Vika1987

Score: 0 Registrován od: 08.12.14, naposledy on-line 19.12.18 14:35
Počet příspěvků v diskuzích: 7 České Budějovice
Hodnocení uživatele: 47 21
 

ZIMA SE BLÍŽÍ: Sezóna buřtokabátů je tady!

19.12.18 14:29

A tohle je přesně ten důvod, proč jsem si nechala ušít kabát na míru :) podle svého oblíbeného podzimního kabátu, jen delší, v jiné barvě a zateplenější (má vatovou podšívku). Dokonce mě nevyšel až tak draho, mám jeden podzimní který mě stál o dost víc a aby toho nebylo málo tak začal po měsíci nošení puckovatět. Zobrazit komentář »

Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

11.12.16 15:59

Zcela souhlasím. Zkoušela jsem sehnat zateplené boty s vyšší podešví a ideálně i nějakým tím vzorkem aby neklouzaly... Našla jsem. Za necelé dva tisíce v Daichmanu. Ale když jsem je nazula a pak znova vyzula tak kožíšek už nebyl v botě ale na mých kalhotách. Děkuju nechci. Zobrazit komentář »

Jak se (ne)oblékat jako turista

1.8.16 21:14

Já Vám nevím Ado, ale řekla bych, že každému co jehož jest... Někomu vyhovuje kabelka, jinému batoh ať už z jakéhokoliv duvodu... Netřeba hned kritizovat ostatní za jiný názor a být jízlivá, že je někdo rád připraven na všechno a tahá podle jiných zbytečnosti (deštník, knihu, vodu a základní kosmetiku a léky taky tahám na dovolené všude sebou neb nejsem přímořský povaleč ale obrážím města Evropy, obvykle koncem září či začátkem října). navíc doporučovat kabelku univerzálně taky nejde... Já třeba kabelku nosím jen když se jde večer ven. A to z toho prostého duvodu, že mám problémy s páteří, které jakákoliv kabela, byť kvalitní cross body s širokým uchem, nepřiměřeně zhoršuje... Takže vlastním pěkný kožený městský batužek, který nosím přes týden do práce a na dovolené mi supluje kabelku. A neměnila bych, děkuji pěkně... Se zbytkem článku ale souhlasím. Zobrazit komentář »

Tipy pro malé ženy: Véčkové výstřihy a kalhoty do pasu

1.6.16 17:46

Teda, to je článek jak noha vám řeknu. Mám kamarádku co má 157 cm, štíhlá a proporcionálně velice vyrovnaná, typ přesýpací hodiny. Ráda nosí sukně do poloviny lýtek i volnější haleny a šaty a vypadá v tom naprosto úžasně. Na druhou stranu já mám 175 cm, nohy dlouhé skoro extrémně a jsem typ jablko. O sukních do poloviny lýtek a volných šatech si mužu nechat tak maximálně zdát. V sukních do poloviny lýtek vypadám jako bych čekala velkou vodu a nebo zas i navzdory své výšce jak ustřelené kecky, záleží na střihu. Volnou halenu či šaty si mužu vzít leda na doma neb jinak vypadám bachratě... Tak nějak bych řekla, že opravdu nezáleží na výšce jako spíš na typu postavy... Zobrazit komentář »

První květnový haul!

21.5.16 20:52

Teda... asi do poloviny článku jsem přemýšlela, jestli Ada dostala mrtvici a právě ji propustili z nemocnice, nebo ji někdo vzal vázou po hlavě. A pak jsem narazila na hold :D Ado vzdávám Vám holt, takhle jsem se dlouho nepobavila :D nicméně ty červený šatky bych minimálně podlé té fotky brala :D Zobrazit komentář »

Páteční momentky 7

6.5.16 19:27

Já vím, že mě tu pekelnice strhají, ale ty boty co má slečna s podkolenkami nejsou ani zdaleka tak ohyzdné... naopak musím říct, že se mi docela líbí... samozřejmě ne do divadla nebo společenské akce, ale na běžné nošení po městě jsou v pohodě... také mám jedny, v pískové barvě, a nedám na ně dopustit :D Ovšem ty podkolenky ohyzdné jsou, to slečně nikdo neodpáře :D Zobrazit komentář »

Tribal dance in Scatman's world

29.12.15 20:10

Oh ta nostalgie... sice jsem na Bravíčku ani jako malá neujížděla, ale samozřejmě mě neminulo... dostávala jsem ho pravidelně k narozkám, svátku i vánocum a občas si ho koupila aji mezi tím... dodnes si pamatuju na zmiňovanou rubriku Láska, sex a něžnosti... tenkrát jsem jí doslova hltala :D když jsem před nedávnem prohrabávala staré krámy v podkroví, na jedno zapadlé číslo jsem tam narazila. S pocitem že to už je stráááášně dávno jsem se do něj začetla. Docela jsem se u toho nasmála :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Vika1987 zprávu   Přidat uživatele Vika1987 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek