Kombinace zlata a bižuterie

helenkka

14.08.12 18:03

Zajímalo by mě, jak se díváte na kombinaci šperků z bílého zlata a bižuterie. Vždycky se mi zalíbí nějaké barevné korále nebo náušnice, ale zároveň nosím (bílo)zlatý řetízek, prstýnky, náušnice… Přijde mi divné vzít si třeba něco barevného na krk nebo barevné náušnice a mít řetízek. Jsou to pro mě ale důležité věci - prstýnek snubní a zásnubní, řetízek za narození dcery… Nechce se mi to sundavat.


Reklama

 

Já nosím vždy jen jeden náhrdelník nebo řetízek, ale spousta žen nosí šperky, které jsou „jejich součástí“. Napadla mě namátkou postava Marii LaGuertové ze seriálu Dexter. Na krku měla vždy nějaký výrazný šperk, ale kromě toho nikdy nesundávala řetízek s křížkem. Takže to asi jde :-)

Alhambra +9961/-1593

14.08.12 18:16

 

Hodně záleží na tom, jaký ten řetízek je..
Pokud je stejně jemný jako na obrázcích od Alhamry, tak by mi to vůbec nevadilo..
Jestli je silnější a nápadnější, tak se to s něčím tlouct může..
Zkoušejte kombinovat a dejte na svůj instinkt..

megusa +2321/-182

14.08.12 21:06

 

Já bych to nemíchala.Změť mi přijde nevkusná a mně osobně to přijde takové „světské“ ( komediantské). Buď bižuterie nebo ušlechtilé kovy - zejména na krk, který upoutává pozornost tím, že je ve výšce očí druhých. Snubní prsten bych v součinnosti s bižuterií neřešila, ten mi prostě přijde patřičný na denní nošení, kdežto bižuterie má úkol momentálního doplňku. Méně je prostě více… chce to vybrat s rozmyslem. Navíc můžeme být pokaždé jiné- jednoduchá bílá halenka třeba s nápadnější dřevěnou bižuterií vypadá úplně jinak, než s jemným zlatým řetízkem… ;)

Chany +14745/-1532

14.08.12 21:50

 

S tím, co dáte na krk, bych asi byla opatrná, když tam máte řetízek. Prstýnek neřeště. V uších, na ostatních prstech a na rukou (myšleno náramky) noste co je vám libo. Jen mě drhne, když má někdo věci např. z bílého zlata a bižu se zlatými háčky.

firefly +5461/-786

15.08.12 01:14

 

Jak bylo uvedeno, na rukou bych kombinaci bižu a zlata neřešila, ale na krku bych se do ni nepouštěla. Obecně nemám ráda, když má někdo více řetízků, korálků nebo čehokoliv na krku. Myslím si, že je to nevkusné a působí to dojmem „mám jich hodně, nevím, který, tak projistotu všechny“.

MUDr.Lant +4322/-558

15.08.12 08:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama