Doplňky k plesovým šatům

Vložit odpověď
Anke325

10.2.13 11:34

Dobré poledne.
Chystám se příští týden na ples v těchto šatech. Jsem tmavá hnědovláska, ale se světlou pletí a modrýma očima, takže mám pocit, že v těchto šatech příliš nevynikám. Potřebovala bych poradit s doplňky. Myslíte si, že by pomohly například výrazně barevné botky nebo květina ve vlasech? Nebo mám být střídmější a držet se klasických kombinací? Dříve jsem k nim nosila stříbrné taneční střevíčky a psaníčko. Předem děkuji za všechny rady!

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Já myslím, že by vám pomohly spíš opravdové šaty než tato záclona.

+/-

10.2.13 12:12

 

Pokud jste za ty šaty někomu zaplatila, nechte si vrátit peníze. Je to čistokrevné módní peklo. Navíc ještě ty křivé švy??? Jako doplněk tomuhle pomůže maximálně podšívka (případně dlouhý plášť), jinak budete vypadat, jako zebra, částečně sežraná lvem. Pokud jste si přečetla alespoň jeden z článků na tomto blogu, tak nechápu, jak sem můžete dát něco podobného.

Vendelýn +1589/-465

11.2.13 11:12

 

Toto přece nejsou šaty vhodné na ples! Rychle utíkejte a kupte si něco slušného.

Jirkátor +16464/-4174

11.2.13 13:35

 

Jsou na světě některé věci, které ani nejlepší doplňky nespasí…

Caralina +10303/-1860

11.2.13 15:52

 

Miluju zebry. A to hodláte jít jenom v těch šatech nebo bude i něco pod tím. Protože jestli ne tak se vykašlete na doplňky i tak tam budete za hvězdu večera!

firefox +93/-69

10.2.13 16:30

 

Ony jsou celé průhledné? Co se pod to nosí? Rozhodně by to chtělo jiné šaty. Ale pokud si chcete vzít tyto, držela bych se černé, ale výrazné. Masivní náramek, většínáušnice, třeba i černá květinado vlasů. Odvede to pozornost od těch šatů. Druhou variantou jsou doplňky bílé. Ale tampozor, abyste nevypadala jako chudá nevěsta.

Draki +897/-201

10.2.13 12:23

 

Mno, pokud tyhle šaty budeš mít na sobě tak, jak jsou vyfocené, tak URČITĚ vynikneš. Jenom nevím, jestli způsobem, kterým by sis přála vyniknout…
Ovšem pokud se k tobě šaty barevně nehodí, tak barevné boty ani květina ve vlasech nepomůžou. Jednoduchý důvod - šaty barevně neladí k pleti, k obličeji. Boty nosíš na nohách, to je od obličeje dost daleko. S květinou je to úplně stejné.

modra_kocka +6597/-2230

10.2.13 21:58

 

Jsem (zřejmě) stejný barevný typ, jako vy, takže bych vám z vlastní zkušenosti mohla doporučit především hodně chladné barvy, hlavně ledově modrá by vám mohla hezky ladit s očima, pokud si je výrazněji nalíčíte, bude to vidět ;-) (mě osobně to alespoň sluší a také mám mnohem lepší zkušenosti se zvýrazňováním očí při líčení, než se zvýrazňováním rtů, což je postup vhodný zřejmě spíš pro tmavooké), ale určitě by šly i jiné odstíny modré nebo chladné odstíny zelené a podobně. Volila bych klidně výraznější šperky (ve stříbrném kovu), ale všechny doplňky každopádně bez vzorů (kombinovat s něčím zebru by byla opravdu velká divočina), v barvách šatů plus jedné oživovací barvě, která by ale měla být na všech doplňcích stejného odstínu (vedle té průsvitné bílé bude rozdíl v odstínech obávám se dost vidět). Přestože mám sama radši lodičky, k těmto šatů půjdou asi líp co nejjemnější páskové botky. Květinu do vlasů bych volila pouze, pokud se vám podaří sehnat takovou tu tygrovanou orchidej, nevím bohužel, jak se jmenuje, to by pak mohlo být opravdu hezky extravagantní.
PS. Berte to jako rady ženy, která se domnívá, že je vám skutečně podobná, pokud jsem to odhadla špatně a vy jste ve skutečnosti například teplý typ, pak mě samozřejmě ignorujte ;-)

Lisa. Ginmi +1326/-173

10.2.13 12:23

 

když už na tom hadru trváte, tak si sežeňte kombiné

Moir +23897/-3816

11.2.13 20:16

 

Já teda dle předposlední věty dotazu soudím, že je tazatelka již nosila. Takže vaše výkřiky, že v nich nikam chodit nemá, jsou trochu zbytečné - už v nich byla minimálně 2×. Sama za sebe předpokládám, že pod ně nosí tělové prádlo (které pokud možno zakryje i pupík a zadek, takže bych to viděla na nějaké body se sukýnkou nebo šatovou spodničku), takže se vyjádřím jen k dotazu co k nim: Jak modra kocka srávně podotkla, aby nějaká barva k nositelce ladila, musí být umístěna u obličeje - což se dá u normálního oblečení zařídit např. doplněním šátku, šálky a pod. U plesových šatů to jaksi nejde. Takže bych se alespoň pokusila sehnat výrazné náušnice v barvě očí nositelky - a klidně i líčení v barvě očí - prostě tu barvu dostat přímo k obličeji. A jestli k tomu i ladící boty, to by se muselo vidět, protože je fakt, že tyhle šaty jsou extra výrazné, tak aby se to netlouklo. (Já bych k nim nenosila stříbrné, ale bílé boty - úplně jednoduché + jednoduchý účes, žádné sochařské dílo, abyste nevypadala jako nevěsta)

Coballtino +1096/-417

12.2.13 14:56

 

Ať si říká kdo chce, tak mě se ty šaty líbí. Ale doufám, že pod ně nosíte nějakou spodničku, protože bez toho by to bylo vulgární a naprosto nevhodné a jakýkoliv ples. Doplňky bych vzala výrazné, černé, bez nějakého štrasu, kamínků a podobně. Viděla bych to na vyčesané vlasy, černé naušnice, na krk nic, černý náramek, psaníčko a boty klidně páskové.

Kaackac +105/-13

11.2.13 14:09

 

mně ty šaty tak nepřišly tak hrozné, dokud jsem se nekoukla na tu detailní fotku, kde je vidět, že materál je síťovina s našitými pruhy jakéhosi bavlněného úpletu s různě pruhato-tygrovaným vzorem. To opravdu není vhodný materiál na společenskou událost, tím pádem ani na ples. Je zcela jedno co k nim budete mít za doplňky, s ohledem na „styl“ šatů by se hodila i řvavě růžová umělá květina za ucho, pěticentimetrové drápy ve stjné barvě a ladící kabelka s umělým štrasem… bohužel, tady se opravdu dá jen doporučit pořízení společenských šatů ušitých z něčeho úplně jiného.

vrtule_vrtule +274/-48

15.2.13 15:23

 

Ty šaty jsou taková světlá verze těch, co měla blogerka z acupofstyle.com na Plese v Opeře, ne? Ty byly taky celé průhledné, jen na zadku a předku pár kytek.
Pokud nechcete měnit šaty (byť by to bylo asi vhodné), tak bych volila asi černé jednoduché náušnice (větší pecky), možná černé rukavice (?). Tam to bude hodně záležet na materiálu.
Těžko říct. Problém je, že když budete volit světlé doplňky, budete vypadat jako nevěsta, s černou opatrně. Barev bych se bála, protože ten „vzor“ na šatech už je tak dost výrazný.

Martini90 +2130/-352

10.2.13 18:04

 

Mně ty šaty teda vůbec tragické nepřijdou - a pochybuji, že je slečna/paní nosí bez spodničky. Naopak, líbí se mi jejich rozevlátost.
Souhlasím se zvolením kontrastní barvy - výrazná světlější modrá, studená růžová,… a v té sehnat psaníčko a výraznější náušnice (pokud budou vyčesané vlasy, jinak asi spíš něco na krk). Snad se to do týdne stihne.
A případně lak na nehty. Lodičky bych nechala klidně stříbrné.
Třeba… http://www.princessdress.cz/fotky3853/fotos/_vyr_220LSE00172-4.jpg

spaci +378/-139

11.2.13 17:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek