Jsou tohle společenské boty?

Vložit odpověď
Emily.V

2.6.14 15:08

Poslední divadelní článek mě přesvědčil, že potřebuju společenské boty. V nějakém starším článku Ada psala, že společenská lodička by neměla mít pásky přes nárt - zkušenost mi ale říká, že v mojí cenové kategorii lodičky bez pásku buď padají z nohy nebo tlačí, nic mezi tím.
Proto by mě zajímal názor módního pekla na boty s vertikálním páskem přes nárt - bylo by to do opery v národním ok? Případně by byl snesitelnější jen jednoduchý pásek přes nárt?

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Já osobně bych se nad Vámi vyobrazenými modely vůbec nepozastavila - připadají mi o.k., pásky jsou jemné, decentní, boty i podpatek pekného tvaru, žádné humpolácké křusky, takže ze mě naprosto v pořádku (více se mi líbí ty první, byť jsou trochu retro stylu). Pravdou ale zůstává, že klasické lodičky bez pásku jsou prostě univerzálnější, tento typ bot musíte umět vhodně zkombinovat.

Emily.V: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Atrofie +6229/-1528

2.6.14 15:17

 

Mně přijdou naprosto v pořádku, ale musí být dobře zkombinované.

Christalis +181/-109

2.6.14 18:43

 

Z mého laického pohledu - krásná společenská bota. Mám s padáním/tlačením stejný problém - řeším ho menším číslem kožené lodičky, která se časem na nohu natvaruje (nic zdravého to určitě nebude).

Emily.V: Odpověď mi pomohla, děkuji!

NInaL. +538/-135

2.6.14 19:28

 

Tie prvé ešte skôr ako tie druhé, je to elegantná poltopánka a nie lodička a pri nej je teda ten remienok úplne v poriadku. Ani druhé by mi neprekážali, nakoľko majú jemný opätok, ale tie prvé sú podľa môjho názoru v pohode nositeľné na večer do spoločnosti. (Podobného strihu je aj mnoho topánok na spoločenské tance, najmä na argentínske tango.)

Emily.V: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3928/-1444

3.6.14 06:59

 

Oboje jsou krásné! Také uvažuji o koupi lodiček a mám stejný problém jako vy - po třech krocích už mi lodičky padají. Kde jste na ně narazila?

Lenicka07 +954/-445

4.6.14 19:00

 

První jsou nádherné! Ty druhé mi připadají moc „mohutné“. Ovšem to může být pouze dojem z fotky.

anniesomerhalder +6/-0

5.6.14 20:51

 

Já bych řekla, že boty jsou v pohodě. Samozřejmě lodička bez pásku je lepší, ale i tyhle jsou hezké a nezdráhala bych se je označit za společenské. S padáním lodiček mám bohaté zkušenosti, patěnky nepomáhají. Navíc mě kolikrát bota tlačí vepředu a zároveň se mi vyzouvají (úžasná kombinace). Já bych zase nemohla mít takhle úzký podpatek, musím volit širší, abych to ubalancovala, a také kratší.

Erinka.X +861/-232

5.8.14 09:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek