Jaký vršek k těmto šatům - podzim/zima

Vložit odpověď
Laen

15.9.12 10:48

Potřebuji poradit, co na sebe přes tyto šaty. Chci je nosit na podzim, možná i zimu, ale nevím, co na ně, aby mi nebyla zima. Nemám na mysli teď trenčkoty a kabáty, ty pasují, ale lámu si hlavu se svetříky.
Mám doma spoustu svetrů přes hlavu, ale ani jeden mi k šatům nepřijde vhodný. Na knoflíky mám tři: černý pod zadek, světle zelený krátký a rezavý dlouhý něco pod zadek a oversized. Podle mého ale by šel jen ten černý.
Poraďte mi prosím, co byste nosily vy (prosím berte ale ohled na to že jsem podzimní typ). Uvažuji, že si koupím ještě jeden černý svetřík na knoflíky, ale v krátké verzi.

Na první fotce jsem já v šatech přepásaných páskem, šaty jsou oranžové. Druhá fotka je pro představu, jak vypadají šaty bez pásku - momentálně nemám u sebe foťák, takže nemohu vyfotit na sobě.

Najdete v encyklopedii: Oranžová barva

 

To, že by Corleone ty šaty nenosil, mě uklidňuje. Tahle planeta není dost velká pro dva Maxe Klingery. Vy je bez obav noste. Popravdě, jiný než černý svetřík do pasu si k nim představit neumím, i když černá asi nebude ideální pro váš podzimní typ. Můžete ho zkusit trochu rozsvítit, napadá mě koupit oranžové knoflíčky v barvě šatů a nahradit jimi černé, které na svetru pravděpodobně budou.

Alhambra +10068/-1596

15.9.12 14:22

 

Ten dlouhý černý se asi přežije, ale dost dobře se tou délkou dají ty šaty „zabít“, mnohem lepší by byl ten krátký :) Vyzkoušeno - nosím sukně do pasu nebo šaty v pase přepásané, v létě jsem si koupila tmavě modrý a červený svetřík po pas s kratším rukávem a vypadá to opravdu mnohem lépe.

misial +16387/-5052

15.9.12 11:02

 

Předně - šaty se mi opravdu moc líbí, zajímalo by mne odkud jsou :) Myslím, že černý svetr po zadek bude úplně v pohodě, v zimě vám aspoň zahřeje i ledviny.
Pokud chcete koupit nějaký nový, asi bych šla také do černého, příjde mi, že by se s tím jiné barvy dost praly, protože jsou šaty výrazné.

SweetieCH +1838/-794

15.9.12 10:55

 

Osobně též hlasuji pro svetr končící u pasu. Delší svetr by totiž zakryl to zúžení v pase a zezadu byste vypadala, s prominutím, jako kužel (pokud svetr nemá nějaké zavazování vzadu, které se dá stáhnout a udělat tak hezčí křivky). Každopádně s kratším svetrem Vám pas vynikne opravdu víc. Volila bych tmavší barvy - černou (ta už je na šatech) nebo hnědou (ta by se mohla hodit k vám, jako k podzimnímu typu, tak pokud bude ladit se šaty, proč ne) :) Jinak se mi šaty líbí víc s tím páskem a osobně bych šla raději do svetru, který je rozepínací, aby byl vidět celý vzor.

Coctopusmaka +1000/-274

15.9.12 14:31

 

me by se k nim libil dlouhej tlustej bezovej svetr prepasanej v pase

razorblade +33049/-14046

15.9.12 15:56

 

Napadlo mě to samé co razorblade. Na druhou stranu šaty s akantem a meandrem nosit v čechách na podzim mi přijde poněkud zvláštní.

Maravelo +9906/-3524

16.9.12 12:29

 

K těmto šatům bych nic nenosil, protože bych je radši zahodil. Vypadají jak laciná imitace perského koberce.

corleone +11500/-8594

15.9.12 12:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek