lněné šaty ke zkoušce

Vložit odpověď
elesse

19.6.13 12:26

Ahoj,
prosím o radu. S běžným oblečením na zkoušku nemám problém, mám ve skříni kdyžtak formální sukně i šaty, které jsou vhodné. Mám ale otázku, jdu na zkoušku zítra, bude hodně teplo, tak bych ráda něco vzdušnějšího než běžně nosím. Mám tyto šaty, jen v obrácené kombinaci, tedy většina bílá. Jsou lněné, délka po kolena. K nim bych si vzala klasicky hodně tenké silonky a černé lodičky. Myslíte si, že to půjde? Nebo nemám riskovat? U nás ve škole se na zkoušky chodí docela formálně, kluci obvykle oblek, holky maličko volněji, k vidění jsou pouzdrovky, ale i běžnější modely. Děkuji

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Pokud bude zítra stejné vedro jako dnes, vezměte si v zájmu zachování vlastního zdraví k šatům vhodné sandály na holé nohy. Před hodinou mi málem u písemné zkoušky zkolabovala slečna v punčochách a lodičkách, takový osud Vám nemůže nikdo se zdravým rozumem přát.

elesse: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betty J. +32757/-3909

19.6.13 12:39

 

Ty šatky podle mne úplně v pohodě. Hodně štěstí a dejte i na radu Betty! Zdraví je přednější.

Ptera +694/-239

19.6.13 13:16

 

Mám je doma taky a klidně bych si je zítra vzala i jako zkoušející! Souhlasím s BettyJ, - vezměte si k nim boty s otevřenou špičkou anebo sandálky, v takovémhle vedru se dá přimhouřit oko. (dnes nám u obhajob také jedna slečna zkolabovala)

Martishka +903/-68

19.6.13 14:17

 

Přidám se k ostatním, barevně, délkou i tím, co všechno odhalují a zakrývají, jsou naprosto vhodné. Vzhledem k tomu, že se teď člověk zpotí i vleže, na silonky bych se taky vykašlala. Koneckonců je to obecně tolerované, pokud budou nohy upravené, tzn. oholené, nakrémované, udělaná pedikúra. Pokud máte nějakou sandálkovou alternativu, které by byla vhodná, tak se zbytečně nemučte :)

La_Crime +14447/-3789

19.6.13 20:07

 

Šaty to jsou pěkné, o to žádná. Já bych si ale dala pozor, abych ke zkoušce nepřišla jako zmačkaný kus papíru. Ono, lněné oděvy jsou celkem bestie když dojde na mačkavost… Za mě tedy z tohoto důvodu ne.

Nayada +1010/-436

19.6.13 13:31

 

Vůbec nepřemýšlejte a jděte v nich. Jednak si myslím, že jsou naprosto vhodné vzhledem k události a ročnímu období a navíc si v tom vedru neumím představit příjemnější materiál, než je len. Silonkami s lodičkami bych neztrácela čas..obujte naboso sandále a zlomte vaz :)!

elesse: Odpověď mi pomohla, děkuji!

anndie +832/-133

19.6.13 17:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek