Jak zvýšit eleganci roláku?

Vložit odpověď
hanshi

9.10.12 16:29

Ahojky, v zimě je pro mě rolák nezbytností, jinak jsem hned nachlazená, jenže pokud mám na sobě klasický rolák, nevypadá to příliš elegantně, chtělo by to nějak doplnit, ale tak, abych se v práci neupekla :). Nemá někdo nějaký fajn tip? Pokud bych si např. vzala korále, jen to zvýší eleganci horního dílu, ale pořád to bude jen takové tričko… Budu vděčná za jakýkoliv návrh. Díky :-)

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Roláky vám samozřejmě neberu, ale co takhle naučit se nosit šátky? Ty jsou elegantní víc než dost, krk vám zahřejí a navíc získáte úžasné množství variant vašich outfitů. Nemusíte se pak v zimě omezovat jen na roláky, můžete dál nosit oblíbená trička, halenky, svetříky. A navíc šátek se dá vždycky sundat, když je někde přetopeno na rozdíl od roláku.

Alhambra +10070/-1596

9.10.12 18:19

 

Souhlasím s Alhambrou. V případě nachlazení, pokud si rolák opravdu chcete vzít, můžete šátek uvázat i přes rolák, některá aranžmá krk kompletně zakryjí, popřípadě doplnit oblekovou vestičkou, což by mohlo zahladit „tričkoidní“ vzhled a na rozdíl od saka se s rolákem se v této kombinaci neupečete. Také bych volila středně elegantní spodní díl např. tvídové kalhoty nebo delší pouzdrovou sukni.

Daniela1991 +971/-246

9.10.12 20:10

 

Roláky nosím ráda, jednak ty tričkového materiálu a k nim svetřík do véčka, ale také svetr-rolák. Ty tričkoidní roláky oživuji korálemi nebo dlouhým náhrdelníkem s nějakým přívěškem, na roláky-svetry často připínám brož.
Mnohem raději ale nosím šátky k halenkám či tričkám, na youtube je spousta videí s návody, jak je rozličně uvázat, a jak už tu bylo řečeno, v případě, že je přetopeno, šátek sundáte.

Harmonika +3141/-470

9.10.12 20:55

 

Harmonika má naprostou pravdu, tady http://www.youtube.com/watch?… je video, kde je hned 25 způsobů, jak šátek uvázat. Jasně, některé jsou dost takové teen age, ale několik je jich tam fakt dobrých a zdaleka to nejsou všechny… Takže abych tak řekla - souhlasím se šátkem, korále, náhrdelník, brož a tak podobně.

Ilyska.S +1097/-580

10.10.12 08:26

 

Tenký roláčik naozaj gorále pozdvihnú. Hodia sa kovové, drevené, z polodrahokamov, aj plastové pokiaľ tú vkusné a nekriči to z nich. Veľkosť sk vyberte podľa postavy. No a záleži pravdažé čo si k tomu roláčku oblečiete a obujete. Sukňa je viac ženská ako nohavice a lodičky alebo jemnejšie mokasíny tomu tiež pomôžu.

Sépia +2254/-928

10.10.12 18:43

 

No já osobně neznám nic elegantnějšího než klasický černý rolák na tělo s kalhotami z tvídu, lodičkami na podpatku, či oxfortkami a vysoko vyčesaný drdol. Podle mě to ani žádné zvlášntí doplňky nepořebuje. Možná trochu strohé, ale „vražedně“ elegantní:-)

NelaAndrt +2479/-596

26.10.12 22:54

 

Zkuste přes rolák vestičku, já osobně jich mám několik v různých stylech a velmi oblečení pozdvihnou.

Carmiena +202/-76

10.10.12 20:41

 

Korále, náhrdelníky - určitě ano, ale také zajímavé a třeba i nápadnější náušnice. Osobně poslední dobou nosím buď korále, nebo náušnice - mám pocit, že obojí najednou je už nějak moc (jsem milovnicí střídmého jednoduchého stylu). Řekla bych, že třeba k masivnějšímu roláku mohou být „pouze“ náušnice dobrou volbou.

Marfusha +0/-9

10.10.12 22:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek