Co k těmto šatům do tanečních?

Vložit odpověď
queen-of-gas-station

27.8.12 14:11

Dobrý den, v září mě čekají taneční a k této příležitosti jsem si koupila v H&M tyto šaty. Otázkou však je, co k nim. Ohledně doplňků, barvy lodiček a podobně jsem celkem bezradná. Budu ráda za každou radu, nebojím se výraznějších věcí, ale zase aby to bylo na takovou událost vhodné :))
Mám dlouhé hnědé vlasy a 173 cm.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Myslím si, že boty do tanečních a na tanec jsou kategorie sama pro sebe, přeci jen, ne všechno, co vypadá krásně lze k tanci použít. Nevím jak moc se chcete věnovat tanci, ale existuje vyloženě taneční obuv, ve které se tančí opravdu výborně,
Obecně by boty do tančních spíše měly mít pásek kolem nártu, protože jinak hrozí nechtěné vyzutí lodičky a podobně. Šaty si dovedu představit s černými, červenými, modrými, žlutými, zlatými, fuchsiovými a pod. doplňky, hodně záleží na tom, jak jste barevný typ.

MUDr.Lant +4369/-565

27.8.12 14:26

 

Já bych k tomu viděla stříbrnou obuv. Vlasy vyčesané a buď náhrdelník nebo visací náušnice.

Chany +14998/-1563

27.8.12 15:55

 

Myslím, že v tanečních je možnost volit výrazné barevné doplňky. Slavnostní je jen stužková, prodloužená, kolová, závěrečná. (názvy se liší dle kraje) Na klasické hodiny můžete chodit uvolněněji, jen dávejte pozor, aby vám doplňky nepřekážely při tanci. Takový těžký náhrdelník může partnerovi při otočce způsobit otřes mozku:o) Líbily se mi chladné výrazné barvy: modrá, tyrkysová, fialová, růžová, fuchsiová atd.
Boty k tanci volte s pevnou špičkou i patou a páskem kolem nártu, aby vám dobře držely. Pevná špička i lépe ochrání prsty před podupáním jinými tanečníky. Užijte si to.

+/-

27.8.12 17:23

 

Záleží, zda jsou to šaty na běžné hodiny nebo na prodlouženou či závěrečnou… Osobně si myslím, že šaty bez ramínek nejsou moc vhodné - pokud si je nepřilepíte lepidlem ;-) určitě se vám parkrát za lekci stane, že se budete nenápadně kontrolovat, zda vše sedí, tam kde má (hlavně při lekcích jivu a chachi) =)
Boty doporučuji s uzavřenou špičkou (hlavně, pokud máte vyššího partnera - vysoký chlap = velká noha = velké kroky = pošlapné nohy (osobní zkušenost ;-) )) a jak už zaznělo s páskem přes nárt.

Co se barevnosti týče, osobně bych volila spíše tlumenější barvy, ale záleží na „zvyklostech vašeho města“ (u nás je zvykem chodit na plesy spíše „slušněji“ (i když poslední dobou se najde dost těch, co se tam vypraví klidně v džínech. Brr) - ale zažila jsem už, že se holčiny z daleka divily, proč jsme tak namóděný, že u nich se na ples chodí ve společenských kalhotech…

Pamatujte, že taneční jsou o radosti z tance, neni to módní přehlídka =)) Vidět holčinu, krásně oblečenou, v módních barevných botách na vysokánském podpatku, s ladící kabelkou je sice super a nejedno mužské srdce zaplesá, ale takovéhle slečny se povětšinou křečovitě drží partnera a moc toho nenatancují, neb to v těch botech prostě nejde =)

Sionel +1252/-495

29.8.12 13:54

 

Já bych to doplnila šperkem, nějakou výraznou šálou nebo šátkem na přehození přes ramena po tanci „proti ofouknutí“ a taneční boty třeba v barvě šátku (podle barevného typu, klidně vícebarevný cyklámen/modrá/zelená…).

Saxofon +4205/-1303

27.8.12 16:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek