Nude overal, můžu si dovolit?

Vložit odpověď
siku

7.7.15 15:02

Ahoj, prosím poraďte.
Chystám se na svatbu jako host a ač na to zřejmě nemám úplně postavu - 161cm, 52 kg, zrz, bledule, tak bych ráda nude overal. Zkoušela jsem si tento v orsay a střih mi seděl, jenže kamarádi řekli, že jsem v tom jako nahá. Mně se to líbilo a mám velkou chuť si ho koupit, jenže…ráda bych ještě pro jistotu názor někoho „znalého“.
Díky za názor :)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Víte, ono by to chtělo fotku vás v overalu, abychom vám mohli poradit, jesti jo nebo ne ;-)

Takhle podle popisu - hlavně pokud jste bledule - bych si na overal nechala zajít chuť nebo si ho pořídila v jiné barvě.

Ladie +2065/-353

7.7.15 15:06

 

1. Jen údaje výška a váha toho o postavě moc nevypovídají. 2. Pokud Vám kdokoli řekl, že v tom vypadáte jako nahá, tak na tak slavnostní událost, jakou svatba je, bych si ho rozhodně nebrala.

kohlida +1469/-332

7.7.15 17:55

 

Tak podle mír 161/52 si tento overal určitě dovolit můžete. Ale co se barvy týče, tak bych do něj bez opáleného těla nešla…

sweetlikecandy +882/-306

7.7.15 15:23

 

Pokud Vám kamarádi řekli, že v tom vypadáte jako nahá, tak nejspíše jako nahá budete připadat i hostům na svatbě.

Jirkátor +16464/-4174

8.7.15 11:34

 

Budu další z těch, kteří vám to budou kazit. Za mě ne. Já vím, že po něm moc toužíte, ale podívejte se na to střízlivě. Podle přátel vypadáte jako nahá. Nikdo asi nechce vypadat jako nahý - ať už jde kamkoliv (jinam než do postele). Obzvlášť na slavnostní události ne. Ta barva zřejmě nebude pro vás. Vaše postava. Dle mě budete štíhlá. Ale to ještě vůbec neznamená, že vám bude sedět jakýkoliv hadřík, který si obléknete. Tenhle overal má pas shozený skoro až na boky už na modelce (jejíž výška se pohybuje obvykle nad 170 cm) - vy máte jen 161 cm. Pravděpodobně máte pas tedy ještě níž. A silueta, která úplně potlačuje přirozenou linii pasu a zdůrazňuje šířku boků, sluší opravdu málo komu. Jste-li např. hruška, pak je to jedno velké ne. Tohle je kousek pro chlapecké postavy. Dál by se obávala, že se sezením může overal vytahat na zadku a na kolenou. Kromě toho to už na obrázku vypadá dost odfláknutě i co se zpracování týče. Za těch dvanáct stovek určitě najdete něco vhodnějšího, co vám bude doopravdy slušet. Byla by škoda nechat se zaslepit „zamilovaností“ - ona totiž dost rychle přejde…

andiedvorakova +8745/-1219

9.7.15 23:52

 

Kamaráti vás videli, my nie. Bojím sa, že vám tu nikto lepšiu radu nedá než ten, kto vás v tom videl, bez ohľadu na jeho „znalosť“.

Asi ako každá žena mám nejaké veci, ktoré sa mi veľmi páčia, ale nehodia sa mi. Ja to vnímam tak, že sa obliekam pre seba a aj pre okolie a chcem dobre pôsobiť. Je už len na vás do akej miery vás hodnotenie okolia zaujíma. Ak proste túžite mať na sebe nude overal, tak si ho kúpte. Ale asi budete musieť strpieť fakt, že ľuďom budete pripadať ako nahá.

Kassasndra +960/-554

7.7.15 15:48

 

Jsem výrazný typ a podobnou bledorůžovou ráda mám a nemyslím si, že to vypadá až tak blbě. Nicméně to samozřejmě záleží na konkrétní osobě nositelky a váha a výška o tom taky moc nevypovídá. Vy si ho prostě vzít chcete, tak si ho vemte a počítejte s tím, že vás okolí nejspíš zkritizuje. Posvěcení na anonymním diskusáku to nevytrhne.

aailyyn +8059/-1745

7.7.15 19:41

 

Co se postavy týče, tak sice hádám, ale řekla bych , že to bude ok, vypadá to, že jste štíhlá. Neznám sice tvar Vaší postavy, ale ani nepíšete, že by na tuto adresu padala kritika, takže to asi nebude problém.
Co se barvy týče, tato je určená pro světlé tlumené léto/světlý tlumený podzim. Píšete, že jste zrzka ( nevím zda barvená, či přírodní) , ale se zrzakami si tato barva opravdu nerozumí. Opět je to hádání, které nás vrací k tomu, jak užitečné je znát svůj barevný typ. A pokud jste navíc slyšela negativní komentáře svých kamarádů, věřila bych tomu, že to s Vámi mysleli dobře. Podle mě i to foto Anny Geislerové ( které sem někdo dával) v této barvě ukazuje, jak moc jí nesluší a jak v ní vypadá hrozně. Anna je experimentátorka , ale právě kvůli tomu dělá hodně chyb ze kterých se můžeme poučit :-)

AnaKarenina +4690/-1312

8.7.15 08:53

 

Telová farba pre bledule a zrzky nemusí vyzerať zle. Táto kombinácia nie je až tak nezvyčajná. Dosť závisí od konkrétneho typu zrzky a odtieňa telovej, ktorý musí sedieť. Treba dodať výraznejšie farby v blízkosti hlavy. Mne sa páči s výraznými ryšavými vlasmi, čeverným rúžom a červeným lakom na nechty.

Marrla +46/-24

7.7.15 18:13

 

Přidávám se k ostatním. Výška a váha nevypovídají o postavě vůbec nic. Můžete být štíhlá, ale třeba k vám overal prostě nepůjde. Pokud je to oblečení, které máte vyzkoušené a víte, že vám jde, proč ne. Bude to zajímavé oblečení. Nicméně bych nedoporučovala nude barvu. Je zrádná a nesluší každému. Navíc si pamatujte jednu zásadu. Overal je oblečení, u kterého je nutné mít perfektní látku a dobrý střih. Jinak se ze zajímavého kousku stanou dupačky, ve kterých bude vypadat příšerně i světová topmodelka.
Vám se ten model ale líbí a mermomocí si ho chcete koupit. Takže vám přibude v šatníku další kousek, který nakonec nebudete nosit a na poslední chvíli budete shánět náhradní oblečení. Sama si možná nebudete tak jistá, proto jste si někoho přizvala na poradu. A pokud vám přátelé říkali, že to není to pravé ořechové, dala bych na ně. Tady vám těžko líp poradíme, když vás nikdo neviděl a navíc, co účastnice diskuse, to jiný vkus, jiná zkušenost a tudíž jiný názor.

Clementin +252/-106

8.7.15 18:22

 

Souhlasím s Marria, mě by se to také líbilo, ale záleží na celkovém doladění a také jak se v tom vy sama cítíte. Jinak bych zkusila pro inspiraci pohledat outfity Emmy Stone, ona je malá zrzka a chodí hezky oblékaná.

NellieLovett +29714/-5496

8.7.15 09:49

 

v nude overalu bude každá vypadat jako nahá bez ohledu na barvu vlasů, tady se řeší, že jste bledá zrzka, ale vaše otázka nezněla, jestli budete vypadat vyblitě, promińte ten hloupý výraz, ale jako nahá, tomu se dá myslím odpomoci výraznými doplńky, chce to zrcadlo a zkoušet, vyhnula bych se jedině tvrdému kontrastu s černou, jestli se vám overal líbí a sedí vám, tak si ho klidně dopřejte, jste-li přírodní zrzka, tak jste nejspíš podzimní typ, takže nude barva by vám měla k pleti ladit.

motiva +1352/-285

12.7.15 22:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek