Terteerf

Score: 0 Registrován od: 20.11.20, naposledy on-line 21.1.21 20:03
Počet příspěvků v diskuzích: 9
Hodnocení uživatele: 21 4
 
Terteerf
9 příspěvků 10.1.21 17:22

@Ophelie ano máte pravdu, po všem se pídím a jsem připravená že propad přijde. Děkuji

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 9.1.21 16:14

Opravdu vám všem moc děkuji za rady podporu!!a vážně moc mi to celé pomohlo. Co jsem psala tento příspěvek, tak jsem byla ve fázi, kdy jsem snědla 2 listy salátu a 2 mrkve za den a třeba ještě něco - za celý den, do toho jsem neuvěřitelně cvičila a jakmile jsem si dala něco co je tučné, šla jsem zvracet (předevčírem jsem si dala chlebíček, potom jsem chytla „záchvat paniky“ a šla jsem zvracet, ke zvracení potřebuji vodu se solí- jinak to nedokážu, ale asi už jsem na to byla zvyklá a nevyzvracela jsem to…tak jsem se pak v posteli třepala s úzkostmi) ale to je jedno. Každopádně je mi momentálně mnohem líp… Asi vážně potřebuji i nějakou podporu okolí. Včera večer jsem si sedla s přítelem a vykládala jsem mu o svých pocitech a o všem co se kolem mě v momentální chvíli dělo a uvědomila jsem si, že minulý rok touto dobou jsem byla o 17 kilo těžší a ucítila jsem v sobě pýchu.. a byl to skvělý pocit, který jsem nezažila dlouho. Rozhodla jsem se jíst nějak líp… prostě pravidelněji a snad mi to půjde, protože i teď nejsem na 100% ok. Je dost možné že to zas bude jen nějaká ta moje fáze a že za měsíc mi něco přelítne přes hlavu a zas se sesypu jak domeček z karet, ale doufám, že ne.. tak jak mi bylo hrozně před týdnem mi hrozně snad ještě nikdy nebylo a tak jsem sem psala zoufalá. Jestli mi někdy zas bude nějak špatně opravdu najdu odbornou pomoc, už jsem byla u své doktorky a doporučila mi jednoho psychologa. Ale hlavně jste mi opravdu moc pomohly tady… Dlouho jsem nevěděla jestli něco vůbec napsat, protože posledně se do mě pár dám navazelo že jsem opravdu tlustá a mám s tím něco dělat (to bylo před tím rokem co jsem byla těžší) a to mi opravdu nepomohlo. Takže moc děkuji a vážím si toho ;)

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 8.1.21 08:08

@madlusa jsem brno venkov :D podívám se na webovy… Vůbec jsem neměla tušení že tu něco takového je

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 8.1.21 08:07

@Judy24 budu nad tím určitě přemýšlet, děkuji :)

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 5.1.21 17:08

@giuliettka ono i záleží jaký je ten člověk… Já jsem od jakživa poměrně citlivá a jsou lidé, co jsou silnější a zvládnou to, ale co já vím co bude za 10 let, že? Každopádně moc děkuji za podporu.

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 5.1.21 16:46

@giuliettka myslím, že v mnohém máte pravdu… Ale kdyby to byla jen šikana na střední a ne po celý život… Krom toho jsem si prošla pár traumaty, ktera mě neuvěřitelně poznamenaly.

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 5.1.21 16:28

Jste všechny naprosto úžasné a asi mi to nebudete věřit, ale neuvěřitelně mi to pomohlo… Budu přemýšlet co dál.. děkuji moc!

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 4.1.21 14:32
Porucha příjmu potravy

Zdravím všechny, předem říkám, tady toto slouží spíš pro vykecání )????. Už od jakživa se potykam s šikanou co se týče mého těla (prostě jsem větší). První trauma mám z táboru, kde jsem byla cca v 8mi letech a tak 80% dětí se tam do mě strefovalo skrs nadváhu. Pokračovalo to na zakladce a bylo to vážně strašný… Každý večer jsem brečela jak se nesnáším a nechci žít.. první psychické problémy sama se sebou mám snad už od mala. Potom byl zlom a začala jsem sportovat a zhuba jsem (to mi bylo tak 12-15 let) a tehdy se začaly projevovat první příznaky nějaké poruchy příjmu potravy - byla jsem doslova závislá na váze (vážila jsem se tak 10× denně, před/po jídle, před/po vykonání potřeby (to je trochu hloupé já vím ????)) začali si toho všímat i doma. Každopádně jsem měla tak nějak v pohode sebevědomí, jen jsem se extrémně hlídala a každá narážka na mou postavu (ze srandy) mě dokázala opravdu složit. Dále jsem přestala sportovat a něco přibrala, a přestala se tolik hlídat - byla jsem svobodná a cítila se skvěle ve svém těle i když jsem byla větší. Každopádně přišel zlom a začala jsem chodit na střední = šikana skrz váhu. Ze začátku jsem měla své sebevědomí jako štít, který zvládal odrážet útoky, ale bohužel pomalu slábnul. A tak mé psychické zdraví pomalu upadalo ke dnu a pokračuje to i do teď (stále jsem na střední). Každý den slyšet že jsem tlustá mě opravdu nenechalo klidnou (vlastně ani nechápu, jak se na střední může někdo takhle chovat.. to už by to měl člověk mít trochu srovnány v hlavě). No a teď jsem tady… Mám myšlenkové pochody, že vypadám fajn, potom nějakou dobu hladovim, pak se pokouším zvracet, ale potom mě to pustí. Mezi tím sem tam nějaké paniky/úzkosti/sebevražedné myšlenky a prostě zkraty.

A chci se vás zeptat na jednu otázku:
Stalo se některé z vás něco podobného a jak jste se s tím vyrovnávaly?

A poprosím vás všechny, aby jste byly tolerantní skrs to, že nejsem žádný doktor a na 100% nevím, jestli jsem kdy měla nějakou poruchu příjmu potravy, nebo jestli jí třeba teď mám. Děkuji ????.

Diskuzní téma - Porucha příjmu potravy
Terteerf
9 příspěvků 20.11.20 16:33
Široká ramena, tlusté ruce a záda

Zdravím ???? už od jakživa mám docela široká a svalnatá ramena. Celá moje postava je poměrně svalnatá, ale s nějakou tou vrstvou tuku, takže jsem mohutnější. Na břiše a nohách je to v pohodě, ale snad nejvíc tuku se mi ukládá do rukou a zad, takže v tilku jsem jak Rambo ???? Každopádně zpět k tématu - chci se vás zeptat, jaké oblečení je pro takový typ postavy nejlepší? Jaké střihy a kombinace oblečení nejlépe zamaskuje, nebo opticky zúží široká ramena a tlusté ruce/záda?
Děkuji předem za rady a typy ☺️

Diskuzní téma - Široká ramena, tlusté ruce a záda

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Terteerf »

Napsat uživateli Terteerf zprávu   Přidat uživatele Terteerf do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek