tetma

Score: 0 Registrován od: 28.02.10, naposledy on-line 13.12.16 14:37
Počet příspěvků v diskuzích: 58 Dačice
Hodnocení uživatele: 562 210
 

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 19:50

Já se přiznám veřejně JSEM JAZYKOVÝ PAKO. MOJE OPRAVDU DOBRÁ KAMARÁDKA je češtinářka na ZŠ a po každým emailu mě chce přihlásit k nim do 3 třídy. Na druhou stranu dejte mi do ruky vysokoškolskou matiku a já si budu po celý den radostně počítat. Čtu hodně nyní třeba HRABĚ MONTE CRISTO, ale kdyb při slově podpadek na mě D vyskočilo, jednu mi fláklo a zařvalo podpatek je po paTou, tak tu chybu stejně nenajdu ;) Zobrazit komentář »

Madla lásky

2.9.12 10:31

Už mám trošku pocit, že se spíš náhodou oblíkla se svou dcerkou stejně a hned vyfotila a dala sem, ale ve skutečnosti je to zřejmě jinak Zobrazit komentář »

Zlatá medaile za nevkus

17.7.12 20:45

Pláču češi se budou prezentovat v holínkách a legínách se sakem :( kdo se chce jen těm čechům pomstít Zobrazit komentář »

Chlapi a sandály: kde nakoupit

13.7.12 08:49

Mám trošku OT, ale týká se sandálů koupil ste si někdo někdy sandále v dajchmanu? Já se tam byla včera podívat, potřebovala jsem boty na zahradu a vyzkoušela jsem tam kvantu bot měli nějakou slevu a žádný mi vůbec neseděli, o botech na podpadku se nebudu raději ani zmiňovat, všechny žabky mi neseděly vypadala jsem jako bych šmatlala, baleríny strašně tvrdý kupuju si většinou boty okolo 2 tis kožený a zdravotnicky ( mám problémy se zády),ale říkala jsme si za tu cenu je zkusím, byla jsem v šoku kolik lidí si tam vybralo a mě žádné neseděly, zkusila jsem i jejech koženou obuv a to samé strašně nepohodlné :( přitom si boty vždycky v kožených vyberu, ale tady... Zobrazit komentář »

Jak kombinovat žlutou

5.7.12 13:10

Začala sjem nově nosit žlutou sukni a k tomu fialová tričko vypadá to moc pěkně a nesvítím dřív by mě nenapadlo si tohle na sebe vzít, ale žlutá se mi líbí víc a víc Zobrazit komentář »

Napsat uživateli tetma zprávu   Přidat uživatele tetma do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek