červeno-černé květinové šaty na promoci

Vložit odpověď
TorieVik

2.5.18 09:16

Hezký den,
vím, že tato otázka se pravidelně opakuje. Mám pocit, že obecná pravidla zvládám, ale nejsem si jistá u těchto konkrétních šatů.

https://www.lindybop.co.uk/…tte-red.html

Střihem se mi zdají vhodné, nevím však, jestli červeno-černá kombinace není příliš dramatická a jestli je pro takovou příležitost vhodný květinový vzor. Všude jsem našla, že jsou vhodnější jednobarevné šaty a že je dobré vystříhat se letních květovaných šatiček (ale toto není tento případ, ne?).

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Klidně je berte,mají rukáv,hezký střih,jsou laděné do tmavší barvy.Vypadají dobře,slavnostně.Tohle opravdu nejsou ty obyčejné strakaté letní šaty bez rukávu,které se tu často objevují.

TorieVik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Moudd +1668/-115

2.5.18 19:00

 

Mně připadají vhodné.

TorieVik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

pavka_l +11692/-2085

2.5.18 12:24

 

Zdravím, tyhle šaty mám v černé. Jsou moc hezké, ale musím souhlasit, že co se týká pocení, v létě ten materiál možná trochu pekelný bude. Jinak upozorňuji, že moc nepruží, a ze všech šatů, co od Lindy Bop mám, jsou nejtěsnější. (Moje míry téměř přesně odpovídají jejich mírám pro vel. 10 a vážně tam není rezerva.) Výstřih je decentní, má tendenci se mírně odchlípávat - alespoň u modelu, který vlastním.

TorieVik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3955/-460

6.5.18 15:18

 

jsou krásné, určitě si je vezměte. Ale ostatné mají pravdu, mohlo by Vám v nich být horko. Vzala byhc si ev. i nějaké lehčí šaty na oslavu k převlečení, ale tyto jsou pro slavnostní akt skvělé.

profesorka +1071/-467

12.9.19 09:29

 

Jsou skvělé, jděte v nich!!!

Na promoci ANO, evidentně jsou kvalitně udělané, neprůhledné, dobrá délka. … Sama zastávám názor, že promoce je OSLAVA VAŠEHO ÚSPĚCHU (!!!), proč nosit černé či tmavě modré pouzdrovky, nebo kostkovaný kostým? Vždyť to většinou bývá v létě, jsme mladé, chceme v tento den ZÁŘIT. :) Já jsem měla na promoci (bc.) květované pin up šaty (podobný střih, ale trochu s výstřihem a divočejší vzor, ale krásné zpracování a tak). A co chodím na promoce i přátel, mnohdy je dost mladých dam JEN formálně oblečených (bílo-černá, jen černá, neslušivý kostým, sešmajdané baleríny apod.). Podle mě si kldině vezměte tyto a buďte jiná a krásná!

TorieVik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +270/-214

3.5.18 01:02

 

Ještě je zvažte.
Myslím, že sama cítíte, že to není to pravé, přestože šaty jsou docela pěkné.
Jestli promujete v létě, hledejte dál s důrazem na vhodnější materiál. V šatech z polyamidu a z polyesteru budete zničená dříve, než nakráčíte do auly. Jsou to šaty do zimního období, odpovídá tomu i poměrně tvrdá kombinace barev. Červená má širokou škálu odstínů, a aby slušela, musí odpovídat tónu pleti. Tohle se z monitoru špatně odhaduje.
Přemýšlejte o průběhu celého dne. Jedete třicet minut do města, nebo tři hodiny přes půl republiky? Kdy je termín promoce? Jak bude probíhat popromoční oslava? Při výběru oblečení zohledněte i tyto skutečnosti.
Promoční šaty zasluhují trochu luxusu při zachování decentnosti. Zaměřte se na kvalitní materiál, bavlnu s trochou elastanu, bavlnu s hedvábím, různé typy hedvábí, nemačkavé úpravy. Barvy vaše oblíbené v tlumenějším odstínu.
Předpokládám, že od poslední státnice máte asi tři týdny do promoce a tedy dostatek času na hledání, zkoušení, případně ušití. Zkuste se podívat třeba na www.maxandco.com , je to civilní a zase něco jiného. Přeji š´tastnou ruku při výběru.

TorieVik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

hamaru +31/-30

4.5.18 01:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek