host na svatbě 2.

Vložit odpověď
Mishel91

15.8.13 14:41

Ahoj všem,
vím, že jsem sem už psala a ptala jsem se, jenže situace se změnila, já jsem si něco nakoupila, něco pujčila a svatba je příští týden. Začínám být nervozní, že to prostě není ono. Proto se znovu obracím na Vás s prosbou, zda takto mohu jít jako přítelkyně svědka na svatbu. Je mi 22 let.

Nejvíc si nejsem jistá kombinací s bílou, lodičky na klínku jsou nutné (svatba bude na trávě). Psaníčko není moje je pujčené od kamarádky (v reálu je barva víc béžová), nejsem si ale jistá tím černým lemováním.

Vlasy neřeště jen jsem je supnula narychlo kytkou, kterou tam chci mít. Nehty a líčení neřešte, takhle tam nepůjdu(mám dovolenou, tak to neřeším :D)ale chtěla bych něco jako je na obrázku, jen zdobení do zlatova, líčení lehké decentní, oči do zlatova

stále však hledám náramek, který by byl podobný jako náušnice, marně. (nemáte radu?)

Dioprické brýle jsem zavrhla, vůbec se mi k tomu nelíbily (hold budu celý den slepá na dálku.:D)

Prosím buďte ke mně hodní. A poraďte mi. Čím víc na to koukám, tím víc si nejsem jistá. :´(

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci jako host na svatbu?

 

Uberte. Ty naušnice ani náramek bych nebrala a prosím, hlavně ty nehty. Raději si je nalakujte na růžovo, nebo nějaký nude odstín, toto se fakt nehodí.

+/-

15.8.13 16:05

 

můj názor, který se vám asi nebude líbit :( : na jednu stranu rozhodně nemůžu říct, že byste tak partnerovi udělala ostudu (jak jste se bála v předchozím tématu :-) na druhou stranu, pokud chcete být skutečně detailní, vidím jaksi rozbitý outfit, na kterém hodně věcí neladí. pokud musí být boty na klínku, neberte si k nim hi-low šaty. k tomuto druhu asymetrie se podle mě hodí jen některé typy bot a boty na takovémto klínku neklínku to nejsou. jsou moc těžkopádné a navíc ani barva není nejšťastnější. možná by byly lepší raději úplně placaté balerínky. na šatech se mi nelíbí pásek, vypadá jak šňůra z vánočního stromečku. když pásek, tak jiný, „pevný“, který muí pěkně sedět na předělu v pase, anebo raději úplně bez pásku. celkově bych ubrala doplňků, rozhodně pryč tu kytku do vlasů. zdobení na nehtech se mi nelíbí vůbec. nelíbí se mi ani délka saka (přijde mi, že se nehodí ke střihu šatů, hlavně k předělu v pase). nechcete si k nim zkusit to mint sako, které bylo v předchozím dotazu? a už jen naušnice, kabelku a zkusit ještě jiné boty?

Jiná Realita +246236/-57511

15.8.13 15:14

 

Mě se k tomu nelíbí to bolerko. Vypadá nekvalitně. Co nějaké sáčko?

martinarie +576/-281

15.8.13 14:57

 

Myslím, že vše bylo řečeno. Nehty rozhodně ne, nemusíte být tak „dokonalá“. Stačí francouzská manikúra a nebo jednolitá barva. Co se týče bolerka, je lepší k těmto šatům kratší sako do pasu, aby končilo stejně jako prostřih šatů. No a boty jsou pro mě nejhorší. Bohužel mi to připomíná tzv. „starou/mladou“ nevím no…, jsou to mladistvé šaty a ty boty zase jako pro mou tetu.. Když platformy, tak daleko vyšší… Doplnila bych, že pokud budete doprovod svědka, tak bych tak řekla, že stejně budete tak nějak postávat sama někde opodál - páč svědek má organizační úlohu, pak bude u oltáře a nakonec se bude starat o zábavu, takže na vás ta pozornost upřená stejně tolik nebude.

TeaTereza +32065/-12307

15.8.13 17:59

 

Hodná na Vás přes Vaši prosbu nebudu - váháte zcela právem, oblečení působí poněkud „světsky“. Nekvalitní bižuterie, psaníčko jako obálka od parte, lacině vypadající boty, pomalované nehty. Pokud trváte na zvolených šatech (tu věc v pase prosím odstraňte, jestliže trváte na pásku, pak zkuste třeba hladký kožený), vezměte si k nim nějaké decentní šperky (pokud možno pravé nebo aspoň kvalitní bižuterii), na nohy lodičky na vyšším podpatku a na přezutí sandály, do ruky malou společenskou kabelku. Vlasová bižuterie tohoto typu se dá sehnat i v kvalitnějším provedení. Pro případ chladu bych Vám doporučila krátký letní vypasovaný kabátek.

Betty J. +32767/-3909

16.8.13 06:52

 

Ty šaty jsou hezké, a hlavně vypadají hezky na vás, nechte je vyniknout. Tj. bolerko pryč, zkuste sáčko aspoň do pasu. A bílé být opravdu nemusí, nahoře zmiňovaný mint odstín zní dost dobře, ale nemusí to být jen ten. Tenký pásek nezakryje tu gumu v pase, takže to pak působí divně. Tomu se dá lehce pomoci tím, že buď gumu přiznám a jdu bez pásku, anebo si vezmu mnohem širší pásek, který bude sedět na místě a gumu nebude odkrývat. Boty…tato výška platforem vám na té celkové fotce prostě kazí dojem. Je moc nízká. To už by i úplné placky k těm šatům vypadaly líp…Mimochodem, pokud si nevezmete zrovna jehlové podpatky, ale nějaký širší podpatek, a nebude zároveň lít jak z konve, v podpatcích se dá krásně chodit i po trávě. Psaníčko mi přijde v pohodě, jen pokud ho budete držet takto (bez obav ze zlodějů :-) ), tj. bez toho pásku na zápěstí, tak ten pásek rovnou odepněte a strčte dovnitř, vypadá to líp. Ta kytka ve vlasech náhodou může vypadat hezky, ale jestli si dáte takto výrazné náušnice, už to nepřehánějte a nelovte podobný náramek. Nejlíp žádný, ale jestli ho musíte mít, sáhněte po tom nejjednodušším, na který narazíte, klidně i jen jednoduchý tenký, ať už „řetízek“ nebo „obruč“, a ty myslím koupíte za pár korun v každé bižu. Nehty by se mi taky nejvíc líbily jednoduché jednobarevné nebo i jen bezbarvý lak, ale záleží, v čem ce cítíte dobře vy, ne já :-)

aerofrog +2174/-611

16.8.13 10:27

 

Ubrala bych zlatých doplňků, kytku narozdíl od Jiné Reality bych nechala. A určitě bych odlakovala nehty. Raději bez laku než s tímto, to je už příliš nápadné. Jinak celkově se mi to líbí.

ADAD +1860/-783

15.8.13 16:11

 

No, budu vycházet z toho co máte. Šaty - jste mladá, hezká proč ne, já myslím že vám sluší.
To bílé bolerko dejte pryč, skutečně se těžce nehodí, to už se spíš podívejte po nějakém delším svetříku, sáčku nebo se porozhlédněte po nějakém šálu který si přehodíte přes ramena pokud bude chladněji - propátrejte trhy, obchody i obchůdečky, klidně i vietnamce, však se někde jemný šál najde…
Co se týče bot, potřebujete je takové, tak je nechte, osobně bych zvolila vyšší, ale jestli nechcete, nechte je tak.
Pásek zvolte pevný tenký v barvě bot.
Kabelku vraťte kamarádce, skočte do nějakého obuvního a kabelkového řetězce a vsadím obě ruce, že do 4 stovek seženete psaníčko v poloviční velikosti a hezčí. V této velikosti už je to docela zavazadlo. Jen ty obchody pořádně propátrejte.
co se týče šperků - šaty jsou svou barvou již nápadné, takže ať nejste ověšená jak stromeček. Osobně bych si je nevzala. Maximálně buď kytku do vlasů a nebo náušnice. náhrdelník vůbec. Kytka by mi přišla hezčí. Bez náušnic a bez náhrdelníku. to bych spíš koupila zlatavý jemný náramek.
Nehty - jo, je to pěkný, ale to už je spíš na osobním vkusu, já toto nenosím (nosím lak) takže mě by se více líbil lak v barvě podobné šatům…

anahir +1879/-211

16.8.13 10:35

 

Kabelku, nehty, kytku a doplňky pryč, bolerko pokud možno taky. Je to celé přeplácané, jen ty šaty jsou pěkné. K nim doplňky v barvě bot nebo jemné stříbrné, tady ty obří zlaté šmuky jsou tak ke kolotočům.

ProfZav +1469/-323

18.8.13 08:26

 

Nepřináším nic nového - bolerko bych si nebrala, opravdu se ke střihu šatů nehodí, spíš nějaké sáčko, propínací svetřík nebo šátek. Pásek bych taky volila pevný, myslím, že bez něj by to nebylo ono. Pokud ty šaty poutka nemají, nějaká si našijte (rozpárněte kousek lemu v pase a našijte tam bavlnku nebo stužku v barvě šatů po obou stranách). Nehty bych taky nechala jednobarevné, ale to už je detail, i s těmito budete vypadat hezky. Psaníčko dobré, boty jakž takž (vzhledem k tomu, co píšete. I když já se tedy taky chystám na svatbu, na obřad lodičky, po obřadu se hodlám přezout do hezčích sandálů, pokud nebude zima).

vias +8420/-2384

15.8.13 17:02

 

Ty ozdůbky na nehtech, to je večné téma, může mi někdo říct, jak to vzniklo, kdo přišel s tím, že je to krásné atp? Ale k věci, nechte doma tu květinu do vlasů, zkuste se poohlédnout po jiném pásku a zapoměňte na to, že k sobě musí pořád všechno ladit (boty s kabelkou, náušnice s náhrdelníkem, barva kytky do vlasů s barvou šatů atp) - blbost! To velké psaníčko je celkem v pohodě, botky méně, ale beru, že jiné nemáte, anebo nejste na vyšší podpatky a klíny zvyklá, tak bych to brala. Kdybych byla na Vašem místě a musela vycházet z toho, co máte, nechala bych si šaty, náušnice a kabelku, přidala červený lak a výraznou rtěnku, narovnala se a krásně si tu svatbu užila.

Lucelle +3395/-1423

16.8.13 14:16

 

Rozhodně ne ty šperky. Jdete na svatbu, měly by být tedy spíše decentní a ne jak od kolotoče. Nemám nic proti masivní bižuterii, ale chcete tam jít jako elegantní dáma, a toho dosáhnete daleko více jednoduchými šperky, řetízek, náramek… Nemusí to být přímo zlato, pokud ho nenosíte, jen prostě ne něco takto velkého. Kabelka ani lodičky se mi nelíbí, působí to těžkopádně, doporučila bych klidně i nějakou hezkou pantofli nebo sandál, pokud je svatba na trávě, pak by to nemělo být faux pas.

Beldaran +762/-183

17.8.13 12:02

 

saty jsou jedina vec, ktera je na outfitu pekna, sice pisete, neresete to nebo to, ale hold na detailech nejvice zalezi, vse krom satu pusobi levne a neforemne

hifi +256/-73

19.8.13 08:38

 

Je to hezké a vhodné - to je můj názor. Jak to tady tak čtu, tak sto lidí, sto chutí :) Tohle je ta moje: psaníčko je příliš velké a pásek zvláštně (ne)sedí. Pokud necháš bolerko, tak bys pásek mohla vynechat. Jinak nápad použít tři barvy se mi líbí: barevné šaty jako základ, bílá na botech a bolerku, a zlatá na ostatních doplňcích. Zůstala bych u toho :)

Noga +2/-9

19.8.13 13:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek