Jaké doplňky mám zvolit k fialovým maturitním šatům?

Vložit odpověď
Anna537

7.11.17 17:19

Ahoj všichni ???? Čeká mě maturitní ples a potřebuji poradit s výběrem barvy lodiček, kabelky k těmto šatům (viz foto) a popřípadě jaký účes mám zvolit.

Najdete v encyklopedii: Fialová barva

 

Kdyby látka byla matná a nebyly tam tak okatě ty kamínky, byly by super, ale střih je pro postavu báječný a barva sedí k vlasům.

Boty bych asi vybírala nenápadné. Pokud je to na ples, tak uzavřená špička a přiměřený podpatek(to jest, ne balerínky). Barva nějaká neutrální. Pokudjsou ozdoby opravdu stříbrné tak šedou nebo stříbrnou na kabelku i boty (volila bych jen psaníčko). Matná šedá (semiš) by byla podle mě nejlepší, případně nepříliš matný taft. Uplně zářivě lesklé bych nebrala.

Účes taktéž jednoduchý, hladký drdol nebo vyžehlené rozpuštěné. Vyhla bych se složitému účesu se spoustou kudrlin a kytiček (nejsem proti nim zaujatá, ale šaty jsou vážně dost výrazné)

flower-go +5/-2

8.11.17 16:40

 

Promiňte, ale těm šatům nepomůže vůbec nic. Budete v nich vypadat jako parodie na Barbie, ať se sebou uděláte cokoli. Jsou nevkusné a vypadají levně a pouťově. Zkuste se ještě porozhlednout a poradit se s někým, o kom víte, že má vkus.

Bossygirl +6526/-2374

7.11.17 21:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek