žahavá kopřiva

Ikonka uživatele žahavá kopřiva
Score: 0 Registrován od: 01.08.12, naposledy on-line 6.5.13 23:43
Počet příspěvků v diskuzích: 183 Brno
Hodnocení uživatele: 1760 2409
 

(Před)silvestrovská dávka pekla

29.12.12 20:30

Pan ženich je zřejmě gurmán... Zobrazit komentář »

Pokročilý styl

25.10.12 21:53

Já bych v tom článku neviděla poselství, že i starý člověk nemusí rezignovat, ale spíš, že mladí lidé by se měli zastydět za rezignovanost. Zobrazit komentář »

Pokročilý styl

25.10.12 18:45

Neříkám, že to platí na 100%, ale obecně potkávám více slušně a vhodně oblečených lidí důchododvého věku, než těch mladých ve věku produktivním. Článek se mi líbí právě proto, že poukazuje na možnost výběru. Blog Advanced Style znám. Inspirace je zde bohatě i pro mladé. Namátkou právě na díky tomuto blogu jsem začala nosit ve vlasech různě zavázané hedvábné šátky. Zobrazit komentář »

Elegantní

17.10.12 19:39

Já ho četla v nemocnici, kde byla bezbřehá nuda a nebylo nic jiného po ruce. Ten časopis je uklidňující jak přihlouplý seriál, což mne zneklidnilo. Zobrazit komentář »

Elegantní

17.10.12 19:13

Moje relativně mladá kamarádka (něco málo před třicet) :( Zobrazit komentář »

DFW: mladí návrháři z VŠUP

24.9.12 00:46

Krása. Umím si představit na sobě úplně všechno. Dokonce i ten pleteninový experiment s tím, že to na hlavě sundám. Vše samozřejmě na vhodné příležitosti. Ach jo. Toužím... Zobrazit komentář »

Doba předkrimplenová

22.9.12 17:46

Také bych viděla podobu s babičkou, Ado. A ač jsou zelené šaty hezké, pokud byla modrooká tmavovláska, možná měl děda pravdu. Všechny šaty se mi líbí a oceňuju vypracování. Kdykoliv vidím staré fotky a ženy v pěkných šatech, upravené, vkusné, říkám si, proč to nejde nyní. Šlo to za války, po válce, kdy byla o vše nouze, proč ne dnes? Když chodila má babička do tanečních, maminka jí ušila hedvábné šaty z vojenského padáku (odbarvila ho na starorůžovou). Když se dívám na fotku půvabné dívky v šatech, nenapl by mne takový původ. Dnes vídám jít do tanečních slečny v nepředstavitelných kreacích. Vypadají často jak zkušené (zato notně nevkusné) prostitutky. Přitom když projdu pár průměrných písmenkových obchodů, jsou zde ke koupi poměrně hezké šaty, byť nevydrží tolik, co tyhle. Zobrazit komentář »

Čárka na poště

28.8.12 23:43

Nepřekvapilo by mě to. Vážně ne. Dokonce bych to i chápala. Kdybych se přestěhovala do jiné země, snažila bych se přijmout její kulturu a návyky. Jinak bych tam nelezla. I když jedu kamkoliv na dovolenou, snažím se tam chovat s respektem a úctou. Ale zpět k černé a bílé. To se mám jako tvářit, že černoch nemá černou kůži? Má. No a co? To samo o sobě není snad zlé. Nebo se budeme tvářit, že rozdíly neexistují? Zobrazit komentář »

Čárka na poště

28.8.12 01:38

No, sama jej používám hodně dlouho. Nevnímám jej jako rasistický. Naopak spíš že špína může být napříč rasami, tedy bílou nevyjímaje, že naše rasa není něco víc. Už moje babička, která neuměla anglicky, říkala bílý potah nadáváme na cikány, ale bílí kolikrát nejsou lepší. Není snad třeba ve všem hledat nekorektnost a rasismus. Tahle doba trochu přehání ad absurdum. Zobrazit komentář »

Další drobky a barvy

24.8.12 01:57

Mám ráda modrofialovou a budu ráda, jestli mi v Zaře něco padne do oka nejen barevně, ale střihově i apoň trochu slušným zpracováním. V podstatě všude bych asi něco vybrala. Jako vždy. V něčem chodit musím, že? Ale spíš se otřepávám z návratu maskáčů. Je mi jasné, co zase zamoří české ulice. Některé trendy v našem podání jsou nechutné. U blogerek se mi třeba líbily neonové akcenty na dopňcích nebo jednom dominantním kousku. Ale na slečnách na ulici v kombinaci s modrákama, trčícíma práskačkama, kdy jsem mohla hrát matchy matchy, která ramínka patří k podprsence a která ke kterému topu, tržnicovýma gladiátorkama a nechutně obarvenýma vlasama a makeupem, se staly neonové barvy nechutností. Jakoby některé chtěly na svůj nevkus vyloženě upozornit. Teď abych se bála, kde na mne pro změnu vyskočí maskovaná vobluda. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli žahavá kopřiva zprávu   Přidat uživatele žahavá kopřiva do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek