Černobílý kabát - kombinace s vínovou

Vložit odpověď
martinarie

12.12.12 11:12

Mám černobílý kabát, černá převažuje, bílá je jen doplňková, upozaděná, nevýrazná. Nosím k němu vínovou kabelku, kozačky mám černé. A teď dotaz, četla jsem tu někde, že mám vždy kombinovat maximálně tři barvy. Znamená to tedy, že šála, čepice, punčochy už můžou být jen vínové (pokud ne černé) a nebo můžu k téhle kombinaci přidat ještě další barvu a jakou? Díky.

Najdete v encyklopedii: Bordó

 

Maximálně 3 barvy je základní spolehlivé vodítko pro ty, co si nejsou jisté nebo pochybují o svém vkusu. Kombinovat můžete i více barev, ale je třeba to sladit. Takže přidat další barvu určitě můžete, je třeba zkoušet a nechat si poradit kamarádkou, sestrou a pod. Pro začátek zkuste přidat tmavě zelenou nebo tmavou tyrkysovou.

Zoe +2709/-400

12.12.12 12:04

 

Já bych se neřídila striktními poučkami, ostatně pravidla jsou od toho, aby se porušovala:o) Černá i bílá jsou neutrální, takže se nebojte vínovou zkombinovat s další barvou. Nechci vám radit konkrétně, protože záleží na přesném odstínu té vínové (ale napadá mě žlutá, zelená, fialová…)

+/-

12.12.12 12:02

 

Já bych černobílou (pepř a sůl, melír, říkejte tomu jak chcete) brala jako jednu barvu. A pokud máte takový kabát, půjde k němu cokoli. Osobně bych nekombinovala s čistě bílou a klasicky hnědou, nevím proč, ale mám takový pocit, že by to nebylo ono. Velmi by se mi líbila kombinace s křiklavě citrónově žlutou, například. :-)

corrigan +16866/-9380

12.12.12 12:06

 

to je blbost. cerna a bila jsou dost neutralni barvy, takze k nim a k vinove kabelce vemte klidne i jednu nebo dve dalsi barvy

razorblade +33049/-14046

12.12.12 20:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek