Kombinace k ostre ruzovemu kasmir svetru

Vložit odpověď
bilaholubice

12.12.15 15:05

Dobry den, pekelnice :-) prosim timto o radu. Vcera se mi povedlo koupit v sekaci 100% kasmirovy svetr za uzasnych 140 Kc. Barva je dost vyrazna ruzova a uvazuji,s cim jej zkombinovat. Jsem spinava blondynka s modryma ocima, typ spise letní. Sedi mi vice pudrove barvy, ale chapete,tato nabidka se nedala odmitnout ;-) s jakou barvou mam svetr zkombinovat? Cerna mi prijde do teto kombinace hodne brutalni, bila na zimu neprakticka, snad seda? Sede slimky? Nebo neco nude? Dekuju za vsechny rady…s pozdravem Zuzana

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

Neľutujte svoj nákup, sveter je veľmi pekný a určite ho využijete. Nech sa Vám dobre nosí!

bilaholubice: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vintage holka +1022/-124

12.12.15 20:32

 

Jestli tomu dobře rozumím, tak sama sebe vidíte a hodnotíte jako letní tlumený typ, zatím co svetr určený pro kontrastní zimní typ. Jestli je Váš odhad (co se Vás týče) správný, pak je to docela průšvih. Svetr je sice hezký a věřím, že i kvalitní, ale má naprosto opačné barevné vlastnosti, než Vy sama potřebujete (jediné, co je v souladu je barevná teplota) a když je žena tlumeného typu barevně „přebitá“, je negativní efekt opravdu značný. Taková barva Vám totiž úplně vygumuje obličej a způsobí nepříjemný až laciný dojem z nositelky.
Takže konstruktivně, pokud ho chcete zkusti nějak obstojně nosit, že potřeba dostat do blízkosti tváře takové barvy, které negativní efekty co nejvíc potlačí a rozbijí. Nikdy bych ho nenosila bez košile, jejíž límeček bude koukat ven okolo výstřihu. Ta košile by samozřejmě měla být v co nejideálnější barvě pro Vás. Dálší trik potom samozřejmě spočívá v náhrdelníku a naušnicích. Všechny tyto věci by měly být vybrány cíleně jako prostředky k potlačení negatvního efektu křiklavé barvy.

AnaKarenina +4690/-1312

16.12.15 15:04

 

No já tedy nevím, ale ta barvička byla in někdy kolem roku 2006/7. Nějak by se mi do ní nechtělo. Jedině snad s aktuální miminkovskou bledě růžovou.

LEVEBE58 +791/-380

12.12.15 17:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek