jaké boty ke kabátu?

Vložit odpověď
unkulinka

20.1.15 21:06

Zdravím vás :)
Velmi uvažuji nad koupí tohoto kabátu. Prosím ušetřete si poznámky o tom, že se hodí tak možná někam na hory :D já to dobře vím, elegantních kabátů mám doma spousty, ale už bych taky někdy chtěla aby mi při chození s kočárem bylo teplo, abych se nemusela bát sněhu. taky už mě nudí ta hnusná šeď zimy, a tohle je dle mého super kousek.
teda podle fotky bych si ho opravdu nevybrala, strašně se mi líbil v obchodě, i ta barva je trochu jiná, taková mentolová.

Ale abych konečně přešla k otázce :D… jaké boty se vlastně k takovému kabátu nosí? kozaček mám dost, ale to asi nebude to pravé :DD díky za odpovědi a váš čas :-)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Pokud to chcete ladit celé do sportovna a nechat si kozačky k elegantním kabátům, tak existují i zateplené tenisky. Nevím, jestli to má nějaký oficiální název. Vypadá to třeba takhle:

Existuje toho spousta druhů, takže si snad vyberete nějaké, které se vám budou líbit. Variantou jsou i sněhule, ale já jsem upřímně ještě žádné hezké neviděla a tak nějak mi přijde, že pokud venku nejsou dva metry sněhu a neodklizené ulice, je lepší je natahovat jen na děti. :)

A náhodou, pokud bych si chtěla koupit sportovnější kabát, tak tenhle bych určitě nezavrhla. Vybrala jste hezkou barvu, i střih je fajn, žádná buřtová šílenost ušitá z pytlíků do koše. :)

unkulinka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

20.1.15 21:56

 

Já mám na tokovouhle lítačku kožené kotníčkové boty s beránkem, Jakože takovéhle http://www.the-art-company.com/…dmonton-0386 ale nemá to ty turistické závlačky na tkaničky.
Jinak jsem i pro variantu a la městská barevná traktorka

babakoko +2176/-666

21.1.15 01:24

 

Kabát je pěkný. Myslím, že andiedvorakova s botami radí dobře. Mě napadá jen s jakou barvou nenosit: černá. Kombinace světlých odstínů zelené a černé mi přijde tvrdá.

Krakorec +498/-83

21.1.15 23:13

 

Ke kocarku do snehu bych si koupila klasicke gore-texove snehule v barve a materialu, co se bude hodit k bunde. Neni cas na hrdinstvi, zdravi mame jen jedno.

MP_kosatka +5556/-1437

20.1.15 22:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek