Harémové kalhoty na dlouhou cestu - peklo?

bioložka

31.08.13 18:57

Ahoj,
za nedlouho mě čeká velmi dlouhá cesta autobusem do městečka ve Francii, celkem cca 21 hodin jenom čistě v dálkovém autobusu. Uvažovala jsem co si vzít na sebe, půlka cesty se jede v noci. Jelikož se pak s mohutnou bagáží (krosna, velký kufr, příruční zavazadlo) budu přesouvat i po městě, nechci si brát legíny, tepláky apod. Sukně, kalhoty a džíny mi zas přijdou dost nepohodlné. Objevila jsem v obchodě celkem dost levné volné harémové kalhoty podobné jako na obrázku, jen tmavě hnědé a s černou gumou v pase. Byly by v kombinaci s obyčejným elastickým béžovým tričkem, béžovými teniskami a vínovým svetrem peklo? Nebo by to bylo ok i při přemisťování ve městě? Případně měly by pak i jiné využití než na válení se cestou v autobuse?


Reklama

 

Pokud pojedete 21 hodin autobusem, módu bych na chvilku odložila stranou a oblékla se co nejpohodlněji (a tak, aby se v tom dalo i pospávat).
Např. já jsem minulý rok takto jela do Paříže, večer jsem se v autobuse převlékla do tepláků a ráno zase do sukně. Považovala jsem to (a stále považuji) za ideální řešení jak mít během cesty pohodlí a mezi lidmi vypadat normálně (navíc oblečení vypadá lépe, než když v něm strávíte noc).

Roseline +33306/-3948

31.08.13 19:34

 

S tím si vůbec nedělejte hlavu. Harémky klidně. Na dlouhou cestu ideální. Když musím při cestě na dovolenou odřídit tisíc kilometrů jezdím zasadně v nich.

Lištička666 +13040/-6106

31.08.13 19:38

 

Já na dlouhé přejezdy autobusem nosila dlouhou a širokou sukni. Pohodlné to bylo dost. Každopádně na tohle jsou harémky více než ospravedlnitelné.

Moir +18258/-2839

31.08.13 19:57

 

já jezdím buď ve sportovních šusťákách nebo v legínách a dlouhém tričku. Myslím, že zrovna na dlouhé cestě bych se na nějaké peklo vykašlala a při přesunu městem s bagáží stejně každý pochopí, že nemáte šaty a boty na jehlách

elesse +1748/-398

31.08.13 20:45

 

Souhlasím, pohodlnost na dlouhé cestě především. Já si na dlouhé cesty beru podprsenku bez kostic a tlusté ponožky, v kterých sedím v autobuse bez bot. Zvážila bych jen zda nebude guma kalhot v pase při dlouhém sezení tlačit a zda se nezmačkají, protože to by pak nemuselo při přesunu po městě vypadat dobře. A co vzít si harémky na cestu a ve finále se v autobuse převléknout?

Cimrwoman +234/-27

04.09.13 19:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama