Je toto vhodný outfit na svatbu? Jaké k němu doplňky?

Vložit odpověď
Alindu

02.09.18 21:58

Dobrý den, ráda bych se se zkušenými pekelnicemi poradila, zda jsou na svatbu vhodné tyto kalhoty s bolerkem. Svatba bude standardní, čili obřad na radnici atd., nic extra honosného, ale ani neformálního. Pokud si myslíte, že bych s tímto „modelem“ neudělala chybu, napadá vás, jaký obléci top a do jaké barvy ladit doplňky (kabelka, boty, šperky)? Všem předem díky moc za rady!

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Vás bych chtěla mít na svatbě. V záplavě nudy, šedi na hranici nevkusu, co na svatbách vídám, byste pro mě byla příjemným zpestřením. Osobně bych volila decentně krajkový top, i na doplňcích v tonech nude, béžové… Do černé a jiných tmavých barev bych nešla.

Alindu: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Janha +30/-3

05.09.18 12:46

 

Podobný kostým jsem si zkoušela v jednom sekáči a moc mě naštvalo, že mi nesedl! :D

Volila bych klidně bílou halenku (krajkovou, s vázankou, prostě nějak ozvláštněnou - třeba perlový límeček, nebo něco, jako co máte. Třeba i bílá košile se šňůrou perel by byla bomba…).

Boty a tašku bych volila tmavou - tmavě modrou třeba (ale možná i opačně - bílou, nude, možná i žlutou tašku! Jak si troufáte… nebo tašku i s nějakým vzorem, žádný tam asi zatím nemáte). A líbila by se mi hezká brož, pokud teda nebudete mít moc mega náhrdelník.

Ale souhlasím s @Janha, mnohdy jsou svatbní hostky spíš jak šedé myši - šedé, vyblitá modrá, vyblitá béžové apod. Toto mi přijde super a origoš. Džte se toho coby konceptu.

Alindu: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +259/-214

05.09.18 20:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek