Doplňky na maturitní ples

Vložit odpověď
Grees

5.2.14 23:31

Dobrý večer, podobné dotazy se tady v tomhle období objevují hodně často, ale potřebovala bych znát Váš názor, jsem už z toho jelen :D Budu mít tmavě červené/vínové šaty z šifonu od švadleny na míru, vršek je podšitý a přiléhavý, tvar má zhruba jako Adiny šaty do opery (http://modnipeklo.cz/…3/saty11.jpg) jen se ty ramínka tolik nezúžují. Je pošitý ornamentem z černé krajky, ale ne všude, jen jakoby pod výstřihem a malinko nad pasem a trošku na ramínkách, tvoří ho takové černé růžičky a snítky listů, nebo jak bych to popsala :) V pase je černý pásek a sukně je z několika vrstev tmavě červeného šifonu, splývavá a trochu nařasená. Psaníčko mám obdélníkové ve stejné barvě jako šaty s vyraženou menší zlatou chrpou na obalu, je to vlastní výroba. Boty budu mít klasické černé lodičky. Účes mám vybraný a ráda bych do něj nějaké drobnější živé květiny, ale nevím jaké a jakou barvu. A potom ještě tápu ohledně dalších doplňků. Objevila jsem doma takový set šperků z českých granátu, které jsou zasazeny do pozlaceného kovu. Jsou tam jednoduché náušnice, jen jakoby tři kamínky rovnou do ucha, ty bych asi brala. Potom tam jsou dva náhrdelníky, oba mají řetízek z drobných granátů a jeden má uprostřed takové kolečko z granátů (něco jako na obrázku) a z každé strany ještě jedno malé kolečko a ten druhý má na konci takovou kapku z granátů. Oba se mi líbí, nejsou nějak velké, ale zase si říkám, aby toho už nebylo moc k té krajce a jestli by to šlo taky barevně. Nad náramkem nebo prstenem jsem ještě nepřemýšlela. Ještě dodám, že měřím 172 cm, váha cca 58 kg, postava přesýpací hodiny a mám bledou pleť a tmavěhnědé vlasy pod lopatky s rovnou ofinou a hnědé oči. Předem mnohokrát děkuji za odpověď! :)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Tohle se bez fotek v podstatě nedá.

jumbeee +19568/-6515

5.2.14 23:40

 

Na mě je tam toho už trochu moc - krajka, květy, granáty, chrpa… uberte. živé květy zvažte - povadlina nevypadá moc dobře, tak jedině nějaké co vydrží. Pokud zvolíte květy, volila bych už jen jednoduché ne příliš výrazné šperky. Určitě se Vás pokusím zradit od prstenu z českých granátů - levnější varianty s ne přiliš dobře zasazenými kameny a uhlazenými spoji způsobují zatrhávání o šaty!

Grees: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Atrofie +6229/-1528

6.2.14 11:33

 

Veru, aspoň fotka samotných šiat by pomohla, aby sme Vám mohli adekvátne poradiť. Ale nejaká rada by sa predsa len našla: ak máte na krajke ruže, do vlasov by som iný kvet už nevolila. Byť Vami, vybrala by som si buď jeden pekný šperk alebo tie kvety (ktoré však nemusia vydržať čerstvé a svieže po celý čas a zvädnuté kvety vo vlasoch by celý dojem pokazili), osobne by som volila radšej šperk, kvety už máte tak či tak na čipke.

Grees: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vintage holka +1022/-124

6.2.14 08:50

 

Napadlo mě, pokud Vám zbyla krajka z šatů, nějak ji využít na vlasový doplněk popř i na krk. Vystřihnout růžičky s lístky a použít je do účesu. Chtělo by to fotku šatů, látky… takto se radí špatně.

Grees: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dagminka +114/-29

6.2.14 22:30

 

Jsem minimalistka a jako bývalá maturantka, které se maturitní ples ne zrovna vydařil, naše třída se rozhodla, že děvčata budou oblečená v bílé barvě a já byla v šestém měsíci těhotenství, za sebe mohu jen říci, že živé květiny ne. Vlastně pokud máte takto krásně zdobené šaty, květy do vlásků bych úplně vypustila a volila bych trochu jednoduší účes, třeba ten copánek, který máte ve fotografiích. České granáty jsou jistě přenádherné, ale prstýnek je velký a zbytečně by rušil. Co se týče vámi vybraného šperku na krk, určitě bude vypadat velice efektivně, pokud nebudete mít zdobený výstřih. Někdy se stává, že šaty samy odvedou všechnu práci a slečna jim krásný efekt pak nabourá výrazným šperkem, který v celém tom WOW dělá jakousi medvědí službu. Dokonce i náušničky bych volila drobnější. Jinak Daqminky názor je zajímavý. Jen malý dodatek. Pozor, aby kraječky nebylo ve výsledku mnoho. Já bych preferovala krajku jen zakomponovat do účesu a pokud máte tak světlé vlásky jako na fotografiích jde o zajímavý kontrast. V takovém případě bych krajku v tenkém pruhu zapletla do copu. Přeji mnoho štěstí.

Grees: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Walkyrka +15/-2

12.2.14 10:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek