Doplňky a boty k šatům

Vložit odpověď
Spiritus

4.1.15 15:11

Koupila jsem si tyhle šaty v Primarku a úmyslem vzít si je na maloměstský maturitní ples. Teď ale tápu jaké zvolit doplňky aby to nebyla už moc velká divočina. A aby toho nebylo málo,tak mohu nosit jen lodičky s nějakým páskem přes nárt, protože mám úzkou nohu. Moc děkuji za návrhy :)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

pokud to není trollovina, o čemž jsem skoro přesvědčená, tak tyhle šaty noste jako zástěru nebo v létě k rybníku.

ani na ten nejvíc maloměstský „ples“ ze všech plesů, kam se nosí jen džíny a „kurví kroje“, se totiž nehodí. vypadají jako zástěra, nesluší vám, nesedí vám (špatná délka zdůrazňující stejna, divné boule v podpaží) a rozhodně se k nim na rozdíl od těch obtáhlých třpytivých mini tub nehodí žádné klasické lodičky, natož s páskem přes nárt. myslím, že to vůbec nejsou šaty, ale tunika.

Jiná Realita +246192/-57510

4.1.15 15:35

 

Já bych k tomu vzala šátek na hlavu, holínky, kýbl a hadr a věřím, že to půlnoční překvapení na plese bude stát za to :)

álainn +4559/-1871

4.1.15 18:24

 

Neberte si je. Nikam.

anahir +1878/-211

4.1.15 18:33

 

Slečno, ty šaty Vám opravdu nesluší a trochu vypadají, jako byste je měla po menší sestře, sama občas v některých tak vypadám (s tím, že by je měla po své 12ti leté dceři). Na ples se nehodí,ani kdyby Vám slušely, prodejte je, vyměňte, nenoste ani v létě, lichotit budou leda vyzáblé nudli s nohama jak tyčinky- a to kdo ví jestli, to nejsou šaty pro dospělou a normální ženu:-)

Carla Bruni +550/-168

4.1.15 18:02

 

Tedy, ač maloměstský ples, pořád mi to přijde jako letní šaty, které s plesem nemají absolutně nic společného. Až na to, že jsou to tedy šaty. Nehledě na to, že jsou docela krátké a zjevně opravdu z letního materiálu. Pokud ale víte, že ostatní přijdou podobně, nebo třeba v džínech… Na běžné nošení do chladnějšího počasí bych vám řekla, ať zvolíte punčochy v jedné z barev na šatech, třeba v té vínové a jednobarevný kardigan.. V létě samotné a k tomu třeba sadu dřevěných a bronzových multilayer náramků a bronzové náušnice. Na ples ale nevím. Mě to pořád přijde, že se ze slavnostnějších událostí hodí leda na vesnickou tancovačku. Když si k tomu ještě představím lodičky s páskem přes nárt…

No, pokud nemáte jinou možnost, tak jen nějaké malé náušnice. Nic víc. Taky bohužel trpím úzkým nártem, takže ze všeho páskového obvykle vyjedu dopředu a prsty skončím na podlaze. Ale s uzavřenými lodičkami potíže nemívám. Tam nemám, kam bych vyjela. Každopádně tady si elegantní plesové lodičky neumím představit. Mary Jane botky mám ráda, jsou roztomilé, takže když se vám podaří nějaké vhodné najít… Hlavně ať neskončíte u tohohle http://www.svetbot.cz/public/img/produkty/5435.jpg To už raději střízlivé balerínky.

andiedvorakova +8745/-1219

4.1.15 15:46

labrys +750/-592

4.1.15 20:39

 

toto nejsou plesove saty. co tam mate dal?

+/-

5.1.15 16:01

 

Šaty vynosíte v létě, až se trochu opálíte. Teď vám zbytečně vynikne bílá pleť.
Na ples se nehodí.

Lenicka07 +953/-444

6.1.15 18:53

 

Dejte si do pasu stuhu v jedné z barev šatů (možná by šly i takové ty pásky z gumy, ale nic výrazného, žádné výrazné přezky apod., a taky musí být širší), ať máte zdůrazněný pas, a noste je v létě s páskovými sandálky (s podpatkem či bez) - uzavřené boty se k nim nehodí, a na ples se šaty taky nehodí. Myslím ale, že s tím zdůrazněným pasem by to šlo, ještě si v nich ovšem zkuste sednout, než je vynesete. Možná zjistíte, že se moc vyhrnují, v tom případě je vraťte.

vias +8413/-2384

4.1.15 19:34

 

nechápu, proč je nutné tady slečnu hned napadat - šaty nejsou ošklivé, jak tady některé dámy tvrdí. jsou to hezké šaty na běžné nošení, na ples se ale nehodí.
v zimě budou skvělé k silným punčocháčům/legínám a s dlouhým teplým svetrem, v létě super k etno sandálům a se slamákem.
souhlasím s andiedvorakova - na maloměstský „ples“ jsou lidé schopni přijít v lepším případě v džínech, dámy v kozačkách a šatech těsně pod zadek. myslím, že pokud si slečna vezme tyto šaty, nebude nejhůře oblečená v sále.

moi-bebe +2207/-787

5.1.15 09:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek