zuzka1585

Score: 0 Registrován od: 17.07.12, naposledy on-line 25.2.19 18:15
Počet příspěvků v diskuzích: 13 Praha
Hodnocení uživatele: 44 65
 

7 věcí, se kterými v létě frajeřit

6.9.16 13:24

Tohle je clanek pro teplouse? Zobrazit komentář »

To vážně neexistuje elegantní batoh?

25.4.16 18:52

No, rekla bych, ze to uz sem muzete rovnou napsat Existuji vubec elegantni pohorky? Batoh je proste prakticka vec a elegantni nebude nikdy... pokud chcete byt elegantni, vezmete si kabelku. Zobrazit komentář »

Základy střihové manipulace II

25.4.16 18:48

A ten navod na prvni halenku se sklady v oblasti vystrihu... ma se strihat po liniich, kde budou sklady, a ne mezi nimi, nejak jsem nepochopila, k cemu tedy byly kresleny... prsni zasevek se na ne prenese az pote, pripadne se rozlozi do dvou skladu. Zobrazit komentář »

Základy střihové manipulace II

25.4.16 18:45

No hezke, ale teda... kdyz uz bych se vysirala s takovymto navodem, pouzila bych pravitko a kreslila strihovou manipulaci dilu trochu profesionalneji. Takoveto navody vetsinou v mnohem lepsi graficke podobe jsou k nalezeni nejen v burdach, ale v podstate ve vetsine knizkach o strizich. Nektere jsou dokonce dostupne online, zvlast ty starsiho data, z prvni poloviny 20. stoleti. Zobrazit komentář »

Jak vybrat kravatu pro gentlemana?

19.12.15 22:27

Hlasuju za to, aby clanky taky mely hodnotici raminka a po urcitem poctu negativnich by z pekla zmizely. Tento clanek je hoden takoveho osudu. Co to jako sakra ma bejt?!?! Ty priserne kravaty se vzory na stejne prisernych kosilich s jinymi vzory, to je jako spravne nebo spatne? A ty kvetinovane kravaty to ma byt doufam vtip? Tady se Ada pet let snazi naucit nas premyslet a vybirat vkusne, a vy to smetete takovym clankem... Radim redakci aby si svoje clanky strcila za klobouk a neobtezovala s tim ostatni. Zobrazit komentář »

Návrhář Fero Mikloško

10.6.15 13:28

Mne se ten hedvabny dyses mirne pomackany zda, resp. Mohli by ho mnohem lepe vyzehlit. To, ze se sklada jako papir, je normalni, ale povrch ma byt hladky, ne krepovaty, jako je tomu napriklad u tech svetle modrych satu. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli zuzka1585 zprávu   Přidat uživatele zuzka1585 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek