toffee13

Ikonka uživatele toffee13
Registrován od: 01.11.12, naposledy on-line 17.4.17 14:36
Počet příspěvků v diskuzích: 108 Praha

http://toffee13.blogspot.cz/
http://www.flickr.com/…toffee_maky/
http://toffeemaky.tumblr.com/

Hodnocení uživatele: 490 222
 
28.5.16 18:40

Hm. Mně to asi vyhovuje. Připadá mi, že do mé postavy a vzhledu nahého těla nikomu nic neni. Oproti tomu oblečení si beru (kromě toho, abych teda nebyla nahá) proto, aby bylo vidět. Když mi někdo zejména nějaký chlap řekne, že mi to sluší, připadám si nesvá a ani si nemyslím, že je to vhodné (já taky koneckonců chlapovi spíš pochválim oblek, než že bych mu říkala, že mu to sluší). Pochvala jednotlivých kusů oblečení je pro mě neproblematická. Zobrazit komentář »

25.8.14 15:22

Moc hezké. Až na tu sukni (inspirujete mě, abych se naučila šít!) to není můj styl, ale Vám to neuvěřitelně sedne. Zobrazit komentář »

25.8.14 15:11

Nádhera. V těch bych se klidně vdávala. Zobrazit komentář »

10.8.14 09:59

Tak já jsem to myslela obecně, čímž jsem především reagovala na @Simbli Na internetu si obvykle člověk stejně dovolí víc, ale jak v reálu, tak na internetu (mezi slušnými lidmi, tj. víceméně i zde) si lidé víc dovolí kritizovat hubené a kritika bývá ostřejší. Pokud jde o buclaté, většinou se řekne něco v tom smyslu: máte krásnou ženskou postavu, víc by vám však slušely šaty než tyto kalhoty, které zbytečně upozorňují na širší boky. V tomto případě někteří a některé píšou ve stylu (s čímž souhlasím): pokud máte kostnatou hruď, je lepší nenosit výstřih. To je podobný typ komentáře píše se o vzájemném vztahu oblečení a postavy. Kromě toho jsou tu však komentáře pouze k postavě, tj. něco jako: vypadáte nezdravě, jsou vám vidět žebra. Málokdy se však setkáme s komentářem: máte nadváhu, měla byste cvičit. Jak sama píšete, člověk vidí to, co je pro něj zrovna aktuální, ale v mém případě to není v této době ani jeden pól. Se stravováním jsem mívala vždy problém: byly doby, kdy jsem měla o 10 kg víc než teď, i doby, kdy jsem měla o 10 kg míň. Takže jsem se mohla setkávat s komentáři obou typů. Málokdy mi někdo řekl, že jsem tlustá (a když někdo něco v tom smyslu naznačil, tak jsem to obrečela), zatímco to, že jsem hubená, jsem v dobách své lehké anorexie slyšela pořád (a byla jsem na to pyšná). Jak v tom, jak se k ženskému vzhledu vyjadřujeme, tak v recepci těch komentářů je vidět, že být tlustá je špatně, zatímco být hubená je dobře (proto si spíše dovolíme říct proboha, ty jsi hubená než proboha, ty jsi tlustá jen si to zkuste). Věřte mi, jestli Franche měla problém a teď už ho nemá, není to díky komentářům na MP. Léčba anorexie je velmi delikátní a individuální záležitost. Mnoho dívek a žen (a i mužů, nutno podotknout) se z ní v podstatě nikdy nevyléčí, i když jsou schopné stravovat se poměrně normálně. A to nemluvím o sobě já jsem byla vždy schopná nějak fungovat, i když jsem byla hodně unavená, ale moje sestřenice skončila na kapačkách. Na druhou stranu však souhlasím s tím, co psala @AnaKarenina Jakkoli se mi vyhublé ženy líbí, neměly by být standardem krásy (ať už ty ženy mají problém, nebo tak vypadají přirozeně problém nastává, když se jim ostatní snaží vyrovnat), a tak je asi správně, že se semtam nějaký komentář poukazující na nenormálnost vyhublých žeber objeví. (A ano, mně se to líbí, ano, možná mám stále problém ale takhle hubená teda bohužel/naštěstí nejsem.) Zobrazit komentář »

9.8.14 19:51

Přesně! Protože na tlusté se jaksi nesmí. Zato no fuj, ty jsi ale hubená už jsem párkrát slyšela. A to je to přitom často zdraví nebezpečné právě i v případě těch nadváhovitých lidí. Zobrazit komentář »

17.7.14 15:09

Já tom mám stejně. Ale přesto zelené. Zobrazit komentář »

17.7.14 15:08

Je to skvělé. Já bych si asi sice tak výrazný kus oděvu v F&F nepořídila, ale dávám samozřejmě zelené. Zobrazit komentář »

7.7.14 11:47

Nádhera. Takhle nějak bych si to na své svatbě představovala. Zobrazit komentář »

8.5.14 10:42

Ach, vy máte tak úžasnou postavu! A oblečení se mi taky moc líbí, a to na bílé kalhoty zas tolik nejsem. Zelené! Zobrazit komentář »

19.7.13 07:57

V džínách koneckonců také ne, přesto bych je za sportovní označila. Hm... k čemu džíny. Kromě toho, že je nosím pořád, protože se prostě neroztrhají a nevytahají tak rychle (nosím tedy různé barvy a modré vůbec), jsem je ještě dřív používala v horách na převlečení večer po celodenním pochodu docela zahřejí a po sestupu do města si je člověk (na rozdíl od šusťáků nebo nedej bože rejoice, které se ani do těch hor nehodí) s přimhouřenýma očima může vzít i do obchodu. Zobrazit komentář »

1.3.13 14:59

A nebyl by právě ten deštník ta extravagance? (Mně osobně se teda taky moc nelíbí, ale připadá mi, že si trochu protiřečíte.) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli toffee13 zprávu   Přidat uživatele toffee13 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek