Mínění o nadkolenkách

VBety

20.09.14 21:02

Chtěla jsem se zde přítomných, v módě znalých, odborníků zeptat, co si myslí o nošení nadkolenek, případně podkolenek.

Nešla bych do žádné extravagantní barvy, jednalo by se o černou, nebo třeba tmavě šedou. Nadkolenky by měly sloužit jako doplněk k celkovému outfitu složeného z černých manšestrákových šortek, vhodného trika, halenky, košile, svetříku .. (vršek jsem zatím neřešila.)

Boty k nim jsou nízké kotníkové, černé, s tlustým podpatkem asi 5-7cm vysokým na tenké šněrovací tkaničky.

Důležitá otázka na konec. Jaká postava si může dovolit zmiňovaný kousek oblečení? Na svou výšku mám odpovídající váhu, ale jsem sportovkyně a na nohou mám celkem dost patrné stehenní svaly. Můžu je dát na sebe, i když nemám nohy jako špejle, aniž by to bylo peklo?

Budu ráda za jakoukoliv radu. Díky předem.


Reklama

 

Takhle teoreticky to vypadá, že ano. Prakticky nadkolenky nejsou tak horentní investice, abyste to nemohla prostě zkusit a kouknout se do zrcadla a jestli nemáte nohy jak maratónský běžec, tak by to mělo vypadat dobře. A jestli se vám to líbit nebude, nemusíte je hned vyhodit, můžete je prostě nosit, aby vám nebyla zima, já to taky dělám, nosím je s dlouhou sukní, takže nikdo neocení, že mám zrovna nadkolenky, ale mně je teplo na nohy :-)

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

stricc +151940/-11966

20.09.14 21:46

 

Peklo to není. Naopak, pokud se správně zvolí outfit, může to vypadat dobře. Řekla bych, že si je může dovolit téměř jakákoliv žena s pevnýma a rovnýma nohama (na nohy do X nebo výrazně do O je lepší tímhle neupozorňovat). Není tak podstatné, jestli máte nohy jako tyčky, nebo jako Nicky Minaj, hlavně se vám lemy nesmí nikde zařezávat, aby to nebudilo dojem, že přetékáte. To ale u sportovkyně určitě nebude problém.

Tak, jak je chcete nosit, to klidně může být. Pokud by se vám mezera mezi kraťasy a nadkolenkami zdála příliš odhalená, zkrátka, že je nahoře tmavé, dole tmavé a mezi pruh kůže, můžete si (obzvlášť teď na podzim) vzít ještě černé, nebo i jinak barevné, punčošky, i s těmi to funguje:

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

20.09.14 21:57

 

Sama to nosím moc ráda a slýchávám na to pozitivní ohlasy, zejména některý klukům to připadá sexy. Kup ozkoušej, chvíli nos a uvidíš, jak se v tom cítíš.

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vroony +482/-215

20.09.14 22:54

 

Nosím to stejně sladěné a mám i podobný typ postavy - taky vypracovanější stehna. U podkolenek si moc jistá nejsem, připadám si v nich jako školačka, ale nadkolenky jsou parádní, výborně prodlouží postavu. Však sama uvidíte. Vůbec bych se toho nebála ;)

VBety: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Barbuchaa +1239/-217

21.09.14 14:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama