jaké boty ke kabátu?

Vložit odpověď
unkulinka

20.01.15 21:06

Zdravím vás :)
Velmi uvažuji nad koupí tohoto kabátu. Prosím ušetřete si poznámky o tom, že se hodí tak možná někam na hory :D já to dobře vím, elegantních kabátů mám doma spousty, ale už bych taky někdy chtěla aby mi při chození s kočárem bylo teplo, abych se nemusela bát sněhu. taky už mě nudí ta hnusná šeď zimy, a tohle je dle mého super kousek.
teda podle fotky bych si ho opravdu nevybrala, strašně se mi líbil v obchodě, i ta barva je trochu jiná, taková mentolová.

Ale abych konečně přešla k otázce :D… jaké boty se vlastně k takovému kabátu nosí? kozaček mám dost, ale to asi nebude to pravé :DD díky za odpovědi a váš čas :-)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Pokud to chcete ladit celé do sportovna a nechat si kozačky k elegantním kabátům, tak existují i zateplené tenisky. Nevím, jestli to má nějaký oficiální název. Vypadá to třeba takhle:

Existuje toho spousta druhů, takže si snad vyberete nějaké, které se vám budou líbit. Variantou jsou i sněhule, ale já jsem upřímně ještě žádné hezké neviděla a tak nějak mi přijde, že pokud venku nejsou dva metry sněhu a neodklizené ulice, je lepší je natahovat jen na děti. :)

A náhodou, pokud bych si chtěla koupit sportovnější kabát, tak tenhle bych určitě nezavrhla. Vybrala jste hezkou barvu, i střih je fajn, žádná buřtová šílenost ušitá z pytlíků do koše. :)

unkulinka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8744/-1219

20.01.15 21:56

 

Já mám na tokovouhle lítačku kožené kotníčkové boty s beránkem, Jakože takovéhle http://www.the-art-company.com/…dmonton-0386 ale nemá to ty turistické závlačky na tkaničky.
Jinak jsem i pro variantu a la městská barevná traktorka

babakoko +2176/-666

21.01.15 01:24

 

Kabát je pěkný. Myslím, že andiedvorakova s botami radí dobře. Mě napadá jen s jakou barvou nenosit: černá. Kombinace světlých odstínů zelené a černé mi přijde tvrdá.

Krakorec +484/-83

21.01.15 23:13

 

Ke kocarku do snehu bych si koupila klasicke gore-texove snehule v barve a materialu, co se bude hodit k bunde. Neni cas na hrdinstvi, zdravi mame jen jedno.

MP_kosatka +5555/-1437

20.01.15 22:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek