Kvalitní kabelka pro maminku (Praha)

Vložit odpověď
beatlefan

7.10.15 07:12

Dobré ráno!
Váhám nad výběrem vhodného dárku (kabelky) pro maminku ke kulatým narozeninám. Původně jsem zvažovala koupi perzonalizované Le Pliage, ale (ne)kvalita mého vlastního kousku mě odradila. Rozhodla jsem se tedy pro koženou kabelku nějaké méně profláklé značky.
V místních diskuzích jsem narazila na eshop gregorio.cz a nabídkou se mi celkem zamlouvá. Máte zkušenosti s nákupem nebo jejich sortimentem? Případně, můžete mi doporučit nějaký jiný eshop/ kamenný obchod v Praze s kvalitním koženým zbožím?
A co jste mamince ke kulatinám pořídily vy? :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

S gregorio.cz nemám dobrou zkušenost. Moc se mi tam líbila kabelka P.Cardin, kterou jsem si nakonec objednala. kabelka došla rychle a bez problémů, zjistila jsem ale, že z boku na zlatém štítku s logem je lepidlo nebo tak něco, které nejde dolů. Protože to bylo dost viditelné a kabelka nebyla nejlevnější, volala jsem do firmy, zda by mi bylo možné kabelku vyměnit za jiný kus (dle internetové nabídky měli mít ještě dvě další stejné). Pán v telefonu se dušoval, že to nebude problém, hned novou kabelku připraví k odeslání a že si to s odpovědnou osobou, co kabelku balila a nevšimla se vady, vyřídí. Po nějaké době mi přišel mail, že mi vrátí peníze, tak jsem tam volala, že jsme se domlouvali na tom, že se kabelka vymění kus za kus. Bohužel jsem se dozvěděla, že tak nějak jinou nemají, souhlasila jsem tedy nakonec s vrácením peněz s tím, že se mi ozvou, až dostanou nové zboží (starou údajně vrátí). Cca po půl roce jsem se znovu dívala na jejich stránky a opět tam měli tu kabelku, co jsem chtěla. Radši jsem předem volala, abych se ujistila, že to není ta poškozená a ejhle, je to pořád ta samá. Takže za mě fakt ne.

Jitka1980 +842/-168

7.10.15 10:15

 

Já myslím, že docela výběr mají tady http://www.eobuv.cz/ . Značky známé i neznámé, já jsem objednávala asi 3×, z toho jednou značku, kterou jsem předtím neznala a jsem spokojená. Dodání do týdne, komunikace v pořádku.

NellieLovett +29714/-5496

7.10.15 12:59

 

Za mě lze doporučit www.marlon.cz i s možností vyzvednutí v kamenném obchodě, kde je velice ochotný a milý pán, který kabelkám opravdu rozumí + neváhá poradit.

Mousy +2/-1

7.10.15 14:09

 

tak mamince letos ke kulati ám nic nepořídím,stovky se nedožila,ale s tou Pliage dle vás profláklou jsem zcela spokojená,.

+/-

7.10.15 23:37

 

Jak píše NellieLovett..... eobuv.cz …a značka Furla.

nikikiki32 +233/-93

9.10.15 15:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek