Které šaty zvolit jako svědek na svatbu

Vložit odpověď
panmeloni

5.7.14 20:35

Vážení čtenáři,
jelikož se již delší dobu nemohu rozhodnout, ráda bych požádala o radu i někoho dalšího. Byla jsem požádána svědčit na svatbě a potřebuji zvolit vhodné šaty. Po útrpném hledání jsem našla dva favority a nejsem schopná se mezi nimi rozhodnout.
Ne z pohledu, které mi budou více slušet, ale z pohledu, které budou vhodnější. Na svatby nechodím, takže tápů, co se dnes hodí. Šaty Ophelia - bíločerné mi přijdou možná až moc letní - neslavností a naopak u šatů Lana (zelené) se bojím, zda nejsou až moc večerní.
Co myslíte vy? Které šaty jsou vhodnější?

Najdete v encyklopedii: Retro šaty 50. léta

 

Já bych svědkyni v těch zelených klidně brala. Jsou moc pěkné a nepřijdou mi ani extra večerní ani smutné. Naopak přiměřeně slavnostní :) urcite byste našla spoustu dalších vhodných šatů, ale pokud jsou tohle favoritky, tak bych se zelených vubec nebála..

panmeloni: Odpověď mi pomohla, děkuji!

TeaTereza +32065/-12307

5.7.14 22:59

 

Podle mě jsou vhodnější ty zelené - bíločerné jsou sice krásné, ale 1) mi připadají méně slavnostní a 2) jsou hodně výrazné a nevěsta by určitě neměla radost, kdybyste od ní odváděla pozornost :)

panmeloni: Odpověď mi pomohla, děkuji!

CandyKendall +28492/-1463

5.7.14 21:50

 

Zelené.

panmeloni: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16464/-4174

7.7.14 06:32

 

Za mě ty zelené, jsou super, zvlášť pokud jste tmavovláska nebo podzimní typ.

Emily B +367/-322

13.7.14 22:47

 

Myslím, že už je na čase zbavit se tohohle otřesného českého komplexu - nesmím být výraznější bež nevěsta. Nevěsta bude vždycky královnou svatby, protože nebýt jí, svatba není. Nevěstu, prostě zastínit nelze. A svatba plná šedivých zastřčených lidí, kteří se bojí aby náhodou nezastínili někoho v obrovské bílé robě, by mě jako nevěstu opravdu nepotěšila. Je to veselá událost, všichni by na ní měli vypadat pěkně, reprezentativě, elegantně.. Možná by bylo úplně nejlepší zeptat se nevěsty. A neřešit to, jestli to není moc ozdobné. Svatba nejsou promoce, myslím, že na ní se hodí úplně jiný styl oblečení. Líbí se mi ty zelené šaty, protože pokud to není svatba na úřadě, tak přece nebudete vypadat jako kancelářská myš v kostýmu z manžestru. A ty květované šaty, co sem dala Stephora jsou taky krásné :) Rozhodně by bylo dobré přestat řešit, zda to není moc výrazné, to je neuvěřitelně zbytečná starost.
A abych dokázala, že jsou i svatby kde jsou družičky a hosti apod. krásně výrazní, tak sem dám jednu fotku (doufám, že se zobrazí). Pochází z faceboové stránky Ladyvlondon a je to fotka ze svatby, myslím, že přímo od angličanky. 

panmeloni: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LeKarolinaK +143/-42

20.7.14 18:37

 

Někdo se mnou nebude souhlasit, ale já zastávám názor, že šaty by neměly upoutávat pozornost. Ať pozitivní či negativní. Nevěsta je sice jen jedna, ale může se stát, že jiné šaty budou poutat více pozornosti. Hlavně pak na fotografiích.. Myslím, že „praštit do očí“ by měla nevěsta a ne někdo jiný. Takže bíločerné šaty jsou za mě nevhodné a i méně slavnostní. Já bych nevolila ani ty zelené, protože se mi odstín nelíbí. Ale pokud mám vybírat pouze z těchto šatů, volila bych ty zelené.

Erinka.X +861/-232

8.8.14 20:45

 

No nevim, ale u tech prvnich pisou out of stock, takze je asi jasny, ktery si vyberete… Ty zeleny jsou nadherny, pokud nevesta nebude v necem super jednoduchym a nenapadnym, tak jsou v pohode- aby vedle vas nevypadala jako chuda pribuzna. Ale nevim, mate s tim obchodem zkusenost? Mam neblahy tuseni, ze za ty penize to nebude zadna velka kvalita.

llolla +20398/-3435

5.7.14 23:14

 

Střihem se hodí oboje šaty, barvu bych ale zvolila nějakou světlou, pastelovou. Svatba je radostná událost, svědkyně je po nevěstě nejdůležitější ženou, měla by být oblečena slavnostně, ale ne smutně.
Záleží samozřejmě i na prostředí svatby - jiné je to na zámku, na louku mohou být i pěkné bavlněné letní šaty.

Linie +19644/-3300

5.7.14 20:46

 

asi bych byla pro ty zelené…když nejsou až ke kotníkům, tak mi večerní nepřipadají a na svatbu jsou pěkné a střihově vhodné…Klidně Vám ale rozhodování můžu ztížit ještě tím, že se můžete zeptat snoubenců, jakou mají doplňkovou barvu svatby k bílé ( příp. šampaň).....a spodnici nechte nevěstě

kočka Míťa +1960/-700

7.7.14 12:30

 

Svatba je veselá věc, navíc v létě, zkuste květy - letní tématika a střihem velmi elegantní a slavnostní, něco podobného jako jsou tyhle třeba…

mě by taková svědkyně nadchla ;-)

stephora +32/-19

7.7.14 14:46

 

Nevzala bych si ani jedny. Oboje jsou pro svědkyni moc výrazné. Zejména pokud pod nimi budete mít velkou spodničku jako na fotkách. Pokud tedy není svatba v nějakém stylu, ke kterému se to hodí.

AnoNe +12739/-3082

5.7.14 22:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek