Hodí se tyto šaty na svatbu pro svědkyni?

olala1

10.07.14 14:16

Chystám se na svatbu a vybírám z několika šatů. Nejvíce se mi líbí tyto, jsou krásně žluté (jasná až kanárkově žlutá barva), a proto nepůsobí nijak usedle. Otázka je, jestli jsou na svatbu vůbec vhodné, především kvůli té barvě. Materiál je bavlna s hedvábím. V případě, že mi šaty odsouhlasíte, jaké by se hodily boty a doplňky?
Svatba bude klasická, v obřadní síni, žádný uvolněný obřad na zahradě, proto yvažuji, zda jsou šaty vůbec vhodné. Nevěsta bude v bílé.

Předem děkuji za rady.


Reklama

 

Myslím, že ze všeho nejdůležitější je zeptat se nevěsty a řídit se především jejím názorem. Pokud vám je schválí, můžete i rovnou řešit, jaké doplňky byste k tomu měla mít. Podle mě by barevně šly třeba výrazně červené, pokud nebudete chtít tak zářit, tak tělové nebo podobně žluté; určitě bych se vyhla černé. Osobně na těch šatech nic špatného nevidím, ale moje svatba to není.

olala1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Judy24 +10444/-1043

10.07.14 14:26

 

V prípade, že nevesta nebude mať na sebe pastelové koktejlky by som nad vhodnosťou vobec nedumala:)

olala1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lenka M. +10364/-1243

10.07.14 15:18

 

Na svatbu se typem a barvou hodí, ale za předpokladu, že je řádně vyžehlíte :-). Nahoře (záda) jsou trošku moc otevřené na můj vkus, ale asi není třeba si brát něco přes ně. Jen počítat s variantou pro případ chladnějšího počasí a připravit si kabátek nebo sako. Doplňky by se mi líbily bledě modré, šedé, stříbrné, ale bílé nebo černé by mi také nevadily. Záleží na tom, jestli už něco máte nebo chcete pořizovat vše do jedné barvy. Na krk by to asi chtělo nějaký šperk, náhrdelník nebo jemnější korálky - podle stylu doplňků a celkového vyznění - zkoušejte kombinovat před zrcadlem.

olala1: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4629/-978

11.07.14 09:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama