TheJane

Ikonka uživatele TheJane
Score: 0 Registrován od: 26.08.12, naposledy on-line 16.9.15 23:52
Počet příspěvků v diskuzích: 12 Syrovín
Hodnocení uživatele: 83 44
 
TheJane
12 příspěvků 9.1.15 21:51

Napadlo mě že můj přítel si na moje košile nikdy nestěžoval, tak jsem se schválně poptala, jestli mu vadí košile na ženách. Řekl že právě naopak, že podle něj jsou košile na ženách nejlepší :). A to by u mě možná i měl právo si stěžovat, nedělá mi problém vylézt ven v košili doplněné motýlkem (podpatky included) :D

Diskuzní téma - Chlapi, kteří nesnášejí na ženách košile?
TheJane
12 příspěvků 19.2.13 16:43

V zásadě proti nim nic nemám, pokud je dobře zkombinovaná se zbytkem oblečení, tak se mi někdy i líbí, bohužel ne moc lidí tady v Česku to umí nosit trochu rozumně. Takže se ani nedivím názorům tady na MP, když to na ulicích vidíme jenom u puberťáků ve veliké teplákovce :) Podle mě je to prostě stejně jako s jinými styly - někdo to umí a vypadá to dobře, na někom to zase vypadá pekelně. Je škoda, že potkávám spíš ty pekelné.

Diskuzní téma - Kšiltovky s rovným kšiltem - názor
TheJane
12 příspěvků 30.11.12 22:00

Když už mám opravdu hodně času a nudím se, občas zaskočím sem. http://www.leblogdebigbeauty.com/
Já se tím teda moc inspirovat nenechám, ale fascinuje mě, jak se tak tlustá žena může takhle oblékat :) Myslím, že je to skvělá inspirace pro ženy plnějších tvarů, aby věděly, že na sebe nemusí oblékat pytlovité hadry. :)

Diskuzní téma - Jaké (módní) blogy sledujete a proč?
TheJane
12 příspěvků 28.11.12 18:09

Chrupavky samy o sobě inervované nejsou, takže to asi bolí, ale kvůli kůži ;) (konečně využiju ty věci z biologie, juchů) :D

Diskuzní téma - Bolí piercing v chrupavke ucha ?
TheJane
12 příspěvků 18.11.12 21:54

Tatínek mi vždycky říkal, že je to kvůli Achillovce, aby se nepřetrhla. Nerozumím tomu a vypadá to hrozně :D

Diskuzní téma - Ponožky v teniskách
TheJane
12 příspěvků 18.11.12 21:51

Bright Crystal - Versace. Je prostě božský, cítím se v něm dokonale :)

Diskuzní téma - Jaký máte parfém?
TheJane
12 příspěvků 18.9.12 22:30

Když jsem začala houfně sahat po kalhotách s vysokým pasem a k sukním, můj přítel, který uznává a poctivě nosí jen americké hip-hop značky (v Čr téměř neznámé, a tím proboha nemyslím vytahané tepláky a mikinu až po zem, ale úplně normální oblečení), jen nevěřícně kroutil hlavou. Asi chudák do teď neví, co si o tom má myslet. Jednou mi kamarád řekl, že se v obleku cítí dobře, protože si připadá jako něco víc. Když jsem se nad tím zamyslela, zjistila jsem, že je to asi ten důvod, proč se snažím přemýšlet nad tím, co nosím. Když jdu v béžových kalhotách a sáčku a vedle mě sedí na lavičce holčina v mém věku, která má na sobě džíny (naprosto nesedící) a kecky, vlastně si taky připadám jako něco víc. Když letím do fitka, taky s radostí sáhnu po svých milovaných nikees, které mi zůstaly v botníku z bouřlivějších dob a nostalgicky zavzpomínám :). U mých přátel se ale většinou setkávám spíše s pozitivními reakcemi, a co si myslí cizí lidi je mi pro jistotu úplně jedno :)

Diskuzní téma - Chápou lidé váš vkus?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele TheJane »

Napsat uživateli TheJane zprávu   Přidat uživatele TheJane do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek