co k těmto?

Vložit odpověď
Evuleee

11.1.13 20:38

zdravím vás všechny, před týdnem jsem objednala tyto šaty z topshopu, došly v pořádku a sedí mi,jako by byly šité na mě,ale ráda bych je pozvedla do hvězdných výšin doplňky…měla jsem na mysli extra velké psaníčko a asi stříbrné botky (lodičky nebo sandálky), náramky nebo velký prsten a natočené háro…co myslíte?na šatech jsou právě průhledné (stříbrné) kamínky, proto odpadla první idea v podobě zlatých doplňků…beru je na maturitní ples (jako divák)…u nás na plesech je nemilým zvykem, že dlouhé šaty mají jen maturantky a 80% ostatních přítomných slečen obléká „šaty“ začínající nad bradavkami a končící pod úrovní zadku…čímž bych omluvila kratší délku :o) díky všem a buďte na mě prosím hodné…

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Pokud chcete, aby šaty hrály celkově prim, tak bych volila střízlivější doplňky, botky klidně stříbrné nebo nude (nebo co nejpodobnější barvě šatů), ale možná by šly i černé.
Kabelku bych volila naopak menší, třeba nějakou „krabičku“ (hard box clutch), protože velké psaníčko podle mě působí spíš volnočasově. Vlasy by se mi k těmto šatům líbily sčesané na jednu stranu - na opačnou, než je zdobené rameno.

Lama_z_Lana +12643/-2920

11.1.13 22:06

 

Dobrá volba! Musím souhlasit s Vaším výběrem doplňků :) Jenom snad to psaníčko bych volila menší velikosti… S účesem experimentujte, jste mladá a určitě víte, co Vám nejlíp sluší.

antees +20048/-1442

11.1.13 20:43

 

Ale psaníčko bych vzala v hooodně odlišné barvě… Já osobně bych preferovala prsten a nějaký vyčesaný vlasy- aby vznikla aplikace na šatech a popříp. abyste si nezamotávala vlasy do ní (pokud je nemáte krátké).

BarunkaN +483/-175

11.1.13 21:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek