Je toto vhodný outfit na svatbu? Jaké k němu doplňky?

Vložit odpověď
Alindu

2.9.18 21:58

Dobrý den, ráda bych se se zkušenými pekelnicemi poradila, zda jsou na svatbu vhodné tyto kalhoty s bolerkem. Svatba bude standardní, čili obřad na radnici atd., nic extra honosného, ale ani neformálního. Pokud si myslíte, že bych s tímto „modelem“ neudělala chybu, napadá vás, jaký obléci top a do jaké barvy ladit doplňky (kabelka, boty, šperky)? Všem předem díky moc za rady!

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Vás bych chtěla mít na svatbě. V záplavě nudy, šedi na hranici nevkusu, co na svatbách vídám, byste pro mě byla příjemným zpestřením. Osobně bych volila decentně krajkový top, i na doplňcích v tonech nude, béžové… Do černé a jiných tmavých barev bych nešla.

Alindu: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Janha +30/-3

5.9.18 12:46

 

Podobný kostým jsem si zkoušela v jednom sekáči a moc mě naštvalo, že mi nesedl! :D

Volila bych klidně bílou halenku (krajkovou, s vázankou, prostě nějak ozvláštněnou - třeba perlový límeček, nebo něco, jako co máte. Třeba i bílá košile se šňůrou perel by byla bomba…).

Boty a tašku bych volila tmavou - tmavě modrou třeba (ale možná i opačně - bílou, nude, možná i žlutou tašku! Jak si troufáte… nebo tašku i s nějakým vzorem, žádný tam asi zatím nemáte). A líbila by se mi hezká brož, pokud teda nebudete mít moc mega náhrdelník.

Ale souhlasím s @Janha, mnohdy jsou svatbní hostky spíš jak šedé myši - šedé, vyblitá modrá, vyblitá béžové apod. Toto mi přijde super a origoš. Džte se toho coby konceptu.

Alindu: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +270/-214

5.9.18 20:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek