doplňky k krajkovým šatům

Vložit odpověď
anysssek

20.8.15 21:59

Zdravím,
v září se chystám na svou svatbu. Nechala jsem si ušít krajkové šaty s dlouhými rukávy inspirované 50.lety, přepásané modrou stuhou, která se vybrala podle odstínu lodiček. Vlasy plánuji zhruba podle fotky, akorát kytičky budou 3-4 a budou také modré. Kytici budu mít z červených gerber.

To s čím si hlavně nevím rady, je co na krk a jaké naušnice a případně či nějaký náramek místo hodinek. Líbili by se mi červené (modré) korále a knoflíky do uší. Bohužel jsem dost alergická na kovy, mívám problém i s některými typy chirurgické oceli. Případně by mě zajímalo, kde se něco takového dá sehnat v Praze.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

mně už to přijde přeplácané.

kytky ve vlasech, mašle, korále, náušnice, kytka v ruce…boty jsou přeplácané samy o sobě, šaty jsou přeplácané samy o sobě a pod nánosem všech těch dekorací si možná nevěsty ani nikdo nevšimne.

já už bych si nebrala vůbec nic, ani žádné kytky do vlasů, žádné šperky. přezdobenost šatů už stačí. když k tomu přijde ještě jinak barevná kytka do ruky, i tak to bude až moc.

Jiná Realita +246226/-57511

21.8.15 01:18

 

Já bych tedy žádné šperky taky nedávala. Maximálně nenápadné malé bílé perličky do uší. Na krk ani na ruku nic, se střihem šatů by se to tlouklo. Vypustila bych i ty kytičky ve vlasech a možná bych i popřemýšlela po nějakém uhlazenějším účesu. Tento je pěkný, ale podle mě se ke zdobeným šatům nehodí.

anysssek: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Allania +11651/-696

21.8.15 09:08

 

Na můj vkus je tam toho také už víc než dost. Sundala bych mašli, vyměnila boty a modrou nechala pouze kytici, do uší maximálně bílé perličky a účes spíše hladký drdol.

álainn +4559/-1871

21.8.15 15:59

 

Šaty se mi líbí, stuhu bych pryč nedávala (jak radí Amun), už kvůli těm botám, které se mi moc líbí. Ale tu červenou bych do toho nemontovala, ani šperky, ale ani tu kytku, tu bych zvolila bílou, stejně jako případné další doplňky, pokud by nebyly třeba čiré nebo stříbrné. Účes se mi taky moc líbí, ale hodí se podle mě spíš k jednoduchým splývavým šatům. Tady jednoznačně nějaký hladký a spíš bez ozdob.

kohlida +1469/-332

21.8.15 15:22

 

Jen nějaké jemné naušnice abyste neměla prázdné uši. K šatům s dlouhým rukávem se hodinky ani náramek nehodí. Tu stuhu bych dala osobně ze šatů také pryč, ale pochopila jsem dle lodiček, že je tento typ modré barvy Váš oblíbený. Co rozhodně zvažte, je barva kytice, bílá by působila daleko elegantnějším dojmem, stejně jako kytičky v drdolu.

Lucelle +3395/-1423

21.8.15 22:59

 

Mě se ta modrobílá kombinace líbí, ale červenou už bych nepřidával. Šaty jsou hodně zdobené (alespoň při pohledu zezadu), ale termín „přeplácané“ bych nepoužil ani u nich a ani u lodiček. Jestli Vám do toho můžu mluvit, tak do uší a možná i na krk jen drobné bílé perličky (nevím jak vypadá předek šatů), kytici bílou a účes jednoduchý a bez ozdob. Na ruce rozhodně už nic nedávat.
Aby z Vás byla krásná nevěsta, nemusíte vypadat hned jako princezna z představ jedenáctileté dívky. A pro Vašeho nastávajícího budete v ten den stejně ta nejkrásnější žena na světě.

Jirkátor +16464/-4174

24.8.15 07:40

 

Souhlasím s tím, že výrazné šperky se určitě nehodí. Bílé drobné perličky by být mohly. Účes bych udělala podobný, ale hladký a uprostřed, bez ozdob. A ještě bych zvážila barvu té kytice. U nevěst se mi líbí kombinace bílé a další barvy, ale dvě mi přijdou moc. Osobně bych kytici dala nějakou jemnější, kulatou a bílou, když už máte modré boty a stuhu.

lady.izabell +63/-11

21.8.15 12:05

 

Boty ani šaty přeplácané nejsou, máte to hezky sladěné. Ale protože je na nich ta krajka, rozhodně se už nehodí další výrazné doplňky - tedy, pokud budete mít červenou kytici, doplňte buď do uší drobnými bílými, jak vám zde radí ostatní, nebo i klidně maličkými červenými perličkami/peckami: např.

http://www.stribrne-sperky-nausnice.cz/…ki-d2440.htm?…

Aby zůstal zachovaný barevný akcent. Volila bych tedy i červený lak a červenou rtěnku, aby se to tak hezky barevně uzavřelo, ostatně, aby to i bylo poplatné retro stylu.

A kytičky do vlasů bych si možná taky rozmyslela, ten účes je složitý sám o sobě. možná, pokud byste zvolila hladký drdol, pak by JEDNA květina šla dát, jako třešnička na dortu, např:

http://www.bartoskova.cz/…648764_n.jpg

moi-bebe +2207/-788

24.8.15 10:31

 

Bielo-modrá kombinácia šiat a topánok sa mi páči. Strih šiat, krajka a farebný akcent si však vyžaduje opatrnosť pri voľbe doplnkov a účesu, a tak ako už bolo povedané, žiadny náhrdelník či náramok nepotrebujete. Náušnice voľte skôr malé a nenápadné, biele perličky sa budú ideálne hodiť k celkovému štýlu šiat. Čo sa týka účesu, perfektný je príklad od Moi-bebe. Voľte nekomplikovaný účes bez výrazných ozdôb, najlepšie vynechajte kvietky a rôzne ozdôbky úplne. Máte krásny modrý akcent, nechajte ho vyniknúť. Akékoľvek ďalšie doplnky či zdobenosť budú navyše. Píšete, že Vaša kytica bude červená a padol tu návrh doladiť to červeným rúžom - nápad to nemusí byť zlý, ale vyskúšajte si make-up s červeným rúžom, šatami a kyticou vopred, aby ste sa nakoniec necítili ako trikolóra.

Vintage holka +1022/-124

25.8.15 22:42

 

Pokud jde o šperky na svatbu, plastové korále a velké pecky do uší se nehodí, protože ten nejdůležitější šperk je přece prstýnek, který dostanete od svého nastávajícího. Nechcete, aby zanikl vedle výrazných červených plastových korálků a červených náušnic. Na svatbu jsou vhodné jemné šperky, které na sebe nestrhávají pozornost. Viděla bych to na drobné náušničky a velmi jemný řetízek s drobným přívěskem. Méně je někdy opravdu více. Bílá s modrou je krásná kombinace, ale červenou bych už nechtěla ani kytici, raději bílou, v tom nehorším případě modrou.

+/-

28.8.15 19:46

 

Já nevím, možná to zkresluje fotka, ale já bych dala pryč tu stuhu ze šatů, pokud to jde. Účes se mi líbí takový, jaký je. Žádné další ozdoby bych si nebrala, náušnice jen drobné. Zvlášt, pokud stuha zůstane. Obávám se, že se všemi těmi ozdobami už by model vypadal pouťově, ale můj názor.

Amun +17734/-1289

21.8.15 12:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek