Lze vymyslet i variantu s podprsenkou?

Vložit odpověď
Benetton

22.7.14 19:47

Zdravím. V secondhandu jsem si pořídila dneska volnější top na vršek od plavek, ale docela se mi zalíbil, tak přemýšlím, co pod něj vzít, aby se dal nosit i běžně? Je na ramínka, výstřih má stejný, jako má ta osmahnutá blond paní (nahoře jsem si ho sešila, aby mi nic nelezlo zepředu a ty dva díly se krásně překrývaly už od vrchu). Akorát průstřihy v podpaži jsou o málo větší (cca jako ten gepard na obrázku), než je u běžného topu. Prostě klasická podprda je pod tímto vidět z boku. Nemám až tak pevný prsa, abych si mohla dovolit jít bez. Přemýšlela jsem i jestli by pod to šla nějaká s multifunkčním zapínáním. Případně alespoň širší černý pruh látky jako na dalším obrázku, ale to si už nejsem jistá, jestli by to střih tohoto tílka nezabilo.. i když je spíš sportovnější :) Děkuji za rady. Buď se něco vymyslí, nebo ho prostě nechám k vodě na plavky

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

přiznala bych to a vzala pod to nějakou výraznou bandeau podprsenku. nedaří s emi najít kloudnější obrázek, ale pro představu snad stačí.

Benetton: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

23.7.14 11:14

 

Stejně jako kayav bych udělala z nedostatku klad přiznáním a zvýrazněním - a pokud podprsenku potřebujete, pak barevný top můžete dát až přes ni a bude.

Martishka +903/-68

23.7.14 11:37

 

Urcite by to vyzeralo dobre s bandeau, ktory spomenula kayav alebo mozno aj s niecim na styl bustieru
http://www.hm.com/…roduct/27800?…

papavera +1346/-488

24.8.14 16:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek