Jaké kozačky ke kabátu?

Vložit odpověď
moora

26.9.14 18:30

Na jaře jsem si koupila tento zimní kabát a protože pomalu bude čas ho vytáhnout, začínám řešit, jaké k němu kozačky. Přestože hnědou nemám ráda, zdá se mi, že tmavě hnědé by asi byly nejlepší. celkem se mi pozdávají ty první zleva, ještě je mají v černé, tu barvu bych asi užila víc, ale zdají se mi ke kabátu trochu tvrdé. Váš názor? Kabát je ve skutečnosti trochu víc do zelena.

Najdete v encyklopedii: Hipster

 

Já bych se v tomto případě řídila spíše sladění kozaček se zbytkem oblečení, protože ke kabátku můžou být černé i hnědé. Pokud píšete, že hnědou moc nemusíte, tak asi ani nebudete mít moc co k ní. Černé mi k tomu tvrdé nepřijdou

moora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

26.9.14 20:17

 

Můžete mít obojí. To, zda budou černé moc tvrdé, jak tu lidé rádi dokola opakují, nezáleží úplně na kabátku. Hodně také udělá to, jaký jste typ. Jsou lidé, kteří snesou takové kontrasty a na nich to tvrdě vůbec nepůsobí. A pak takoví, kteří jsou hodně nevýrazní a skutečně to na nich tvrdě působí. Nejlepší by bylo vzít si na sebe kalhoty/sukni, které budete v zimě často nosit, kabátek třeba do tašky a v obchodě vyzkoušet se všemi třemi barvami bot. Tak nejlíp zjistíte, které vám sednou a nejlépe zapadnou do šatníku.

Říkáte, že je víc do zelena, tak jsem se pokusila pro ilustraci najít, že s tou tvrdostí to skutečně nebude zase tak horké, jak se někdy zdá. Chce to zkoušet :)

moora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

27.9.14 12:20

 

Mne osobne sa k tomu najviac pozdavaju tie tmavohnede na fotke vlavo, ale ak ich budete moct nosit len ku kabatu (co je pravdepodobne, lebo ak sa Vam hneda nepaci, tak ju nebudete chciet nosit) tak si radsej kupte cierne - znesie sa to v pohode.

moora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

fleur2904 +412/-183

27.9.14 08:27

 

súhlasím so sosha. ten odtieň mám aj ja veľmi rada a mám jesenné členkové topánky v tej farbe, pretože nemám tiež veľmi rada vyslovene hnedé topánky. je taký neutrálnejší a jemnejší.

Jessenka +75/-5

1.11.14 19:00

 

Černá by k tak pěknému kabátku byla opravdu moc tvrdá. Líbilo by se mi k němu něco mezi hnědou a černou, taková nebarva, jako:

http://damska-obuv.heureka.cz/…l82895cap_3/

nebo:

http://www.humanic.net/…a-1623715682?…

Pěkné hnědé jsou i tyto:

http://www.humanic.net/…a-1623715372?…

http://www.humanic.net/…a-1623715712?…

Ty jsou velmi podobné těm, které se zamlouvají i Vám.

A kdybyste byla hodně odvážná, mohla byste zkusit úlet v podobě fialových kozaček:

http://www.bata.cz/…acky-valeria

Tyhle nejsou zrovna moc pěkné, ale víte, jak to myslím, prostě „skoronenositelný“ úlet :) To, prosím, neberte úplně vážně!!

moora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

26.9.14 19:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek