zuzka1585

Score: 0 Registrován od: 17.07.12, naposledy on-line 25.2.19 18:15
Počet příspěvků v diskuzích: 13 Praha
Hodnocení uživatele: 44 65
 
zuzka1585
13 příspěvků 1.2.19 15:31

@MP blanka Je to průzkum pro jeden konkrétní obchod za účelem zlepšení kvality a šíře sortimentu, služeb atd. Úmyslně nezmiňuji pro který, protože by to mělo být pokud možno co nejvíce nestranné, nejedná se o žádnou reklamní akci. Možná jsem to měla napsat hned v úvodu.

Diskuzní téma - Jaké kupujete látky?
zuzka1585
13 příspěvků 1.2.19 14:23

@Gorilka jasně, to je pravda, zkusím někoho konkrétního oslovit. Nejde o dotazník, ale rozhovor - právě proto, že mě zajímají i takové věci, které se do dotazníku nepíšou (pocity, obavy atd.). Koho šití baví a má k tomu co říct a není mu líto hodiny času, tak budu ráda za odezvu.

Diskuzní téma - Jaké kupujete látky?
zuzka1585
13 příspěvků 1.2.19 13:54

@giuliettka zákazníci se nezískávají kávou a sezením v kavárně :D To je za prvé poměrně drahé, za druhé časově náročné a za třetí k ničemu… Jak říkám, jde opravdu o průzkum názoru - máte štěstí, že vám se šije se vším stejně snadno a nemáte problém cokoliv na šití sehnat. No kéž by to tak měli všichni:)

Diskuzní téma - Jaké kupujete látky?
zuzka1585
13 příspěvků 1.2.19 13:42

@giuliettka No tak ehm… myslím, že se stále něco nedá sehnat, resp. se to nedá sehnat např. v Čechách, nebo konkrétně v Praze/Brně - může to být určitý typ látky (třeba moiré), složení, určitý vzor například (krojové ap.). Složitější materiál jako bavlna je dle mého názoru cokoliv z hedvábí, případně i některé typy vlny, nebo nějaké žakáry, kde je třeba umět pracovat se vzorem… o tom ten průzkum právě je - každý shání něco jiného a každý má třeba jiný názor na to, z čeho se dobře/špatně šije… divila bych se, kdyby mi někdo řekl, že se šifonem se mu pracuje stejně jako s klasickým bavlněným plátnem :D

Diskuzní téma - Jaké kupujete látky?
zuzka1585
13 příspěvků 1.2.19 12:57
Jaké kupujete látky?

Ahoj,

Dělám takový průzkum na téma proč nakupujete látky, jak je používáte, jaké máte nároky na materiál, kvalitu a cenu, co nemůžete sehnat ap. Troufnete si i na složitější materiály, než je jen bavlna?

Jestli šijete, baví vás to a chtěli byste se podělit o svůj názor, ráda bych se s vámi setkala buď osobně v nějaké kavárně v Praze anebo klidně i přes Skype. Případná útrata a menší látková odměna za váš čas je samozřejmostí:) Prosím pište SZ…nebo pokud vás k tomuto tématu něco napadá, klidně i sem do diskuze:)

Děkuji

Diskuzní téma - Jaké kupujete látky?
zuzka1585
13 příspěvků 11.12.15 15:45

V Par Excellence jsem jednou byla a teda vubec me to neoslovilo, spis jsem ocekavala nejaky honosny interier, kdyz prodavaji znackove a pimerne drahe latky. Ale ani interier, ani prodavacka, dokonce ani latky me nenadchly. To treba Marlen mi jako obchod taky neni sympaticky, ale maji aspon zajimave veci a slusny eshop.

Diskuzní téma - Látky v Praze
zuzka1585
13 příspěvků 7.4.13 18:10
@divoká1 píše:
je rozdíl mezi hedvábným šifonem v sartoru nebo hedvábným třeba v parexcellence, protože ceny jsou fakt rozdílné.

Paradoxně v kvalitě vůbec rozdíl být nemusí. Cenu určuje mimo kvalitu také to, kdy byla látka koupena (starší hedvábí je levnější, protože za posledních pár let vysoce stouply ceny hedvábí), kolik je prostředníků mezi výrobcem a konečným obchodem, zda se jedná o látku dělanou na míru a nebo látku ze skladu výrobce (skladová je levnější).

Sartor vysvětluje, proč má (oproti některým prodejcům)nižší ceny zde: http://www.sartor.cz/content/20-faq

Diskuzní téma - Kvalitní látky potřebuji poradit

Zobrazit všechny příspěvky uživatele zuzka1585 »

Napsat uživateli zuzka1585 zprávu   Přidat uživatele zuzka1585 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek