Bižutéria z ebay

Vložit odpověď
Kassasndra

26.2.15 09:52

Máte niekto skúsenosť s kupovaním bižutérie z ebay? Na obrázkoch to vyzerá ako bežná bižutka, ktorú kúpim aj v obchodoch. Akurát že cenový rozdiel je markantný. Chcela by som vedieť, či sa mi vôbec oplatí skúšať to kupovať.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Bižuterii z eBay objednávám běžně, kvalita je kus od kusu - něco vydrží dlouho, něco „zajde“ už po pár nošeních. K jednomu náhrdelníku mi rovnou prodejce přiložil i malé balení vteřinového lepidla, abych si mohla dolepit případné vypadnuté kameny. :) Zatím mi došlo vždycky vše co jsem si objednala, jen jednou se spletli a poslali mi úplně jiný náhrdelník, než jsem chtěla, ale líbil se mi, tak jsem to neřešila. Jiné komplikace jsem nezaznamenala. Popisy prodejců jinak vždycky sedí, jen je potřeba se dívat i na rozměry, protože na produktových fotkách některé věci často vypadají mnohem větší, než jsou ve skutečnosti.

Kassasndra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karoleenah +27986/-2662

26.2.15 10:40

 

je to úplně stejná bižuterie, jako v obchodech. možná ji dělají i ty samé továrny. bývá zcela stejná jako na produktových fotografiích, jen je třeba hlídat hodnocení prodejce, někdy mívají třeba problém s doručováním. akorát jsem někde četla, že bižuterie z číny obsahuje mnoho nebezpečných látek. otázkou zůstává, jestli ta, co se běžně prodává třeba v i am nebo podobných obchodech, je na tom nějak lépe nebo je to vážně z téže továrny.

Kassasndra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246175/-57506

26.2.15 10:25

 

Já mám z ebay spoustu bižu. Zatím si nemůžu stěžovat. Některé věci jsou opravdu ty stejné jako koupíte tady, akorát k těm z ebaye nikdo nepřiráží tak nehorázné částky. Dost také pochybuji, že bižu, kterou tu prodávají drogerky, Orsay, Takko a ostatní, byla vyrobena jinde než v Číně. Akorát si na to připíchnou cedulku se svou značkou a můžou to udat třikrát nebo čtyřikrát tak draze…

Nečekejte ale, že to vydrží leta. Já mám bižu ráda, nerada vypadám každý den stejně, takže mě nemrzí, když za 6 měsíců vyhodím náušnice, které mě přišly na 20 kč.

No, zkuste to, a uvidíte sama. Pro těch pár korun se svět nakonec nezhroutí. :)

Kassasndra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

26.2.15 15:31

 

Bižuterii taky nakupuji na eBay i AliExpressu. Většinou přijde fajn kus ale někdy taky nehorázný kýč, který se fotce podobá jen vzdáleně, ale za ty peníze se člověk nemůže divit. Na FB je spousta skupin, kam posílají reálné fotky produktů lidé, co si je koupili. například https://www.facebook.com/…748503310074?… https://www.facebook.com/…740127571803?… a mnoho dalších, zkuste zapátrat :)

Kassasndra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

álainn +4559/-1871

26.2.15 13:56

 

Taky jsem něco objednávala a pokud se mi někdy stalo, že věc vypadala zcela jinak, eventuálně neseděl materiál, informovala jsem výrobce a chtěla jsem slevu nebo vrácení peněz. Vždycky mi vyšli vstříc - negativní hodnocení je hooodně velký strašák. Jako pojistku proti nedoručení zboží je super používat PayPal - přece jenom má při jednání s obchodníkem úplně jinou pozici než já jako jeden spotřebitel.

Některé věci mi ale přijdou zcela totožné jako to, co se dá koupit v HM a spol., cenově to ale vychází mnohem líp.

Kassasndra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Tebah +54362/-18202

26.2.15 15:20

 

Na ebay jsem si nikdy bižu nekupovala, protože to samé mají na aliexpressu a levnější. Cena odpovídá kvalitě - takže za 2 USD nečekejte žádný zázrak

Kassasndra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lenka1234567 +94/-24

26.2.15 18:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek