Vasa

Score: 0 Registrován od: 16.04.12, naposledy on-line 21.10.14 08:51
Počet příspěvků v diskuzích: 170 P
Hodnocení uživatele: 1584 700
 
24.5.14 14:57

Taky jsem se narodila koncem let osmdesátých a největší vlnu plísňáčů jsem nezažila (nebo si to nepamatuju). Jedny měla tuším máma, ale nidky mi nepřišli odporné a do loňska, kdy se zase začaly objevovat v obchodech, jsem na ně uplně zapomněla. Nějak odporné mi nepříjdou. A ty šusťákovky nesnášim taky, fialová+tyrkysová!!! :D Zobrazit komentář »

23.5.14 10:23

Jenže nikdo tlustej sem dobrovolně fotku nedá :) Podívejte, jak to slízla tahle krásná slečna a co teprve někdo tlustej a ošklivej. My ženy umíme být drsné a budeme remcat vždycky. Vždycky si něco najdeme :) span classsmallPříspěvek upraven 23.05.14 v 10:25/span Zobrazit komentář »

14.5.14 18:24

Já s vámi souhlasím :) Zobrazit komentář »

14.5.14 18:21

Od toho mají svoje blogy, tady je to o něčem jiném Zobrazit komentář »

14.5.14 18:01

Já se například nemůžu zbavit představy, jak si holka(blogerka)několik hodin vybírá co jak s čím zkombinovat a nakonec si vezme to, co sice hůře plní funkci, ale lépe vypadá, sbalí kamaráda s foťákem, udělá v parku pár póz alá módní časopis, pak si zalezou do kavárny, prohlížej si ty fotky a potom rychle domů. Já vím, že to tak třeba není a taky vím, že tu nejste od toho, abyste mě přesvědčovali o opaku. Jen se toho, při prohlížení nějakých fotek, nemůžu zbavit. Taky jsem si kolikrát koupila něco, co se mi sice líbilo, ale nedalo se to nikam nosit. Nedalo se to vzít do kanceláře, do školy, na celodenní procházku po městě, do kina, do baru s přáteli... Pořád se mi prostě bije to užité vs. volné (praktičnost vs. oku lahodící). Narážím třeba na to, když se tu holky fotí se sakem/kabátkem přehozeným přes ramena. V časopisech je to proto, aby bylo vidět, co je pod ním. Musí předvést i halenku i kabát i např. rukavičky a podle toho ta fotka vypadá, né, že se to tak potom má nosit. span classsmallPříspěvek upraven 14.05.14 v 18:10/span Zobrazit komentář »

13.5.14 15:10

Tak příště :) Zobrazit komentář »

9.5.14 21:23

Kdyby ta sukně byla tmavě modrá třeba a né takhle azurová, tak je to lepší Zobrazit komentář »

9.5.14 13:17

Ta sukně se ke zbytku nehodí Zobrazit komentář »

7.5.14 21:01

Ikdyž sama nemám ráda přirovnání typu: vypadáte jako Dita von Teese! nebo Lady GaGa, první co mě napadlo bylo: úplná(princezna)Kate! Myslím samozřejmě volbu šatů a doplňků, ne tvář a vlasy :) span classsmallPříspěvek upraven 07.05.14 v 21:02/span Zobrazit komentář »

2.5.14 17:20

Vyměnit sukni a vlasy. Zobrazit komentář »

1.5.14 12:24

Harajuku paruka zabila :D :D Zobrazit komentář »

29.4.14 08:46

Z. Norisová v Rebelech :D Zobrazit komentář »

28.4.14 16:02

Pěkný obličej se nemusí schovávat za vlasy. Zobrazit komentář »

16.4.14 12:53

Konečně něco krásnýho, super! Zobrazit komentář »

20.3.14 10:38

Už sem to psala výš, boty, holé nohy ani spona mě nepohoršily ;) Zobrazit komentář »

19.3.14 11:54

Ajajaj :D Zobrazit komentář »

19.3.14 11:49

Pobavil jste mě :D A napsal jste to fakt trefně. Jeden můj přítel, který chodí slušně, vkusně oblečen. V módě, stylech a materiálech bych řekla, že se vyzná víc, než většina mých kamarádek, tak ten neustále poslouchá od chlapů v okolí (včetně mého manžela, kterého pomalu, ale jistě formuji), že je to či ono gay. A všichni ti chlapi v okolí mají džíny, metal triko a mikinu, na nohách křusky z deichmana nebo steely (které jsou, co se těžkých bot týče, šmejdy). Máte pravdu, chlapi to mají těžké. Stejně jako se po ženách požaduje, aby byly neustále sexy, po muží se zase chce, aby byli mužní drsňáci. Když pak žena nevystavuje nohy nebo prsa, tak je automaticky ošklivá a něco před náma tají a schovává (žíly, špeky, pupínky). No a jak to mají muži, jste popsal sám. Těžko říct, jestli bych se na to jako chlap vykašlala a tu černou kabelu si prostě vzala, protože je to praktické. Jako žena ale musím říct, že mě tihle divnolidi z fotek do jisté míry přitahují(né sexuálně), zatímco většině žen na módním pekle stačí vidět chlapa v saku a učůrávají blahem, protože ten jejich měl sako naposled na maturiťáku a běžně ho nanosí. PS: mě osobně by ti lidé jako divní úchyláci nepřišli, uznávám ale, že většině žen ano. U pár fotek sem si taky už řekla: uff tak to je moc i na mě:D Zobrazit komentář »

18.3.14 18:43

On to ale nedělá kvůli mě, takže se asi nikdy nedočkám :D Zobrazit komentář »

18.3.14 18:31

Proto jsem ráda, že jste přidala svůj komentář. Většinou mě jenom vypalcujou, ale nikdo mi to nevysvětlí. Mně přijde, že pan Černý právě jen kopíruje (už jen podle těch fotek od JMaravelo), i minule to bylo takové splácané. Jinak s vámi vesměs souhlasím, akorát jsem asi o trochu větší fašista. Lidé, kteří nosí, co se jim řekne, poslouchají jen, co se jim hraje v rádiu nebo na diskotéce, dívají se na filmy, které jim druzí doporučí, protože to teď frčí v kině, nebo mají nejnovější iphone, protože je to něco nového, tací pro mě nejsou zajímaví a přátelství s nimi vás nijak neobohatí. O to víc se mi líbí lidé, kteří se nějak vymykají. Ať už tím jak jsou konzervativní(někdo nedá dopustit na své flanelové košile a vy ho podle nich bezpečně poznáte. Žejo, tati?) nebo extravagantní. Jak se říká šaty dělají člověka. Mám ráda, když člověk svým vzhledem říká, kdo je. Co si pak myslet o dívce, navlečené do balerín, legín, svteříku, s tlustým šátkem kolem krku a slunečními brýlemi? Jak přes kopírák. Nosí, co nosí ostatní, protože se to obecně popisuje za pěkné a ona se chce líbit co nejvíce lidem. Když byli v módě hipsteři, měly zase všechny holky brýle s tlustými obroučkami, svetry po tátovi a bundy z army shopu. Když už chce někdo být/mít něco extra, tak pořádně. Proto se te´d každé druhé dítě jmenuje Samuel, Tobiáš nebo Matyáš. Maminky chtěly mít něco extra, ale přitom se zařadily do stáda tisíců dalších. Pak si ještě nechaly udělat kamenný obklad v obýváku a pořídily jorkšíra. to už sem ale odbočial uplně mimo. Ačkoli se občas oblékám jako bezdomovec (slova mých blízkých), uznávám, že určité druhy oblečení se hodí k různým příležitostem. Takže mě budou mini šaty na plese nebo teplákovka v divadle stále pohoršovat. A dokud pan Černý nepříde s něčím fakt wow svým, tak pro mně bude jen další kopírák. Zobrazit komentář »

18.3.14 16:51

Díky za příspěvek, donutila jste mě se zamyslet. A došla jsem k tomu, že asi nesnáším módní trendy a lidi, kteří je bezhlavě kopírují, právě proto, že jde jen o to porušovat pravidla a být invenční...za každou cenu. A tak máme plísńáky, poer gatě, ponožky v lodičkách, vycpávky v dámských sakách apod. Líbí se mi, když je něco zcela záměrně a vědomě sestavené tak, aby to ta pravidla určitým způsobem porušovalo, ale když je to toho člověka osobitý styl, který k němu prostě patří a to tenhle příklad není. Tohle je jen kopírování věcí z časopisů, nic vlastního. Mě se třeba líbí lidé na http://hellooks.com/ Je to z ulice, lidé to takhle nosí, trendynetrendy. span classsmallPříspěvek upraven 18.03.14 v 16:52/span Zobrazit komentář »

18.3.14 16:31

Však jsem to taky hned použila a zkazila mámě, tetě a babičce hezký večer u televize :P Zobrazit komentář »

18.3.14 15:59

Je to divné, ale narozdíl od ostatních mě ty mokasíny nepobouřily. Nejvíc mě dostalo to smokingové sako, protože kdyby ho neměl, mohl by klidně mít i mokasíny i kravatu. Smoking je určen pro slanostní události a má se k němu nosit motýlek. Kdyby sem žena poslala fotku, kde venčí psa v plesové róbě a na nohách měla gumáky, vymínusovaly by jí pekelnice hluboko do pekla. Ale tohle je muž a tak dostává zelené za to, že se vůbec dokázal obléct sám, nehledě na to, že to zase splácal jako minule. A když někdo napíše, že to má promyšlený, to málem padám do mdlob... Ještě to nikdo nevysvětlil.. Zobrazit komentář »

18.3.14 11:50

Víťovi nesahá ani po kotníky. span classsmallPříspěvek upraven 18.03.14 v 11:50/span Zobrazit komentář »

18.3.14 07:34

Kalhotzy mají správnou délku, absence ponožek je na místě. Ale proboha, kravata ke smokingu??? Kde je motýlek?! (o jakou slavnostní událost se jednalo?) zase nedotažený... span classsmallPříspěvek upraven 18.03.14 v 07:44/span Zobrazit komentář »

12.3.14 14:22

Ahaaa :) Zobrazit komentář »

12.3.14 08:42

Tu logiku mi prosím vysvětlete. Já totiž vidím nahoře country/hipster košili, která dělá chlapecký vršek. A dole široké tříčtvrťáky s lodičkami, které dělají dámu. Pokud volný vršek, tak světlý a jednobarevný. V těchto barvách spíš upnutý. Nechci vám vnucovat svůj názor. Jen do toho chci proniknout i očima někoho jiného :) Zobrazit komentář »

12.3.14 07:48

Košile je pěkná, ale k tomuhle se nehodí. Zobrazit komentář »

10.3.14 20:31

Klidně buďte sarkastická, já se s váma o blbostech hádat nebudu :) Zobrazit komentář »

10.3.14 13:27

No už jsem si myslela, že jsem divná, když se mi ty ostatní věci nelíbí. Vždycky zplácá páté přes deváté a když se vám to nelíbí, napíše, že tomu nerozumíte a modelky to takhle nosí. :D Zobrazit komentář »

9.3.14 11:11

Tohle je snad jediny, co se mi od vas libi. Zobrazit komentář »

8.3.14 16:28

Zajímavá sukně, myslela jsem, že to jsou kraťasy. Zobrazit komentář »

7.3.14 13:51

No a už víme odkud vítr fouká :) Zobrazit komentář »

6.3.14 18:28

S tím jehnětem jste to vystihla. Proto jsem se ptala, co znamená, že dělá do módy. Dneska si každý, kdo dělá na prodejně nějakého řetězce s oblečením a občas si koupí elle, myslí, že rozumí módě. Móda je umění, měnící se, líbivé pro každého jinak. Móda zanikne, styl přetrvá. Proto kopírovat slepě přehlídková mola, mi přijde hloupé. Nosit máte to, co vám sluší, co se k vám hodí (k pleti, postavě, vlasům) a co vás udělá do určité míry výjimečným. A pokud je pán z oboru a má prostředky, pak nechápu, proč obléká nejlevnější šmejdy z C&A, New Yorkeru nebo od Bati (doufám, že se teď Baťa v kvalitě zlepší, když přesouvá výrobu z Číny zpět do ČR). Zobrazit komentář »

6.3.14 09:37

Já se setkala s názory, že je jsou dlouhé sukně (delší než tato) asexuální. Možná jim to připomíná babičku jejich babičky, nevím. Stejně je budu nosit dál. Zobrazit komentář »

6.3.14 09:36

Já se setkala s názory, že je jsou dlouhé sukně (delší než tato) asexuální. Možná jim to připomíná jejich babičky, nevím. Stejně je budu nosit dál. span classsmallPříspěvek upraven 06.03.14 v 09:55/span Zobrazit komentář »

6.3.14 09:29

Pěkná sukně, strašná bunda. Zobrazit komentář »

6.3.14 09:27

Můžu se zeptat, co přesně si mám představit pod pojmem živím se módou? Zobrazit komentář »

4.3.14 13:33

Souhlasím :) Zobrazit komentář »

4.3.14 13:12

Malá prsa a chlapecky plochý hrudník jsou dvě různé věci :) A stejně mám pocit, že muži prsa neřeší, pokud to není extrém. Spíš břicha a zadky. Nebo mám kolem sebe jenom dolňáky. span classsmallPříspěvek upraven 04.03.14 v 13:13/span Zobrazit komentář »

4.3.14 12:53

To máte pravdu, a co? Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Vasa zprávu   Přidat uživatele Vasa do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek