whatsername

Score: 0 Registrován od: 12.05.12, naposledy on-line 7.7.13 23:50
Počet příspěvků v diskuzích: 5 Praha
Hodnocení uživatele: 18 15
 

Blbnutí z tepla

3.7.13 13:12

Ano, pravda. Děkuju za radu :) Zobrazit komentář »

Blbnutí z tepla

28.6.13 00:40

No to je samozřejmé, že to dělám pro svůj pocit, jen zkrátka člověk se stresuje sebemenším detailem a nedokonalostí a pak když vidí jiné, tak nechápe, proč se vlastně tak stresuje...zkrátka bych chtěla mít to je mi to jedno Zobrazit komentář »

Blbnutí z tepla

26.6.13 11:56

Víte co je nejhorší? Že tu jsou takové jako já, které se nejen moří cvičením, aby ty všechny nedokonalosti (především povadlé břicho a madla lásky) eliminovaly, ale také když už si vezmou něco upnutého (třeba skinny jeans s vysokým pasem, kde každičká nedokonalost je vidět) tak milionkrát během dne kontrolují, jestli jim nějaký ten minišpek nekouká. A pak jde před vámi slečna/žena, které ty špeky sprostě vytýkají z kalhot (nejčastěji právě kvůli špatné velikosti),ale jim je to jedno a sebevědomě si vykračují ulicí. Pak mě vždy napadá, jestli všechna ta námaha, snaha a stres má vůbec cenu, když vidím tyhle exempláře. Zobrazit komentář »

Zkouška trpělivosti

27.11.12 23:24

Myslím, že otázka velikosti je velmi individuální záležitost a porovnávat někoho podle toho je asi stejná blbost jako hodnotit někoho podle váhy, protože to je moc obecný ukazatel. Já měla velikost 38 (občas i 40 hlavně u tílek) se svou váhou 65kg a světe div se, po snížení váhy asi na 58kg mi velikost 36 je pořád těsná. Taky bych chtěla mít těch ideálních 50kg jak mají mé vrstevnice stejně jako o sobě prohlašovat, že mi stačí velikost 36. Stát se anorektičkou bez svalů ale opravdu neplánuju :) span classsmallPříspěvek upraven 27.11.12 v 23:25/span Zobrazit komentář »

Zkouška trpělivosti

27.11.12 11:15

Při pohledu na první 2 exempláře a shrbenou nevěstu bych každý nevěstě nařídila povinné cvičení aspoň půlroku dopředu. Vím, že mít postavu jako modelka není reálné u hodně žen, ale asi nikdy nepochopím tu laxnost s tím nic nedělat a být prostě smířený, že lepší to nebude a tak si radši vezmu větší šaty. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli whatsername zprávu   Přidat uživatele whatsername do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek