TheJane

Ikonka uživatele TheJane
Score: 0 Registrován od: 26.08.12, naposledy on-line 16.9.15 23:52
Počet příspěvků v diskuzích: 12 Syrovín
Hodnocení uživatele: 83 44
 
27.2.14 22:30

Mně se líbíte moc :) I když boty nejsou elegantní, tak do celého outfitu hezky sedí. Nevidím důvod, proč si někdy neobout i něco neformálního, s obyčejnými koženými botami by to byla trochu nuda. Mimochodem, poslední dobou taky uvažuju, že si jedny Sky High pořídím, takže díky za inspiraci a dodání odvahy :) Zobrazit komentář »

30.11.12 21:20

Asi mě tady všichni ukamenují, ale já proti tomuto oblečení nic moc nemám. Nevadí mi, že se vojenský styl odráží do módy, je to pro mě příjemná změna a myslím, že vám to docela sedí ;). Umíte to sice i lépe (například minulý outfit), ale hodné odsouzení to pro mě prostě není. Já bych v tom asi nevylezla, ale když na to máte odvahu, proč ne :) Zobrazit komentář »

28.10.12 13:45

Když jsem šla včera večer ven, potkala jsem dvě slečny, které měly na sobě džínové šortky a k tomu holé nohy (možná průhledné punčochy), nechyběly ani letní sandálky na klínku. Vzhledem k tomu, že u nás sněží a já jsem měla na sobě zimní kabát, bylo mi zima i za ty slečny. Proto už mně šortky s tmavýma punčochama připadají jako příjemná kombinace :) Jinak se mi líbíte, je to takový pohodový outfit ;) Zobrazit komentář »

4.10.12 17:00

Taky to pro mě není inspirativní, je to takový normální outfit. To, že je tam šála, pro mě ještě neznamená elegance, ale souhlasím s tím, že ke zbytku outfitu se nehodí. Ale to hned neznamená že ty tenisky samotné jsou hnusné ;) To mě prostě zarazilo. ;) Zobrazit komentář »

2.10.12 15:18

Jak někdo může říct o Air Maxech, že jsou hrozné? To, že to není váš styl ještě neznamená, že jsou škaredé. Plísňáčům taky nefandím, ale na té paní není nic, za co bych ji měla kamenovat ;) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli TheJane zprávu   Přidat uživatele TheJane do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek