Barva bot a kabelky

Nosfi

09.04.13 17:47

Nejsem až tak zběhlá, takže bych se zeptala: Co barva kabelky vs. barva bot? Konkrétní příklad: hořčicové lodičky, černé šaty a punčochy, zlatavý šátek a černá kabelka?

Mimochodem, jak je to s páskem? Vždycky k botám, pokud to není barevná mašle na ozvláštnění?


Reklama

 

Ja bych klidne sla i do jine barvy kabelky- cervena, ruzova… Zvlast pokud je to do skoly, tam se meze nekladou… Navic pravidlo boty/ kabelka uz myslim davno neplati… Nicmene pokud si nejste v kombinovani barev jista, tak sladit tyhle dve veci je vzdycky sazka na jistotu=]

llolla +20281/-3415

09.04.13 18:03

 

Klidně. Dnes už se botky s kabelkou neladí, tedy nemusíte se snažit, aby byly stejné barvy, působí to poněkud křečovitě. Ani pásek nemusí nutně být stejné barvy. Řiďte se citem. Vaše vzezření by nemělo křičet na dálku, že jste se urputně snažila, aby to bylo sladěné ;-)

Karin +39033/-6835

09.04.13 18:34

 

Smelo do toho, myslím, že to bude vyzerať dobre. Kabelka vo farbe topánok, najmä v takýchto farbách ako je horčicová, by to už mohlo pôsobiť príliš úporne. Tá kombinácia, ktorú uvádzate, je veľmi pekná. Čo sa týka opasku, to by mal byť ten prvok, ktorý bude akoby harmonizovať celý outfit ( neviem, ako inak to nazvať:) ), takže by s farbou aspoň jedného doplnku ladiť mal.
Juj, to je kostrbaté. Skrátka, áno, tak asko píšete, to bude pekné. :)

CallMeFrankie +4673/-2242

09.04.13 19:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama