Kde ďalej predať oblečenie?

Vložit odpověď
girlie

11.1.13 15:07

Poraďte mi prosím nejaké stránky, na ktorých môžem skúsiť predať oblečenie? Mám už celkom dosť takého, ktoré je síce stále ok, ale ja už ho proste z rôznych dôvodov nenosím. Doteraz som ho dávala rovno k smetiakom /zmizlo max do pol hodiny/ alebo lepsie veci brala sestra do prace, kde ma desiatky kolegyn, na rozobranie.
Teraz by som ale chcela skusit najprv ten predaj, predsa len par eur sa vzdy zide :)

Dakujem :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

https://www.votocvohoz.cz/ - myslím, že tam jsou i uživatelky ze Slovenska, samozřejmě ale poštovné se poněkud prodraží, pokud budete posílat do ČR (ale třeba se Vám ozve nějaká Slovenka)

Možná bych zkusila i Aukro - existuje i slovenská verze http://aukro.sk/

Nebo přímo zde na MP v diskusním tématu Bazar. Víc mě momentálně nenapadá.

smrtonoška +3969/-553

11.1.13 15:33

 

Pokud by se vám nechtělo oblečení za každou cenu prodávat a máte možnost dostat se do některého z větších měst, ráda bych Vám nabídla možnost hodit oblečení do kontejneru Diakonie Broumov, která oblečení svážía rozdává těm, kdo ho potřebují (např. v dětských domovech, bezdomovcům,…)

Seznam míst, kde kontejnery stojí, jsou tady: http://www.diakoniebroumov.org/…-v-CR58.html

Taky se chystám probrat šatník a vím, že bych za ty svoje obnošené kousky moc nedostala i přesto, že jsou pořád ještě hezké. Dneska je ale na aukru a jiných serverech konkurence tak veliká, že by zisk vyšel max na poštovné a dýško :)

ajikkk +220/-51

11.1.13 22:10

 

zkusila bych votocvohoz.cz, ale tam nevím, jak je to s jinými než českými uživateli.

Audrey.Piper +5705/-1594

11.1.13 15:25

 

Keďže ste slovenka, bazoš.sk, mimibazar.sk, modrý koník.sk, mne sa najviac predáva na modrom koníku, je to stránka pre mamičky, ale predaj oblečenia tam fakt fičí :), na MMB aj modrý koník sa treba zaregistrovať, modrý koník má pridružené stránky modrá strecha, kde sa predávajú doplnky do domácnosti, nábytok a moja svadba kde sa predávajú svadobné a spol. šaty, topánky a hlavne kopec bižutérie, minule som tam ulovila prsteň J.Crew za 6 éčiek, cena na nete je 65 dolárov

chic-nešika +1581/-496

12.1.13 10:09

 

Neviem či je to ešte aktuálne, ale ja som mal dosť dobré skúsenosti s Kaymu.sk , vestu ktorú som tam chcel predať som o pár dní videl použitú ako platenú reklamu na FB, a nič som za to neplatil :D

mysooo +0/-0

12.3.15 11:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek