žahavá kopřiva

Ikonka uživatele žahavá kopřiva
Score: 0 Registrován od: 01.08.12, naposledy on-line 6.5.13 23:43
Počet příspěvků v diskuzích: 183 Brno
Hodnocení uživatele: 1760 2409
 
3.4.13 18:30

A jaké kalhoty by měl nosit? To mě zajímá. Zobrazit komentář »

4.11.12 20:54

Kdyby to byl jen klobouček, pásek byl uvázán slušně, punčochy seděly a boty byly jiné, uvažovala bych, že jde o záměr... takhle tedy nevím. Hlavně sama znám, jak klobouky v řetězcích nepasují úplně ideálně. Ten klobouk je na celém ustrojení to nejmenší. Ale dohromady to vzbuzuje dojem, jenž jsem popsala výše. Ale určitě bych slečnu nechtěla znechutit od další kreativity. Naopak. Zobrazit komentář »

4.11.12 01:30

Je vidět, že slečna se snaží, že jí není lhostejné, jak vypadá a působí. Ale řekla bych, že je samouk. Mě by takhle matka, babička ani jiná žena z rodiny nevypustila bez komentáře. Slečna má špatnou délku punčoch rolují se jí u kotníků, neumí si uvázat pásek to ale není jediná, protože i když ho leckterá jiná nemá tak pokroucený, ne každá umí udělat pěkný uzel, špatná je i velikost klobouku. Tápu jestli je klobouček moc velký, proto ho vyhrnula tak nahoru, nebo naopak malý. Balerínky nechám bez komentáře. Ramínko dám zelené, protože je inspirací v tom, že lze na sobě pracovat a vypracovat se. Našlápnuto má dobře. Ovšem k dokonalosti povede ještě dlouhá cesta. Chce to vnímavost k detailům. Zobrazit komentář »

23.10.12 00:21

Ale tak, libě ulpí oko, ne? :) Zobrazit komentář »

12.10.12 17:52

Fakt nemám ráda tenhle typ bot. Takové retro. A poněkud futuristický náhrdelník, který je jinak krásný, se s tím tluče. Zobrazit komentář »

7.10.12 11:30

http://theblackbuttons.blogspot.cz/ Zobrazit komentář »

13.9.12 00:34

Kde se pasou? Zobrazit komentář »

12.9.12 02:30

Spíš to dělá délka sukně. Ale přesto se mi slečna v šatech líbí a dávám zelené. Zobrazit komentář »

6.9.12 00:59

Paní klidně může být nad 45. Některé ženy se o sebe starají a nevypadají na tolik. Má matka vypadá podobně a je jí 50. Bohužel si nejsme podobné, takže nevím, jestli budu stárnout takto pomalu. Ale opravdu ne každá žena musí v tomhle věku být tlustá a vrásčitá s podbradkem jako bonus. Bylo by skvělé, kdyby byla norma vypadat v rámci možností takto a ne na sebe věkem rezignovat. Já chápu, že genetika je mrcha a někdy si člověk může stoupnout na hlavu a staře vypadat bude, ale vidím kolem sebe spíš víc rezignace než zákeřné dědičnosti. Tříčtvťáky, květák a v nákupní kabele eidam, salám a slazené nápoje se přece nedědí. Zobrazit komentář »

6.9.12 00:50

Škoda, že slečna volila tak rustikální doplňky a cop. Vypadá to jak z ruského skanzenu. Kdyby ponechala šaty jako dominantu, přidala tenký pásek ze stejné látky, zvolila středně velkou kabelku a jednoduché balerinky, vlasy nechala volně, nebo učesala hladký drdol, vypadalo by to efektněji. Nápad se šaty dobrý, ale je to přestylizované. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli žahavá kopřiva zprávu   Přidat uživatele žahavá kopřiva do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek