Jsou mi tyto boty malé?

Vložit odpověď
Jiná Realita

3.7.12 14:54

Ahoj pekelnice, nebo i pekelníci :)

Prosím vás, myslíte, že mohu tyto boty nosit, nebo jsou opravdu moc malé?
Mám přesně mezi 38 a 39, takže musím pořád řešit, jestli mi bude 38 úplně nafest (nebo i trochu menší), nebo 39 přesahovat (často i o hodný kus) nohu :(

Tyto jsou z eshopu, můžu je ještě pořád vrátit. Napadlo mě, že se předtím zkusím poradit. Ale jsem si jistá, že 39 mi bude už zase moc velká.

Děkuji za názory :)

(omluvte mé nekrásné nohy, v tomto vedru chodím bosa a navíc sklízím seno :-D takže je mám poněkud okoralé)

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Ty první mi přijdou takový hodně natesno, záleží jeslti ti třeba nesjede noha až někam pujdeš, ty druhé mi přijdou uplne ok:)

LadyPapajka +8547/-3576

3.7.12 15:06

 

Možná by to chtělo ještě fotku z druhé strany, osobně se totiž řídím tím, jak moc mi přečuhuje palec, což je nápadnější. Pravda také je, že při chůzi u tohoto typu bot navíc má noha tendenci sjíždět dolů, takže u většího čísla byste zase mohla mít za patou nepěkný až moc velký kus volného místa a výsledný dojem by byl horší.
Proto první boty (větší fotka) nebrat, druhé boty nechat (ty se mi i vizuálně víc líbí, ale vím, na to jste se neptala). Navíc jestli se vám v nich chodí pohodlně, tak bych si je nechala. Nikdo vás dle mého nebude detailně očumovat, jak moc máte boty správně na míru nebo ne…

Harmonika +3141/-470

3.7.12 15:27

 

já bych řekla že jsou malé , alespon ty první. Pokud dobře vidím tak vám z nich leze kousek předních prstů - navíc když půjdete, tak se vám noha nejspíš ještě posune dolů.

girl.or.element +7128/-2720

3.7.12 15:13

 

Tohle se přes fotku vyřešit nedá. Pokud boty tohoto typu jsou trošičku těsnější, myslím pásky, když jsou nové, tak to povolí a bude to OK. Pokud jsou už teď pohodlně volné, za chvíli budou na noze lítat.

wednessday +954/-182

3.7.12 16:12

 

prve su rozhodne male. u druhych zalezi ako velmi sa posunie noha vopred, nech to nevyzera blbo :)

eless +18559/-3913

3.7.12 15:49

 

Na té první fotce prstíky mírně přečuhují, na té druhé jsou schované už v „domečku“. Pokud přečuhují už teď, za měsíc až se materiál roztáhne, se budete zachycovat za přední okraj bot. Celá noha se pak posune dolů a ven a stabilita nohy bude narušena. Pásky to nezachrání, protože gravitace a vysoký podpatek jsou silnými soupeři. Navíc právě v létě noha více natéká a večer budete mít jistě větší velikost naž ráno, doma, v pohodičce před zrcadlem. Určitě bych si je vyměnila.

vespinka +1131/-294

4.7.12 07:45

 

Řešívám podobný problém, akorát u mě je to mezi 40 a 41. Sandály mám teď menší, tedy respektive kratší - problém je jen s palci, které při chůzi trochu vyčuhují. Říkala jsem si, že když mi boty na šířku sedí akorát (což je docela výjimečný případ), jsou pohodlné a líbí se mi, tak se to kvůli palcům nezblázní. Ty boty na první fotce mi ale připadají nejen krátké, ale tak nějak celkově těsné. Navíc tam může dělat problémy ta výška, já mám klínek o kus menší. Druhý obrázek ok. Jak moc se dá spolehnout, že nohy nebudou klouzat, pásky nebudou dřít kůži nebo se naopak příliš vytahovat apod., to už nedokážu podle fotek říct.

analfabet +383/-43

4.7.12 11:52

 

Tlačí Vás? Jsou Vám malé. Lezou Vám z nich prsty? Jsou Vám malé. Jsou Vám akorát? Jsou Vám akorát. Tohle už je fakt napováženou.

Pink_lemonade01 +637/-163

3.7.12 15:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek