousela ten monitor i id tech fleku utrit, ale nezdarilo se:D Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

30.12.12 17:27

Jen ještě dodám k té slečně s těma spoďárama, která se promenádovala v ZOO... na pražském nábřeží pod Vyšehradem jsem potkala páreček a slečna šla pouze v kraťasech. Ano, nahoře neměla nic. Hádám, že měla čerstvě udělaná prsa, která musela být o hodně velikostí větší, než měla, protože to působilo opravdu vtipně až ošklivě. Ale tak chtěla se asi pochlubit a její přítel taky:D Zobrazit komentář »

(Před)silvestrovská dávka pekla

30.12.12 17:25

Ado, jen tak dál. Jsem jedna z těch, která si díky tvým postřehům začala opravdu všímat lidí kolem sebe. Začala jsem si kupovat oblečení podle materiálu (například svetry a kabáty), tak jak jsi radila. A dokonce si na tebe vzpomenu, když zaspím do práce a vyletím za pět dvanáct z domova a vypadám jak totální hovno a řeknu si, že bych byla asi dobrý úlovek:D A lidé, co se do tebe obouvají jen nechtějí uznat, že máš pravdu;) Tak hodně štěstí v novém roce a doufám, že to jen tak nevzdáš!:) Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

14.5.12 12:38

jakž takž chápu postarší dámy, které mají kila navíc, že nosí, co nosí. Ale že i špekatá omladina je v podstatě to samé. Nebo jak je na konci zmíněno průsvitné kapsocapri, to je děs. Zobrazit komentář »

S Flerem do léta

14.5.12 12:31

tak to je poprvé, co jsem spatřila i něco pěkného!^^ Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

30.4.12 11:02

Vždycky když jdu do divadla, tak je mi do pláče. Lidi v dnešní době kašlou úplně na všechno. Nejhorší je, že jsou i individua, kteří si tohle oblečou do Národního... Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Tal zprávu   Přidat uživatele Tal do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek