Co si vzít k těmto šatům? 2

Losille

25.03.13 15:29

Zapomněla jsem se zeptat jakou kabelku? Šla by k botám z deichmanna co mám někteá z obrázku?
Jdeme i s dětmi, potřebuji aby se do ní vešlo:peněženka, mobil, kapesníčky a aspoň dvě malý autíčka


Reklama

 

jak už bylo jednoznačně řečeno v předchozím tématu, neberte si tyto boty. nehodí se ani stylem, ani barvou.

nejsou to boty k šatům a nejsou to hezké boty ani to nejsou vhodné boty pro ženu velikosti nad 42, protože jsou samy hrubé a při větší velikosti je jednoznačně dobré volit jemnější obuv, hlavně obuv bez tlustého pásku přes nárt.

také platí pravidlo, že pokud máte ozdobu na botách, kabelku hladkou a obráceně, tudíž pokud tyto boty budete nosit, nehodí se k nim ani jedna uvedená kabelka.

Jiná Realita +245827/-57445

25.03.13 18:09

 

Ty boty nejsou samy o sobě špatné, na běžné nošení budou navíc určitě pohodlné, ale na společenskou událost, jako je svatba, se absulutně nehodí a k těm světlým fialkovým šatům to bude vypadat hrozně. Ta první kabelka se mi celkem líbí, ale NE v kombinaci s těmito botami, jak již bylo řečeno!

Arome barbuch +654/-86

25.03.13 20:17

 

Opravdu si ty černé botky k šatům neberte..

Krakorec +459/-81

26.03.13 01:04

 

Na svatbu se mi nelíbí ani ty šaty ani boty. :-/ psala jste že se svatba koná na konci dubna? Tak bych zkusila sehnat něco jiho, i kdyby to mělo být jen půjčené od kamarádky.

Monys01 +3739/-1096

26.03.13 08:39

 

Lila šaty a černé doplňky - to je spíš na pohřeb než na svatbu a v boty i kabelky, které uvádíte, se hodí tak pro kategorii „tetka z dědiny vyráží do víru velkoměsta“. Pokud na zvolených šatech trváte, zkuste se zamyslet nad jednoduchou obuví a kabelkou třeba ve smetanové (ecru) barvě a šperky laděnými do zlatých odstínů (například slonová kost a zlato - případně levnější varianta v této barevnosti - vypadá v kombinaci s šeříkovou skvěle). Kabelku určitě malou, velikost jako do divadla nebo na ples (peníze pro jednou zkuste dát na starost své polovičce, kapesníčků snad nepotřebujete celou krabici a ta dvě malá autíčka by se do kapes pánského obleku taky mohla vejít). A manželovi v lila tak maximálně okraj kapesníčku.

Betty J. +32622/-3896

26.03.13 09:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama