Mínění o nadkolenkách

Vložit odpověď
VBety

20.9.14 21:02

Chtěla jsem se zde přítomných, v módě znalých, odborníků zeptat, co si myslí o nošení nadkolenek, případně podkolenek.

Nešla bych do žádné extravagantní barvy, jednalo by se o černou, nebo třeba tmavě šedou. Nadkolenky by měly sloužit jako doplněk k celkovému outfitu složeného z černých manšestrákových šortek, vhodného trika, halenky, košile, svetříku .. (vršek jsem zatím neřešila.)

Boty k nim jsou nízké kotníkové, černé, s tlustým podpatkem asi 5-7cm vysokým na tenké šněrovací tkaničky.

Důležitá otázka na konec. Jaká postava si může dovolit zmiňovaný kousek oblečení? Na svou výšku mám odpovídající váhu, ale jsem sportovkyně a na nohou mám celkem dost patrné stehenní svaly. Můžu je dát na sebe, i když nemám nohy jako špejle, aniž by to bylo peklo?

Budu ráda za jakoukoliv radu. Díky předem.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Takhle teoreticky to vypadá, že ano. Prakticky nadkolenky nejsou tak horentní investice, abyste to nemohla prostě zkusit a kouknout se do zrcadla a jestli nemáte nohy jak maratónský běžec, tak by to mělo vypadat dobře. A jestli se vám to líbit nebude, nemusíte je hned vyhodit, můžete je prostě nosit, aby vám nebyla zima, já to taky dělám, nosím je s dlouhou sukní, takže nikdo neocení, že mám zrovna nadkolenky, ale mně je teplo na nohy :-)

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

20.9.14 21:46

 

Peklo to není. Naopak, pokud se správně zvolí outfit, může to vypadat dobře. Řekla bych, že si je může dovolit téměř jakákoliv žena s pevnýma a rovnýma nohama (na nohy do X nebo výrazně do O je lepší tímhle neupozorňovat). Není tak podstatné, jestli máte nohy jako tyčky, nebo jako Nicky Minaj, hlavně se vám lemy nesmí nikde zařezávat, aby to nebudilo dojem, že přetékáte. To ale u sportovkyně určitě nebude problém.

Tak, jak je chcete nosit, to klidně může být. Pokud by se vám mezera mezi kraťasy a nadkolenkami zdála příliš odhalená, zkrátka, že je nahoře tmavé, dole tmavé a mezi pruh kůže, můžete si (obzvlášť teď na podzim) vzít ještě černé, nebo i jinak barevné, punčošky, i s těmi to funguje:

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

20.9.14 21:57

 

Sama to nosím moc ráda a slýchávám na to pozitivní ohlasy, zejména některý klukům to připadá sexy. Kup ozkoušej, chvíli nos a uvidíš, jak se v tom cítíš.

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vroony +487/-215

20.9.14 22:54

 

Nosím to stejně sladěné a mám i podobný typ postavy - taky vypracovanější stehna. U podkolenek si moc jistá nejsem, připadám si v nich jako školačka, ale nadkolenky jsou parádní, výborně prodlouží postavu. Však sama uvidíte. Vůbec bych se toho nebála ;)

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Barbuchaa +1264/-222

21.9.14 14:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek